Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Gelişim benim de 1 hafta önden gidiyor ama doktor böyle bir tarih vermedi siz mi uygulamaya göre değiştirdiniz acaba? Bir de sanırım gelişimin ileri olması doğum tarihini değiştirmiyor diye biliyorum ama
Doktorum söyledi şimdilik görünen bu dedi gelişime görede tahminde bulunuyorlar sanırım,ki bunu tek o demedi ya bu hafta gittiğim iki kadın doğum uzmanı var ikiside bu şekilde söyledi

Kız Allahım abdala malum mu oldu noldu süper haber idatadan yapcan dimi hadi pnr al da konsolosluğa mail at
Evet idatadan yapacağız ama şu an dışarıdayız eve gidince ama. Diyorum ki hamileyim mailini şimdi atmasam mı? Vize için sıkıntı çıkartmasınlar sonra. Yaşım 33 ve 35 den sonra sıkıntı cikartiyorlarmis diye duydum.

Canım ben iki kızımda da alt karın nasıl anlatsam kulumla göbek değilimin arasında bir yerde hissettim.
Benimki muhtemelen bağırsak hareketleriydi o zaman. Heyecan yaptık annem karnımı tuttu hissedecek miyim diye, kadına bağırsak hareketlerimi tutturmuşum yanarım ona yanarım

Ayyy hayırlı olsun ya ne sınavıydı bu

Kızlar perinotolojiye giden var mı? Biz haftaya bugün için randevu aldık bebisi detaylı detaylı göreceğiz inşallah. Nasil oluyor giden varsa diye konuyu bi açmak istedim. Annem babam kayınvalidem eşim hep beraber film izlemeye gider gibi ordayiz haftaya bugün

Neden öyle bir sıkıntı çıktığını anlayamadım.

Biz gittik 12 haftalik iken. 45 dakika ilgilendi bizimle. Aşırı memnun kaldık eşimle. Bütün organlarını tek tek inceledi, gösterdi, bize fotoğrafları mail attı. Bebeğe kan akışı nasil, bebekte kilo boy vs nasıl, neye dikkat etmeliyim vs. Hepsini tek tek anlattı. Detaylı organ taramasında 20 ila 24 hafta arası tekrar ona gideceğiz. Burada yazan arkadaşlar pahalıya gitmiş ben Mersin de 1.800 tl ye gittm. Bize kız olduğunu o söyledi bu arada, daha cinsiyet belli değildi ve omurga yapısından öyle düşündüğünü söyledi. Ki öyleymiş de.

Cidden örerken keyifli oluyor mu? Ben çok beceriksizim yapamam diye hiç öğrenmedim şu zamana kadar sadece elle puffy ördüm.
Ben çok zevk alıyorum ama ben böyle hobileri severim geçen yıl da kağıttan çantaları sarmıştım

Eklentiler

• 1000013404.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 21
  • 1000013405.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 14
  • 1000013406.jpg
    182,4 KB · Görüntüleme: 16
  • 1000013407.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar ebebekte 450 tllik hırka 50 tlye düşmüş. Baksanıza ben mi yanlış anladım olayı? Ben iki tane aldım

Ben aldım valla tesekkurler haber icin. Eşime alayım mı dedim al 50 lira ne ki dedi. Yalnız çocuğa aldığımız ilk şey bu hırka oldu
iyi yaptın hayırlı olsun ilk yapılan alışveriş çok anlamlı oluyor ben hala saklıyorum oğlumun yeleğini. İlk onu almıştım. Çok özeldir.

Bence kötü görünmüyor, kalitesi nasıldır bilinmez ama
Vallahi Trendyol’da ve Hepsiburada’da yorumlara baktım gayet iyi ne kadar kötü olabilir dedim ya hediye edilir iade edersin ya da ikinci el satış sitelerinde satılır ben öyle yapıyorum hesabım var en kötü oradan satarım gerçi üçbeş tane aldım muhtemelen satarım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…