Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Yazık kıyamam ya üzüldüm babana. Genç yaştayken insan kıymet bilmiyor. Ne yapsın adam

Neden iki sene sizle uyuyacak. Şahsen ben iki çocukta da 3 aydan sonra odalarında beşiklerinde uyuttum telsiz kamera hersey var zaten. Hadi 6 ay diyelim ama 2 yıl uzun değil mi yani sebebi varsa ben de bilmek isterim

Dedim bir araştırma vs varsa kaçırdım mı teşekkürler
Araştırma yok da şöyle bir durum var anne yanı beşik tarzı değil ben park yatak alacağım yatak odasına. Ne zaman isterse odasına geçer yatar asla yanımda zorunlu tutmam ama bizle aynı odada yatmak isterse de sanırım engel olmam. Ben küçükken çok çok net hatırlıyorum uyku tulumumla zıplaya zıplaya annemle babamın yanına kaçardım. Yalvarırdım annemlere sizle uyuyayım diye. Bu tarz durumlar yaşamasını istemem. Ha ben 2 yıl derim 1 yaşında gider yatağında yatar bir şey diyemem :)

Bence ilk üç yıl anne bebek yapışık ikiz gibi olmalı. Çocuk güvende hissetmeli doymalı anneye. Ve keskin ayrılış da travmatik olabilir. Çocuk büyüyünce eğer güven ortamında büyümüşse kendi istiyor zaten odasını.

Ya ben de öyle düşünüyorum o ne zaman isterse gitsin yanımdan napayım pişman olmak istemiyorum travma da kalmasın. Bende kaldı çünkü uyku tulumuyla beşikten atladığımı hatırlıyorum düşün.

Canlar 12 haftalık Ken eşimle birlikte olduktan birgünsanra kanamam oldu baçaklarim çok ağrır ondan sonra böyle sade kanda değil akıntıyla karışık. Doktora gitim düşük. Tehlikesi. Dedi yasakladı cinsel ilişkiyi 14 ta hafta 5 günlük salı gitiğimde. Doktor birliktelik yaşabilirsiniz dedi ama kan gelirse ağrin olursa ara verin dedi tekrar kanamam o ağrım oldu dördüncü aya girdik tehlike azalması gerekirken. Normalde bu aylarda benim tehlikem başladi bu normal mi neden kanama olurki ilk hamileliğimde. Böyle bişey yoktu

Bendede 13. Hafta hafif kanama oldu baya kırmızı sonra kahverengiye çevirdi,bizede ilişki yasak halbuki zaten ilişki bile olmamıştı.ilk 3 ay tehlike olmadı 13 ten sonra oldu bizdede enteresan,Protestan iğne verdi bana

Bana Protestan fitil veridide kulandim ama yinede kan geldi ağrıda

Bende üniversite bittikten sonra başlamıştım. Başlayan bir şekilde başlıyor! Ben sigara nasıl yanar onu da bilmiyordum. Bıraktım bebiş ile beraber . Sende kafana takma. Herkes kendine

Biz alman değiliz öyle büyümedik o şekilde yetişirse çocuk bizimle benzer iletişim sevgi bağı kurulmaz diye düşünüyorum. Güvenli bağlanma diye bir olgu var. Eğer onu o zamanlarda edinmezse ileride kurduğu tüm ilişkileri etkiler

Bence de. Güvenli bağlanma kadar güvenli ayrılma da önemli. O yüzden akışına bırakmak tercihim

Oğlum 4.5 yaşında hala elimi tutarak uyuyor,gece uyandığı an elime sarılıp tekrar uyuyor babasını asla istemiyor anneyle yatıcaz diye yeni bebek gelince napıcaz hiç bilmiyorum biz bir türlü güvenli ayrılamıyoruz

4.5 biraz fazla olmuş. Sınırı 2 diye okumuştum. Aslında bununla ilgili videolar var izleyebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…