Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 5-6 aya kadar bir şey almıcam diyordum ama şimdi düşünüyorum da her şeyin gitgide fiyatı artıyor. Bazı şeyleri favoriye atıyorum indirime girdikçe alsam mı acaba ikilemdeyim? Bir de kasımda blackfriday da olacak gerçi ama fiyat o zamana kadar artacak sonra azıcık indirim olacak. Alan var mı ufaktan bir şeyler? Şu ülkenin ekonomik durumu gitgide iyice zora sokacak kararsızım çok.
Ben de 4.ay geçsin öyle başlayayım alışverişe diye düşünüyorum şuan 3.5 aylık oldu ama bir yandan da ilk çocuk olduğu için hevesleniyorum ve güzel indirim takibi yaptıkça uyguna da geliyor aslında şimdiden başlasam mı diye de düşünüyorum kararsızım

Ben kıyafet olayını bitirdim. Bebek arabası da aldım. Kamera vs evde vardı. Reflü yatağı da aldım. Dediğin gibi pahalılaşıyor en azından alayım dursun baya ucuz aldım çünkü kıyafet vs. Temel ıvıt zıvır ve yatak ana kucağı alacağım bi.
O sırada tek parça şey almayan ben 😂🫣 fetal den sonra alıcam bende

Ben de hala hicbisey almadım 🤦🏻‍♀️ cinsiyet 1 aya yakındır belli ama daha sonlara doğru hepsini bi kaç seferde bitircem galiba 🤓
Açıkçası ben de doğru düzgün bir liste yapıp ona göre almak istiyorum bi de ikiz benimkiler kıyafette abartıya kaçmak istemiyorum 😃 şimdilik işte ana kucağı falan indirimde oldukça aldım ama sizin gibi ben de sonlara doğru halledicem sanırım 😃

daha önceden deneyimi olan annelere bir sorum var, bizim bebekler tam 3 aylıkken mevsim değişecek malum, o yüzden bedenleri nasıl alalım? 62 cm de al diyen çok gördüm ama zaten yazın uzun kollu şeyler giyemeyecekler ilk 3 ay için 56lar daha iyi mi olur

daha önceden deneyimi olan annelere bir sorum var, bizim bebekler tam 3 aylıkken mevsim değişecek malum, o yüzden bedenleri nasıl alalım? 62 cm de al diyen çok gördüm ama zaten yazın uzun kollu şeyler giyemeyecekler ilk 3 ay için 56lar daha iyi mi olur
Evet orası çok önemli alışveriş i yaparken eğer mevsim e gore olacaklari ayı hedaplamadan alisveris yaparsak çoğu şey maalesef ya mevsime uymuyor yada beden olmuyor öylece kalıyor o yüzden bende bu hafta cinsiyet i net ogrenirsem inşallah magazalarda yazlık larda çok güzel indirim ler var 6,9 ay için ve 9,12 aylık olanlardan bolca yazlık tişört alt üst kısa kol penye takımlar yazlık rahat ince alt üst takımlar vs almayi istiyorum.

Uyku tulumu baktım bende ama nasıl bir şey almam lazım bilmiyorum. Dün iki tane 0-3 ay tulum aldım birde çorap bakıp bakıp duruyorum çok tatlış. Arada bakıp duygulanıyorum . Sükür yarabbim bugünlere Allah kucağımıza almayı nasip etsin

Canım 0-1 ay kıyafet alma. 0-3 ay al yenidoğan kıyafetlerini şubat mart Nisan yenidoğan uzun kollu giyecek 3 ay. 3-6 arasını bol bol yarım kol zıbın al. Zaten yaza denk geleceği için zıbın kurtarır bebekleri çok sıcak bebekler için iyi değil. 24 derece ideal çocuklar için. 6-9 ay mevsimlik kıyafetler alacaksın onları sonraya bırak çünkü çocuğun kilolu mu olacak uzun boylu mu olacak bilemezsin ve 6-9 arası ek gıda dönemi olacak o yüzden şimdiden 6-9 alma.

Uyku tulumu baktım bende ama nasıl bir şey almam lazım bilmiyorum. Dün iki tane 0-3 ay tulum aldım birde çorap bakıp bakıp duruyorum çok tatlış. Arada bakıp duygulanıyorum . Sükür yarabbim bugünlere Allah kucağımıza almayı nasip etsin
Canım uyku tulumu konusunda toy değerleri önemli. Ben yenidoğan döneminde sevi bebenin uyku tulumunu kullandım ama uzun soluklu bir şey değil ama benim işimi çok gördü yani. Düşünürsen resmini koyuyorum.

Eklentiler

• IMG_6411.png
    IMG_6411.png
    150,7 KB · Görüntüleme: 21
X