Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

yumurtlama öncesi olunca kız mı oluyor veya başka taktik var mı acaba bilelim de ikinci bebis düşünürsek ona göre hareket edelim her kadinin en az 1 kızı olmalı der annem
Yumurtalara öncesi spermle kız yumurtlama günü yada sonraki ilişki ilede erkek olur diye biliyorum.hatta baya uygulayıp inananlar vardı hatırladığım kadarıyla ama başka taktik bilmiyorum bende uygulamadım o ayda tek ilişki ile hamile kaldım zaten öncesi sonrası belirsiz

geysam Evet teori olarak doğru gibi aslında ama %100 değildir tabi. Şöyle ki;

Spermler rahim içinde 72 saate kadar kalabiliyor zaten ancak X spermler daha yavaş ama daha dayanıklı bu yüzden yumurtlama öncesi birlikteliklerde içeride yaşama şansı Y spermlere göre daha fazla oluyor. Dayanıklılıktan dolayı bu süre içinde yumurtayla buluşma şansları daha fazla.

Tam çatlamaya denk gelen birlikteliklerde de Y spermlerin hızdan dolayı kazanıp yumurtayla buluşma şansları daha yüksek.

Kızlar kayınvalidemin yine şirinliği tuttu bir kızımız daha olacakmış tarzı bir mesaj atmış. Ben de dedim evet aynen. Sonrada eşimle konuştum annem çok sevindi falan dedi tamam dedim sevindiyse bana altın set 1 cumhuriyet altını doğacak kızıma bir yarım altın ve bir künye alsın. Öyle bedavadan sevinmesin

yumurtlama öncesi olunca kız mı oluyor veya başka taktik var mı acaba bilelim de ikinci bebis düşünürsek ona göre hareket edelim her kadinin en az 1 kızı olmalı der annem
Bende öyle okumuştum bizim yumurtlamadan 3 gün önce ve yumurtlama günü ilişki oldu. Ben öncesi tuttu diye hissettim hep. Benim annemde öyle derdi biz 5 kız 1 erkek kardeşiz. Sayıyı baya çok tutmuşlar bizimkiler

Teşekkür ederim ecutos.
Benim bildiğim biz yumurtlama öncesi ve sonrası denedik , yum günü ilişki yoktu ama günü yanlış hesaplamış da olabilirim çünkü o ay normalden erken ve kısa sürdü reglim.
Öncesinde çalışmak lazım o zaman niyetine girersek tabi

Bir şey daha Çin takvimi ve kanın tazelenmesi olayı çöp:) Çin takviminde geride bıraktığım yaşım, tamamlayacağım yaşım, mayıs ayı, haziran ayı-bunların dört kombinasyonu erkek çıkıyordu.yani 41 Mayıs 41 haziran
42 mayıs 42 Haziran erkekti.
kanın tazelenmesi olayında da baktım erkek. ki ben bilim insanıyım ama yine ne olur ne olmaz diye baktım:) hep erkek gösteriyordu karnımın şekli de sivri..dolayısıyla o yöntemler çöp.

Boşver alsın demekle alınsaydı . Ben böyle konulara girince üzülüyorum kötü enerjilerini istemiyorum . İçten vermezler hayrını da görmem. O yüzden boşver.

Yaa bu mesajına çok duygulandım gerçekten gözlerim doldu çok zor bir hamilelik süreci geçiriyordun belki bizi de o etkiledi bilemem ama gurbette birine böyle hissettirebilmek hele ki birbirimizi hiç tanımadan bilmeden çok güzel bi duyguymuş ne mutlu bize

Kızlar merhabalar.
13 haftalıkken doktorum erkek olduğunu söyledi.Ama internette gördüğüm kadarıyla değişebilir diyorlar.Alısveriş de yapamıyorum.Sizce değişebilir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…