Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde alt karnımda ve göbek deliğimin hemen çevresinde bazen sızlama oluyor. Ama uykudan uyancak seviyede olmadı hiç. Acaba kendini dinlediğinden mi hissettin uykuda. Endişe edince insan daha dinler ya kendini. Bence rahim genişlemesinden olur diyorum.

Çok normal

Ne güzel yetenekleriniz var maşallah
Benim hiç anladığım bişey değil ama en basitinden ne yapabilirim. Yelek mi mesela en basiti oğluşuma hatıra olsun denemek istiyorum
Yapabilirsin bence canısı çok basit youtubeda var hep teknikleri bence de anı kalması için harika

Ben de rahim büyümesi diye düşünüyorum ama doktoruna sor ki için rahat etsin

Ne güzel yetenekleriniz var maşallah
Benim hiç anladığım bişey değil ama en basitinden ne yapabilirim. Yelek mi mesela en basiti oğluşuma hatıra olsun denemek istiyorum
Bende hiç beceremiyorum çok çabuk sıkılıyorum. Sanırım elle örülen bir ip vardı onla battaniye yapabilirsin çok basit diye duymuştum

Bende hiç beceremiyorum çok çabuk sıkılıyorum. Sanırım elle örülen bir ip vardı onla battaniye yapabilirsin çok basit diye duymuştum
Ben yaptım ondan çok güzel oluyor iki taraflıydı ip hatta bak böyle alize puffy more diye geçiyor ip

Eklentiler

• IMG_4154.jpeg
    98,3 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_4155.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 46
Hangi merkezde yaptırdınız? genomu önermiyorlar herkes bir merkez diyor
Doğrudan bir yere gitmedik. Doktorum bir broşür verdi sadece o broşürdeki Tr distribütörü adı Grovo. Merkezi İzmir’de burda İzmir adresi var. Ama biz İstanbul dayız yani diğer şehirlerde de hizmet veriyorlar.

Eklentiler

• image.jpg
    165,1 KB · Görüntüleme: 39
İdrarını yaparken ağrı yanma oluyor mu?
Yok olmuyor. Hamilelik öncesi çok sık sistit olurdum, onun yanmasını iyi bilirim ama crp’m de üst sınır 5 iken 7.9 çıkmış. Acaba idrar yolumda enfeksiyon var da ben yanma hissetmeden bu sefer bu şekilde mi hissediyorum diye düşümdüm şimdi sen bunu söyleyince geçti gibi ama bi gözlemliyim kendimi.
Evet evet kendimi dinledim baya yatana kadar karnıma odaklıydım, gece de tetikte uyudum muhtemelen o yüzden hissettim sanırım. Tek noktada olunca garipsedim
normaldir di miii baya geçti gibi sanki öğleden beri bir daha olmadı.
Ben de rahim büyümesi diye düşünüyorum ama doktoruna sor ki için rahat etsin
Umarım öyledir canım doktorum amerikadaymış, asistanı ulaşacak benim için dönüş yapacak ona göre. O yüzden hızlı dönüş alamadım. Geçti gibi sanki bi de

Gözlemle olmadı bir idrar tahlili ver. Benim de yanmam yoktu ama hafif enfeksiyon çıktı. Tek kullanımlık şase verdi idrar kültürü temiz çıktı.

Gözlemle olmadı bir idrar tahlili ver. Benim de yanmam yoktu ama hafif enfeksiyon çıktı. Tek kullanımlık şase verdi idrar kültürü temiz çıktı.
Yarın endokrinolog randevum var, muhtemelen idrar tahlili ister bu durumda. Bol su içiyorum, biraz daha arttırayım bari (1 damacana içti….)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…