Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Aa biz Mert Arslan koymayı düşünüyoruz çok önceden beri eşimle aramızda kararlaştırmıştık tıpmı okucak acaba evladım oy yerim akıllı oğluşum
Aslan benim eşim de istiyor. Ama ben baba yadigarı trabzonsporluyum. Eşim de fanatik gsli. Takımlar babadan oğula geçer ama ben çok dışarda kalıyorum. Hemde hayvan ismi o yüzden de sıcak bakmıyorum. Bir de ismin Kuran'da geçmesi gibi bir şey gerekiyor mu? Rahmetli babam evlada ilk görev iyi isim koymaktır derdi.

Yok demir canım ferritin değerim başkaydi
Benim ferritin değerim 1,5 ay önce yani 5 haftalık civarıyken 41 iken dünkü kan tahlilimde 14 çıktı, alt sınır 13 doktorum demir hapı vermişti neyse ki haftabaşı başlamıştım. Direkt demir değerime bakmamış ama onu anlamadım.
Senin ferritin değerin nasıl çıktı?

Dogum buhara düşündüm bir aksilik olmazsa inşallah
Evet ben de orayı düşünüyorum daha önce gittiniz mi hangi doktorla ilerlesem karar veremiyorum
Kızlar ben Buhara’ya gidiyorum. Fatma Aydın’a. Gebelikten önce tek gidiyordum tutumunu beğenmemiştim aslında. Ama şimdi eşimle gidiyorum bir güleryüzlü, konuşkan muayene süresi oldukça yeterli geliyor. Memnun kalmasaydım Muhammet bey var aynı hastanede onu deneyecektim. Şikayet filan da gelmiş olabilir bilmiyorum ama 2 randevudur memnun kaldım. Bursa’daki doktorum kisti görmemişti, o hemen gördü. Tecrübesi vardır ama iletişimi biraz kötü sadece bence, konuşkan değil genel olarak

Benim içimden de mert isimi geçiyor kız olsaydı mercan koyacaktık ama%80 erkek dedi değişmezse mert ismi bizimde favorimız olacak

Evet ismini çok duymuştum ama muayene olmadığım içinde pek emin olamamıştım açıkçası. Ben işim gereği Karsta ikamet ediyorum özel hastanede doğum yapmak istediğim içinde bana en yakın Erzurum Buhara geliyor. 7.aydan sonra muayeneye gitmeyi planlıyorum. Yumuşak yüzlü ve iletişimi iyi olsun istiyorum en hassas dönemimiz zaten

Ben de Muhammed beyi deneyeyim dedim bir kendi doktorum karsta var ama dogum için de doktorun tanıması gerekir diye düşünüyorum yavaştan başlayacağım oraya da

Benim de aynı şekilde detaylıya da oraya gideceğim makine daha iyidir belki

Normal sınırlardaydi diye ona bakmadım

Merhabalar fetal dna yı kaçıncı haftada yaptırdınız? Dr mu yaptırın dedi siz mi istediniz? Birde nerde yaptırınız? teşekkürler

Bence bebekle ilgili bir şey yoktur. Zaten üç aydan sonra belirtiler azalıyor. Tabi içine sinmiyorsa yine doktoruna danış istersen bence gerek yok gibi
Dün akşam acile gittim ne bebeği gösterdiler ne kağıt verdiler 1dk anca sürdü muayene ama Allah'tan kalp atışını dinlettiler çok şükür bir sıkıntı yok dedi hatta ölçümde bir gün ileride çıktı ve enfeksiyon için sadece parol iç dedi. Belirtilerim birden kesildi dedim ama bugün mide bulantısı yeniden devam etti hatta şu son iki saatte üç defa kustum bu bulantılar hiç geçmeyecek anlaşılan

Kova burcu Ali inanılmaz yoruyor insanı hele çocuksa hiç yerinde durmuyor diyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…