Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ben kilo pek almadım bir doktor son üç ay anne adayı her hafta yarım kilo alıyor diyordu.E üç ayda nerden baksan 12-13 hafta var en az:) bu da en az 6-7 kg demek. O yüzden şimdi tutuyorum kendimi olabildiği kadar. Bi öğün ya da bir gün abarttıysam diğer öğün veya gün dikkat ediyorum diyelim :) enerjim evet ya çok şükür daha iyi şimdi

Aa ne güzel fit bir anne doktorum ilk üç at beslenmeyi hiç kafana takma diyordu. Rahat ol. Ben bugün boyadım valla. İlk çocuğumda emzirme bitene kadar boyamadım ama şimdi siyah siyah çıkıyor dayanamadım. İkinci hamilelikler ve çocuklarda daha rahat davranıyormuş anneler hakikaten öyle

Bence bebekle ilgili bir şey yoktur. Zaten üç aydan sonra belirtiler azalıyor. Tabi içine sinmiyorsa yine doktoruna danış istersen bence gerek yok gibi

Yaaa ay ben de başlasam mı acaba? Sanki şu an iradem yokmuş gibi hissediyorum ama diyetisyen kontrolünde hem bebişi besleyip hem azıcık gram bile versem beni mutlu eder
Başla başla Doğum sonrası hiçbir şey giyemeyince insan çok sinir oluyor o günleri düşün

Canım benim de belirtilerim kayboldu sayılır hele bazı günler akıntı bile olmuyor sanki hamilelik öncesi gibiyim. Sanırım ikinci trimester rahatlığına giriyoruz endişelenme.
Benim baştan beri akintim hiç olmadı kişiye göre değişiyor sanırım. Hep kupkuruyum fitil koyarken zor oluyor biraz

Başla başla Doğum sonrası hiçbir şey giyemeyince insan çok sinir oluyor o günleri düşün
Ya di mi hipotiroidim olduğu için zaten zor kilo veriyorum, geçen sene 73 kilolardaydım 62’ye inmiştim. 63’le hamile kaldım, şimdi 67,5-68 arasıyım. Diyetisyen arayışına gireyim ben, buradan sonra bari kilom kontrollü artsın

Kızlar kaç kilo aldınız nedir durumlar? Enerji geldi mi? Saçını boyayan hangi boyayı kullandı kafamda bir sürü sorular :)
Ben 5 kilo civarı aldım 55tim 60 oldum ama kendi evimde değilim yaz tatili olduğu için ailelerin yanındayız normalde de her sene 3 4 kilo alırdım o yüzden kendi evime 15 gün sonra gidince diyetisyene başlayıp çok kilo almadan tamamlamayi düşünüyorum süreci

Kızlar kaç kilo aldınız nedir durumlar? Enerji geldi mi? Saçını boyayan hangi boyayı kullandı kafamda bir sürü sorular :)
bende 5 kilo kadar aldım sanırım daha 12.haftadayım :) ama tüp bebek olduğu için ilaçlar vs sebebi ile de şişim şuan zaten yeni yeni karnımın şişi filan iniyor. kafama takmıştım ama artık takmıyorum mide bulantım olmasın da kilo verilir

ben hamileliğin başından beridir 7 kilo vermiştim 0 kusma 0 mide bulantısı ile. Daha demin tartıldım 1.5 kilo almışım 61.5 olmuşum yuppiiiii Kardeşim balonu süsleri aldı geldi
Aaa süper. Hem kilo almaman:) hem de alman :) biz de bu hafta öğreniriz sanırım cinsiyeti. Yarın detaylı ultrason var ama erkeğe benziyor ben ultrasonda gördüm. Doktor da haftaya netleşir demişti. Evde üç erkekle artık top oynar maç izleriz bol ben de sürekli yemek yapıp ordan burdan çorap toplarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…