Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Aaa öyle mi. Çok geçmiş olsun o zaman. Temiz çıkmış zaten önemli olan o. Tansiyona da dikkatli yer içersin sağlıklıcakla geçsin sürecin inşallah

Rica ederim canim .Ben kucuk idrar kabi varya, onlardan istedim laboratuardan. Aktarimi onunla yaptim, tum idrar o buyuk kapta olacak. Diger turlu direkt kaba işemeye calsmak imkansiz gibi birsey cunku kap cok buyuk

Sana da yapılacak burada değil mi canım? Seninki de temiz çıkacak inşallah

Aaa öyle mi. Çok geçmiş olsun o zaman. Temiz çıkmış zaten önemli olan o. Tansiyona da dikkatli yer içersin sağlıklıcakla geçsin sürecin inşallah
Aminn insallah. Evet dikkat ediyorum yediklerime ve sabah aksam olcum yapiyorum. Her ihtimale karsin 2 haftadir ecopirin (kan sulandirici) basladi doktorum.

Siz bana göre çok iyiymişsiniz tebrik ederim. Bu benim ikinci hamileliğim ben hiç dikkat edemiyorum herşeyden tiksinmiş durumdayım ceviz görünce daha bulantılarım artıyor. 14 haftadayım hatta -4 kilodayım bu konuya aşırı canım sıkkın

Kızlar doktordan geldim, çok şükür her şey olunda 6.1 cm olmuş bebem gitmeden abartı bi çikolaya yedim, kıpır kıpırdı o yüzden ense kalınlığı 2.3 çıktı. Gelişimi haftasıyla uyumlu. Nipt testi için kan da verdim, Acıbadem hastanesi Panaroma lab ile çalışıyormuş, Amerika’ya göndereceklermiş o yüzden 15 günü bulur sonucun çıkması dediler.
Veeee kız bebiş geliyooor, kızım oluyor çok mutluyum

İnşallah bir an önce geçer bulantilariniz üzülmeyin geçtiği zaman toparlanirsiniz iyi beslenerek

Çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah kac haftaliksiniz şu an

Sorun teşkil etmiyor bebek için dedi evet. Bakalım inşallah temizlenir
enfeksiyon çok tehlikeli canım. idrar yolundan vajinaya geçerse koriyoamniyonite kadar gidebilir ve çok hızlı ilerleyen birşey. antibiyotiklik durum varsa hiç düşünmeden al.

enfeksiyon çok tehlikeli canım. idrar yolundan vajinaya geçerse koriyoamniyonite kadar gidebilir ve çok hızlı ilerleyen birşey. antibiyotiklik durum varsa hiç düşünmeden al.
Antibiyotiklik bir durum yok sanırım çünkü vermedi. İdrar kültürü verdim sonucu bekliyorum sonuca göre verecekmiş

Arkadaşlar istanbulda cinsiyet pastası yapan yer önerir misiniz Anadolu yakasında. Kendi aramızda anı olsun istedik. Ama ben gidip zarf içinde vereceğim cinsiyeti o şekilde olacak. Online değil yani

Tebrik ederim haziran bebekleri kız çoğunlukta sanırım dimi benimde 23 ağustosta belli olacak kız hissediyorum hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…