Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Valla tek derdim sigara onu da bırakmak çok isterdim ama öyle olmadı. O konuda çok dirayetsiz biriyim ve sigara içmeyince aşırı sinirli çekilmez ve kendi kendini stresten bitiren birine dönüşüyorum.
bırakamadın mi canım. benim de derdim o

Bu arada asermeye basladiniz mi kızlar bende hiç öyle bisey olmadı daha. Her zaman ki halim canım biseyler çekiyor filan ama çok aşırı olmuyor.
İlk zamanlar karpuz istedi canm sonra bi yerde şeftali görmüştüm onu istedim belki gördüğüm içindir bilmiyorum bu aşerme olayını tam olarak anlayamadım nasıl işliyor Bazen gördüğüm yiyecekleri özeniyorum hiç hayatımda yaşamadığım bişey

2. Gebeliği olan annişler hareketleri daha erken hissedermiş. yaşayan var mı merak ediyorum kızlar.. hepinize kolaylıkla sağlıkla geçen hamilelikler diliyorum...
Benm ikinci hamileliğim karnım hafif bişey olsa hemen bi duruyorum acaba mı diye ama daha yok bariz bi belirti 13 +4 haftalık

Bende anlayamadim ya asermeye başladım mı yoksa daha erken mi

Selam kızlar bugün kontrolüm var fetal dna da yapılacak hadi bakalım heyecanlıyım.
Ya kontrol günü onu göreceğin için çok heyecanlı olmuyor mu insan ben de iple çekiyorum kontrol zamanı gelse de gitsek görsek diye. İnsanın elinde olsa eve bi tane ultrason cihazı alıp sabah akşam bakası geliyor

Kızlar sizde de kaşıntı var mı? Benim belim popoya doğru aşırı kaşınıyor böyle kaşı kaşı geçmeyen türden kendimi tutmasam yara edicem. Sizde durum nedir ?

Kızlar sizde de kaşıntı var mı? Benim belim popoya doğru aşırı kaşınıyor böyle kaşı kaşı geçmeyen türden kendimi tutmasam yara edicem. Sizde durum nedir ?
Ben kaşıntı iyi değil diye biliyorum. Bir doktora mı gitsen? Kan tahlili yaparlar

aaa çok geçmiş olsun canım nasıl anladınız ne testinde cikti
Canım test değil doktor ultrasonda ve tansiyondan anladı. Ama normalde 14. Haftada Preeklampsi çok az görünür çünkü böyle erken haftada anne için ölümcül beni direkt perinatoloğa sevketti hem perinatalog ve bu doktor birlikte devam edecekler.

Ben de öyle düşündüm bu hafta çok erken diye insallah perinatolog ile güzel gidecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…