Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Çok sevindim. Anne olmak gerçekten insana apayrı bir güç veriyor.

Anka kuşu gibi küllerinden doğmak çok şükür

Bu arada asermeye basladiniz mi kızlar bende hiç öyle bisey olmadı daha. Her zaman ki halim canım biseyler çekiyor filan ama çok aşırı olmuyor.
Ben çok erken başladım. Daha 7-8. Haftalarda bişeyler istiyordum.‍♀ Şimdi 13+6 bir miktar kesildi bile diyebiliriz. Aserdiğim şeyler de allahtan bulunamayacak şeyler değil şimdi söylemeyim birbirimizi aşerdirtmeyelim

Hmm anladım. Benimde canım biseyler çekiyor ama bu asermek mi oluyor anlayamadım. Herhalde daha farklı olması lazım

2. Gebeliği olan annişler hareketleri daha erken hissedermiş. yaşayan var mı merak ediyorum kızlar.. hepinize kolaylıkla sağlıkla geçen hamilelikler diliyorum...

2. Gebeliği olan annişler hareketleri daha erken hissedermiş. yaşayan var mı merak ediyorum kızlar.. hepinize kolaylıkla sağlıkla geçen hamilelikler diliyorum...
Ben 11 +1 deyim.dun gece hissettim.tekme gibi değildi ama sanki içimde birşey yüzüyor gibi hissettim

Ben 11 +1 deyim.dun gece hissettim.tekme gibi değildi ama sanki içimde birşey yüzüyor gibi hissettim

Ben de 11+3 üm. Bu hafta hissetmeye başladım. Böyle tık tık bir şeyler atıyor.
Ben de 11+5’im ama hiç hissedemedim. Daha 4,5-5 cm civarlarında bebişler, hissetmek için çok erken değil mi? Bazen hareket hissediyorum gibi oluyor ama onun bağırsaklardaki gaz hareketi olduğunu düşünüyorum, yüzeye yakın bir his çünkü

Dikkat edersen gaz ile ikisini ayırabilirsin böyle saniyelik tık tık hareketleri var. ancak odaklanınca fark edilebiliyor ama çok minik oldukları için

Ben de 11+3 üm. Bu hafta hissetmeye başladım. Böyle tık tık bir şeyler atıyor.

Bende 13+3 deyim. evet balık yüzüyor gibi benimde arada . Doğru hissediyorum öyleyse sağolun kızlar

Bağırsak hareketi gibi ama böyle tık tık bir şey de atıyor. Arada kayma gibi bir his de oluşuyor. Bağırsak hareketinden farklı. Şu an 10 cm falanlar ya. Kolları bacakları da oluştu. Hareket de ediyorlar. O yüzden hissedilebilir

Ben parmaklarımla dokunduğumda nabız gibi bişey hissediyorum. Kendi nabzım olduğunu düşünüyorum. 11+4 deyim. 5 cm civarı olması lazım şuan boyutu. hissiyat için biraz erken gibi sanki. Cumartesi ikili test için randevum var. Hayırsıyla güzel sonuçlar alırız inşallah doktorun söyleyeceklerine göre nipt e karar vereceğim.

Dikkat edersen gaz ile ikisini ayırabilirsin böyle saniyelik tık tık hareketleri var. ancak odaklanınca fark edilebiliyor ama çok minik oldukları için
Bende 13+3 deyim. evet balık yüzüyor gibi benimde arada . Doğru hissediyorum öyleyse sağolun kızlar
kesinlikle gaz hareketlerinden farklı. benim kronik bağırsak rahatsızlığım var net ayirtedebiliyorum bende
Ayy heyecanlandım odaklanıp bakayım elimi koyup, azıcık bastırıyor musunuz? Biraz bi yağ katmanım var göbeğimde çünkü fit değil karnım pek bi de yatar pozisyondayken mi hissedebiliyorsunuz?

Ayy heyecanlandım odaklanıp bakayım elimi koyup, azıcık bastırıyor musunuz? Biraz bi yağ katmanım var göbeğimde çünkü fit değil karnım pek bi de yatar pozisyondayken mi hissedebiliyorsunuz?
Ben sırt üstü yatarken ellerimin ikisini de göbüşe bastırmadan koyduğumda o an hareketli ise tık tıkları ağırlıklı sol tarafta hissediyorum. Bazen de sıfır hareket oluyor ama o anı yakalamak lazım

Ben sanki hissediyorum bazen dün doktor da dürtü sırtını dönsün diye minik bir şey hissettim ama ultrasonu bastırdığı içinde öyle hissetmiş olabilirim

Ben yan yatarken daha çok hissediyorum. Elimi koymasam da içten hissediyorum

Kızlar 14+4 günlük hamileyim. Bugün ilk kez fark ettim ki bir göğsüm diğerinden daha fazla büyümüş ama bariz belli bi fark var. Farklı zamanlarda büyüme gibi bir durum söz konusu olabiliyor mu? Bu durumu yaşayan var mı aranızda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…