Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    163
Kızlar şeker yüklemesi yapıldı tokluk kan şekerim 179 çıktı uçuşa geçmiş resmen. Elveda tatlılar ve hamur işleri. Nasıl bi tedavi uygulanacak bana şimdi

Süt kasigi kesin lazimmi

Philips ultra soft
Mamajoo
Sudocrem
1 paket 1 numara sonra 2 ye geçiş
Islak mendil kullanmadım kızımda oğlumda da kullanmayı düşünmüyorum ebebekten popo silme pamuğu aldım.
Süt sağma mak. Arkadaşım kendininkini verdi ama inan markası neydi hatırlamıyorum baza altında şuan bakamıyorum.
Anne süt kaşığıda almayı düşünmüyorum

Kızlar şeker yüklemesi yapıldı tokluk kan şekerim 179 çıktı uçuşa geçmiş resmen. Elveda tatlılar ve hamur işleri. Nasıl bi tedavi uygulanacak bana şimdi
önce diyet yapacaksın açlık ve tokluk seferlerini ölceceksin olmazsa insülin

Emzik philiphs avent kullanırsa tabi
Biberon philips avent ve lansinoh ( bu kızımda süt sağma makinesinin içinden çıkmıştı)
Pişik kremi, sudocrem kızımda kullandım hep gerçekten mucizevi bir krem ama vajinada kapanma yaptı asla bir daha kullanmam en güzeli hametan mavi krem onu da Dr önerisiyle kullanın, mustela almıştım ama hiç faydasını görmedik biz.
Bez 1 numara prima premium care aldım ben bezi bittikçe alacağım stoklamadim belki beğenmez marka değişikliği vs gerekirse diye.
Islak mendik, yenidoganda mümkün olduğunca kullanmama taraftarıyım, pamuk ıslatıp kullanmak en güzeli.
Süt sağma makinesi kızımda almıştım lansinoh elektrikli çift baslı çok memnundum ama gerek kalmaz insallah.
Anne süt kaşığı kızımda hiç almadım bunda da niyetim yok. Gerek olur da alınması gerekirse hemen ulaşılabilecek birsey o zaman aldırırım eşime.
Dip not olarak lansinoh göğüs kremi ve gümüş kapak siddetle öneririm.

Arkadaşlar yumuşatıcı kullanmanızı da önermem. Ben de çok seviyorum ama mesela kızımın alerjisi varmış bizim evde 2 yıldır kullanmıyoruz. Küçükken alerji egzamaya çok yatkın oluyorlar, ama iyi takip edip alerjiye sebep olan durumları ortadan kaldırıp, doktorun verdiği kremleri de kullanırsanız erken dönemde başlamadan atlatabiliyorsunuz. Deneyimle sabit maalesef günümüzde çoğu bebek alerjik dünyaya geliyor. Daha doğum bile yapmadan artık Nebuzilator alır olduk her birimiz. Mesela bizim evde sadece oyun halısı var perdelerin kanatlarını bile kaldırdık toz alerjisi için.

emzik bende avent ultra air aldım kızımda da avent almıştım biberonda dr browns gerçekten öneririm biz hiç gaz problemi yaşamadık
pişik kremi bende mustela kullanmıştım gayet başarılı bezde bence 1 numara ufak birşey alın her bebonun poposu aynı değil benim kızım beyaz tenli molfix hiç yaramadı migros minies kullandık mesela hep :) ıslak mendil için molfix izotenik sulu çok öneriyorlar sanırım bende ondan alacağım süt sağma lansinoh kullandım bende ama yeni alacaksanız çift başlıyı aynı anda kullanmak biraz zor gerçekten birde iki başlığı açınca çekim gücü azalıyor sanki süt kaşığı heryerde var e bebekten aldım ekliyorum

Dr. Brown's Geniş Ağız Anti-Kolik Cam Biberon 150 ml Fil Desenli
https://app.hb.biz/6yExSMM8PFJy
şu model yenidoğan için uygun olur mu acaba bide cam mı plastik mi karar veremiyorum

ikizleri erken doğan anne nasıl dua ediyorum onun için bebekleri için ama ismini unuttum olumsuz birsey olmamıştır insallah

Hanımlar merhabalar uzun zaman sonra aranıza tekrar döndüm biraz zorlu bir süreçten geçtik ama herşey yolunda çok şükür hiçbir hazırlık yapmadım yapmaya fırsat ta bulamadım artık çöl şükür rahatım bundan sonra rahat rahat yapmaya başlayacağım

Dr. Brown's Geniş Ağız Anti-Kolik Cam Biberon 150 ml Fil Desenli
https://app.hb.biz/6yExSMM8PFJy
şu model yenidoğan için uygun olur mu acaba bide cam mı plastik mi karar veremiyorum
Ben bunu almıştım arada çok fark yok en azından yedeği olsun diye içinde 2 tane 0-3 ay başlık bir tanede +9 ay başlık çıkıyor

Başınız sağolsun canım ne denir ki rabbim cennetinde kavuştursun evladınla seni oralarda bekliyor olacak

Oğlumda 1 numara 180 tane Molfix aldım sonra 2ye geçiş yaptık.bu bebeğimde de 2numara 210tane baby turco aldım.1numara hiç almadım.cunku baby turco 2numara da Molfix yada Prima nin 1 numarası gibi.

Emzik, biberon, süt sağma makinesi philips aldık ama indirimlerde hayli düşüyor fiyatlar kasımı bekleyin bence, ıslak mendil bez sleepy aldım bez 2ve 3 numara. Süt kaşığı şırınga gibi olanlar sanırım ama ağız kısmı hoşuma gitmedi benim oğlumda doktor minik mama kaşığıyla ver demişti damla damla zor oldu ama beni bırakmadı sarılık gecincede bırakmıştık mamayı

Kızlar özellikle ilk doğumu olanlar göğüs ucu cıkarıcı alın kesinlikle rahat edersiniz hem ucunu çıkarıyor hemde damla da olsa sütte çıkarıyor bebeğin ağzına tat gelince emmesi kolaylaşıyor

Eklentiler

• IMG_8216.jpeg
    33,6 KB · Görüntüleme: 6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…