Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Kızlar bugun aile hekimine kayıt yaptırdım hemde tetenoz aşısının zamanı gelmiş dedi ilk dozu vuruldum bir ay sonra ikinci için arıcaz dedi ama gerek var mı bilemedim, siz başladınız mı vurulmaya
Ben oğlumda 2,bunda 1 vuruldum geçen gün.
Kzlar bu arada göbek deliğinin altında pıt pitlar hissetmeye başladım bebistir degilmi
Bebistir kuzum
Arkadaşlar süt pompası aldınız mı? Hastane tipi mi almak gerekir sizce? Ameda marka gördüm galiba o hastane tipiydi. Bir de eller serbest şarjlı modeller var. Bebebao ve e-bebek de üretmiş. Ne alsam bilemedim.
Ben oğlumda mamajoo 2li almıştım elektrikli . sık mastit oluyordum işime de yaradı .
Benim yengem mastit olmuştu, çok fena bir rahatsızlık. Ben de almak gerektiğini düşündüm. Galiba az ise de artırıyormuş sütü.
Mastit Allah'ım ne kötü bsy.
Mastit çok kötüymüş cidden öyle diyorlar inşallah yaşamayız hiçbirimiz
Amin canım Allah yaşatmasın valla ben sürekli oluyordum oğlumda.ve ateşim çıkıyor memis kızarıp şişiyor.antibiyotikle iğneyle zor geciyor.bide lansinoh mor kaplı göğüs kremi oluyor oda işe yarıyor.ben ondan da çok kullandım.bebek emecegi zaman silmeye gerek bile olmuyor.kardesime vermiştim ben kalanı .tekrar alcam artık kremi.

Sagma makinasi bence gerekli cunku birini emzirirken digerindede akabiliyor.benm ilk gebeligimde yoktu ve cok uzuluyordum bosa gittigi icin sutun cay bardagi felan koyuyordum diger gogsume bosa gitmesin yakalayabildigimi yakaliyim diye.sutude kesinlile cogaltiyor.birde yenidogan oyle cok emmiyor.suttun cogalamasi icin surekli sagilmasi gerekiyor.ikici gebeligimde almistim.

Ben sağma makinesi almadım hanımlar, oğlum sürekli memedeydi, sağacak vakit de pek olmadı. Bence ihtiyaç olursa alın, şimdiden para vermeyin
Canım küçükken çok faydası oluyor.masallah bnm sütüm vardı baya.oglum bı memeyle bi iki çekip doyuyordu.digerini sağıp dolaba atıyordum.ama dediğin gibi doğunca bakıp almak daha mantıklı belki sütü az olan olur çalışacak bayanlar için lazim ama.sutu sağıp bırakmak için.

Lansinoh bende kullanmıştım ama o kadar yara olmuştu ki fayda etmiyordu en son gümüş kapak aldım o geçirmişti

Ben hiç yaşamadım şu göğüsten süt akmasını göğüs pedi almıştım çok çoğu kaldı

Bosver yasama uzuluyorsun bosa gidince.birde ben gogus pedi takmayi hic sevemedim.sut akincada elbiseler boyle tatli birsey dokulurde kurur ya oyle kotu oluyor

Lansinoh bende kullanmıştım ama o kadar yara olmuştu ki fayda etmiyordu en son gümüş kapak aldım o geçirmişti
Ondan da aldım o da güzel işe yaradı.allah atlet bile değse sizliyor yara olunca.bnm ilk zaman bı yara oldu.oglum emerken tepiniyordum valla
Sus kız sus bende abartmisim bnm de okadar kaldı ki.bnm oğlum emerken akardı genelde ozaman da koyardım pedi.diger türlü maşallah elbisemi islatmadi hiç.

Kızlar merhaba akşam üzerinden beri alt kısmım zongluyor gibi bi ağrı var sanki böyle hasta olduğunuzda bi anda sökülürsunuz öyle bir his olur ya ama bakıyorum hiç birsey yok normal mi 19 haftalık hamileyim

Bosver yasama uzuluyorsun bosa gidince.birde ben gogus pedi takmayi hic sevemedim.sut akincada elbiseler boyle tatli birsey dokulurde kurur ya oyle kotu oluyor
Orasıda öyle tabi ama insan o zaman sütüm yok mu ki akmıyo psikolojisine giriyor. Çok şükür oğlumun kilo olması baya iyiydi o yüzden hiç sorun etmedim sonradan

Ben ağlıyordum ağlayarak emziriyordum araştıra araştıra gümüş kapak bulup kurtulmuştum çok şükür
Bende akcak çok sürekli değişcem felan sanıyordum. Bi süre baktım akan gelen giden yok ne koymaya uğraşıyorsun dedim

Orasıda öyle tabi ama insan o zaman sütüm yok mu ki akmıyo psikolojisine giriyor. Çok şükür oğlumun kilo olması baya iyiydi o yüzden hiç sorun etmedim sonradan
Sutun yagli demekki yariyormus iste ne guzel masallah. Yetmezse kilo almazdi.kiz ne guzel iste tertemiz emzirme donemi gecirmissin bizimki amelelik

Bugun benimde oyle oldu oglende .adet donemlerinde oluyormus birde rahim buyuyor bebis buyuyor normal diyor drlar

Nerden aldin gumus kapagi ayari olcusu neydi canim

Canım ultrason esnasında hareketsizse sert şekilde öksürürsen pozisyon değiştirir. Ben ne zaman öksürsem hapşırsam oğlum tekmeliyor. Banada en son muayenede doktorum uyuyordu öksür dedi öyle uyandırdık

Arkadaşlar süt pompası aldınız mı? Hastane tipi mi almak gerekir sizce? Ameda marka gördüm galiba o hastane tipiydi. Bir de eller serbest şarjlı modeller var. Bebebao ve e-bebek de üretmiş. Ne alsam bilemedim.

Canım kızımda elle sağmalı vardı çok zorlanmıştım şimdi arkadaşım elektrikli verdi onu kullanıcam mastite karşı ve sütümün artması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…