Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Merhabalar kızlar ben bugün kontrole gittim bebişim yine kendini göstermedi ya 17+2 deyiz hala cinsiyet öğrenemedim. Bu defa da arkası dönüktü bacakları kapalı dedi doktor. Uzun baksaydı belki hareketlenirdi ama yoğunluğu vardı detaylı bakmadı. Detaylı ultrasonda öğreneceğim bu gidişle, onada randevu bulamıyorum bir türlü 😞

Merhabalar kızlar ben bugün kontrole gittim bebişim yine kendini göstermedi ya 17+2 deyiz hala cinsiyet öğrenemedim. Bu defa da arkası dönüktü bacakları kapalı dedi doktor. Uzun baksaydı belki hareketlenirdi ama yoğunluğu vardı detaylı bakmadı. Detaylı ultrasonda öğreneceğim bu gidişle, onada randevu bulamıyorum bir türlü 😞
Benimkide detayliya kaldı canım göstermedi

Hayırlı olsun canım aynı gozukuyoruz, benimde yüksek ilaç kullanıyorum genetik bizim ilacla kontrol altında tutuluyor tekrar kan verdin mi
Her ay düzenli kontrollere gidiyorum canım
100 mg her sabah kahvaltından 30dk önce ilacı alıyorum
İlk gebeliğimde 75 mg değerlerim yüksek çıktı şuan 100 mg ilaç alıyorum

Merhabalar 🌹🌸
Kullandığım uygulamada bu yazıya denk geldim . Aldığımız dopler cihazı ile ilgili . Ben haftada 2 kere dinliyordum artık bir kere ancak dinlerim.

Eklentiler

• 5F9CAC0D-8776-4D83-A8A5-08A9ED0A3002.png
    5F9CAC0D-8776-4D83-A8A5-08A9ED0A3002.png
    264,4 KB · Görüntüleme: 58
  • 0E67B87E-F7E4-439D-B21D-F87122705DE0.png
    0E67B87E-F7E4-439D-B21D-F87122705DE0.png
    240,3 KB · Görüntüleme: 56
Bence de doğru 😅 hem annelerimizin dedikleri doğru çıkıyor genelde 😂

Canım nasılsın , oldun mu serklaj ?

Ya milleti takma canım söylesinler , çok canını sıkıyorlarsa aldıklarını gösterme onlara. Yani olacağı varsa doğum sırasında da oluyor hatta sonrasında bile olabiliyor. Allah yavrularımızı bize bağışlasın , sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Her zaman kötü ihtimalleri düşünerek yaşayamayız hele ki hamilelik döneminde bu ihtimalleri hiç düşünmemek lazım 💕

Evet canım bende de oluyor ara ara , burada arkadaşlarla da konuşmuştuk geçen hafta olanlar oluyormuş. Bebişler büyüdüğü için oluyor galiba normal 🌸

Ya gurubumuzda maşallah ne becerikli anneler var 😍😍😍 çok güzel olmuş canım ellerine sağlık 🤩

Merhaba bende İzmir Medicana da yapacağım doğumumu. Sonrasında ne gibi eksiklikleri oldu ? Yardım derken , hastaneden neler beklemeliyiz tam bilmiyorum o kısımları 🙈

Canım bu beşiği ben kullanmadım ama kuzenlerimde kullananlar var memnunlar hep genelde , f/p ürünü gibi bence

Yaaaa muhteşem olmuş , bayıldımmmmmmm 🤩🤩🤩🤩🤩 ellerinize sağlık 💕 nasıl çizdiniz o tavşanları , yapıştırma gibi , çok düzgün duruyor. Valla çok beğendim 😍😍😍
Çok ilgi yoktu sonrasında hemşireler bir iki kez serum ağrı kesici için geldi bebekle alakalı yardımcı olmadılar emzirme eğitmeni bir bayan gelip biraz konuştu bu kadardı annem vardı yanımda ama eşiyle kalacaklar ve ilk bebişler için yardımcı olmaları gerekir bebeği emzirme tutma sezaryense yürüyüş tuvalet ihtiyacı gibi

Merhabalar 🌹🌸
Kullandığım uygulamada bu yazıya denk geldim . Aldığımız dopler cihazı ile ilgili . Ben haftada 2 kere dinliyordum artık bir kere ancak dinlerim.
Aaa gerçekten mi? Ben doktorumada danışmadım. Bana iki adet göndermişlerdi iade için kullandığım cihazıda göndermeniz gerek dediler iade etmiş oldum o zaman almayım hiç zaten hareketleri hissetmeye başlıyoruz artık

Kızlar, merhaba 3lü test sonucumda şükür temiz geldi.🌸 Bir ara grupta doktor AFP testi zeka testi yaptı önerdi vb. Diyenler olmuştu diğer adı 3lü testmiş😁 az önce grafiği okurken AFP sonucu diye kısım görünce aklıma geldi size de yazayım dedim💖

Arkadaşlar süt pompası aldınız mı? Hastane tipi mi almak gerekir sizce? Ameda marka gördüm galiba o hastane tipiydi. Bir de eller serbest şarjlı modeller var. Bebebao ve e-bebek de üretmiş. Ne alsam bilemedim.

Arkadaşlar süt pompası aldınız mı? Hastane tipi mi almak gerekir sizce? Ameda marka gördüm galiba o hastane tipiydi. Bir de eller serbest şarjlı modeller var. Bebebao ve e-bebek de üretmiş. Ne alsam bilemedim.
Ben almadım ikinci hamileliğim ama şuan alsam mı diye düşünüyorum. Ne bilim dünya hali ihtiyaç duyarım belkide diyorum🤷‍♀️

Ben ilk gebeliğimde almamıştım solak olduğum için sol memeyi tutturabiliyordum sağ ratafı bir türlü beceremedim öyle olunca sağ meme mastit oldu ateşim falan çıktı hemen aldık ama ilerlediği için hastanede sanayi tipi olanla açtılar çok acılıydı ama en başından olsa belki bu kadar ilerlemezdi bence alınmalı mutlaka lansinoh benimki gayet memnundur ama şimdi direk memeye takılanlar var süt sağmak için oturmanıza gerek yok onlar bence daha kullanışlı

Ben ilk gebeliğimde almamıştım solak olduğum için sol memeyi tutturabiliyordum sağ ratafı bir türlü beceremedim öyle olunca sağ meme mastit oldu ateşim falan çıktı hemen aldık ama ilerlediği için hastanede sanayi tipi olanla açtılar çok acılıydı ama en başından olsa belki bu kadar ilerlemezdi bence alınmalı mutlaka lansinoh benimki gayet memnundur ama şimdi direk memeye takılanlar var süt sağmak için oturmanıza gerek yok onlar bence daha kullanışlı
Ben de acaba birini tekli memeye takılan, diğerini tekli lansinoh mu alsam diye düşündüm. Sizce mantıklı mı? Her ikisini de denemiş olurum gibi geldi ama emin de olamadim. Ne çok ihtiyaç var. İhtiyaç olmasına değil de bunların hangisi iyi ne almak gerekir araştırmak çok zor oluyor. Her gün bir şey öğreniyorum bugün kaşık biberonun almam gerektiğini öğrendim. Gündemimde de süt sağma makinesi var 🙃

Geçmiş tabi ama yine de çok geçmiş olsun, dilerim tekrarını yaşamazsınız. Mastit deyince ben yengemi gördüğüm için çok geriliyorum.

X