Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Eşime hazırlıyorum ben ucundan tadına bakıyorum çünkü şekerime de dikkat etmem gerekiyor
Üzülmeyin bir şey olmaz. Ben de dayanamadım bugün bir tam paket Çerezza mısır cipsi yedim. Normalde çay bile içmiyorum neredeyse hamile kaldim kalalı. Ama insanın canı isteyince gözü bazen görmüyormuş.

Daha çok erken ama ben geçtiğimiz hafta uykumdan uyandım. 28 yaşındayım daha öyle bir bağırsak hareketi yaşamadım bi de geçen akşam hissetttim çok ve dopler cihazım var onunla yakaladım hemen hissettiğim yerden kalbini demek ki doğru hissediyorum

Yaaa ne güzel ben aradaki farkı anlamak için 4 5 gün baya iyi dinledim. Ve dün karpuz yedikten 5 dakika sonra baya net 3 kere tekmesini hissettim bağırsak hareketi ile arasında gerçekten fark var

Aa gayet büyükmüş Zeka testi 4lü tarama oluyor sanırım benim doktor 19.haftayı bulmasın demişti yanlış çıkabiliyormuş sonuçlar
Kesin midir sence yaa öyle mi hiç öyle bişe demedi 15-20 gün sonra gel demişti . Ben köye gitceğiz diye biraz daha ileriye atmıştım eğer öyleyse erkene bakim.

kızlar h&m den 0-3 ay i.in hangi bedeni seçmek gerekir kalıpları nasıl orada 0-3 ay göremedim 0-1 1-2 2-4 şeklinde olduğu için kafam karıştı siz 0-3 ay için nereyi önerirsiniz
Geniş kalibi canim 2 4 baya büyük oluyor ilk dogunca 1 2 al ideal ama bu bedeni fazla alma cunku çabuk büyüyorlar

Yaaa ne güzel ben aradaki farkı anlamak için 4 5 gün baya iyi dinledim. Ve dün karpuz yedikten 5 dakika sonra baya net 3 kere tekmesini hissettim bağırsak hareketi ile arasında gerçekten fark var
Tatlı birşeylerden veya iyice doyduktan daha daha da netleşiyor zaten onların da kan şekeri yükseliyor enerji gidiyor bebelere

Valla bende hep ucundan ucundan nefsimi körlüyorum eşim bu sene kavun karpuz ekti. Ve ben çok severim. Bütün kış yazı meyveler için bekledim ama kan şekerimi çok yükseltiyor diye yasak. Ben her kesilen kavun karpuzdan 2 üçgen dilim tadına bakıyorum sadece

Kesin midir sence yaa öyle mi hiç öyle bişe demedi 15-20 gün sonra gel demişti . Ben köye gitceğiz diye biraz daha ileriye atmıştım eğer öyleyse erkene bakim.
Belki daha önce cinsiyet söyledigini düşünmüştür direk kız yazmıştır benimde gecen erkek demesine ragmen bebek kızdı dimi dedi çok hasta görüyorlar onlarda haklı ne diyim ben tam 16da gittim erken dedi ama 19 olmadan da gel dedi ondan sonrada detaylıya gideriz zaten

Öyle kesinlikle o yüzden bende emin olmak için biraz daha beklicem. Bu tarama testleri içinde pek güvenilir değil diyorlar özellikle üçlü dörtlü. Ben oğlumda ikili için sadexe ultrasona girmiştim kan dahi vermemiştim. Bilmiyorum yani hamileliğim zehir olur mu farklı bişey çıkarda

güzel düşün ya hiç öyle düşünme ikilide bişey çıkmadıysa bunda da çıkmaz

Kızlar bu arada aklıma geldi, bebis doğunca çok fazla hediye kıyafet geliyor. Malum altın fiyatları eskiye göre cok yüksek herkes eline bir kıyafet alıp geliyor bir de biz de büyük alayım ilerde giyer kafasi var ya yeni doğana hep bir yaş hediye kıyafetler geliyor ben hep değiştirmiştim. Öyle de bir çok kıyafet alma şansınız olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…