Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ter olabilme ihtimali var mı emin misiniz akıntıdan? Ben biraz kiloluyum yani bacaklarım çok kalındır ondan belki de benim de o bölgem çok terler çünkü

Benimki de 22.haftaya al dedi eylüle kalıyor bakalım beklemek zor olacak
Ben de Eylüle aldım randevumu sizin gibi 22 haftalık olacak. Eğer yüzünü gösterirse, doğacağı zamanki görüntüsüne kavuşmuş oluyormuş o haftada artık. Uygun randevu yoktu gitmem gereken haftada ben de erken olacağına geç olsun dedim 22. haftaya aldım. Birkaç arkadaşımla görüştüm onlar da hep 22-23'te gitmişler. Beklemek zor ama yolu yarıladık sayılır olsun

Canim miktari ne kadar avuç içi kadar falansa akinti olabilir ama devam ederse doktorunu ara
Avuç içi kadar. Aradım rakipler artarsa görüşelim rahim ağzı açılması olabilir dedi. Çok endişelendim acile gidiyorum şimdi dua edin kötü bir şey olmasın

Kizlar ben çıktım ayrintilidan .herşey normal gelişimi iyi sadece yaş riskin var dedi.cinsiyet kesin ve net KİZyarım saate yakın sürdü.
Çok şükür canım çok sevindim sağlıkla gelsin prenses
Yüzünü gösterdi mi bebiş ? Ayrıntılı ultrasonda vesikalıı fotoğraf gibi resimleri çıkıyor bazen

Bazen bendede oluyor ama terleyince oluyor bende sende terliyomusun acaba canim

Kızlar iki gündür bacaklarımda çok yurumusum gibi bı sızı oluyor ama akşamları spor yaparsın hamlasinca olurya öyle bişey hareketsizliktenmi olur acaba yoksa bu magnezyum falanmi kullanmam gerekiyor
Bende öyleydim magnezyum kullandığımdan beri çok rahatladım baş ağrılarım ve bacak ağrılarım geçti

Yüzlerini gösterirler inşallah tabi öncesi sağlık ama insan yüzünü de çok merak ediyor kime benziyor acabalar azalır biraz

Maşallah canım çok sevindim senin adına rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Amin canım hepimiz inşallah
Çok şükür canım çok sevindim sağlıkla gelsin prenses
Yüzünü gösterdi mi bebiş ? Ayrıntılı ultrasonda vesikalıı fotoğraf gibi resimleri çıkıyor bazen
Amin kuzum inşallah Genelde ozellerde oluyor o cnm oğlumda renkli foto ve CD vermislerdi İstanbul'da özelde.simdi şehir Hastanesi'ne gittim ben.orda vermiyor Dr sanırım.
Çok sevindim canım sağlıcakla gelsin insallahh güzel fotoları varmı
Amin cnm inşallah valla ne yalan solim şehir hastanesi olunca midir nedir vermedi
Şükürler olsun cnm. Rabbim sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin
Amin inşallah canım hepimiz inşallah
Çok şükür gözünüz aydın çok sevindim sizin adınıza , çikolata falan yediniz mi öncesinde hareketli miydi prenses
Çok tşk ederim cnm evet çikolatalı gofret yemiştim çok az da meyve suyu içtim.hareketliydi maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…