Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Bizim pandemiden sonra sistem degişti kimse doğum zamanı gelmiyor ben oğlumda dogum gününde davet ettim akraba ve arkadaşlarımı hepimizinki öyle devam ediyor

Kızlar iki gündür bacaklarımda çok yurumusum gibi bı sızı oluyor ama akşamları spor yaparsın hamlasinca olurya öyle bişey hareketsizliktenmi olur acaba yoksa bu magnezyum falanmi kullanmam gerekiyor

Kızlar iki gündür bacaklarımda çok yurumusum gibi bı sızı oluyor ama akşamları spor yaparsın hamlasinca olurya öyle bişey hareketsizliktenmi olur acaba yoksa bu magnezyum falanmi kullanmam gerekiyor
Evet benim 1 aydır var cekiliyormus gibi bacaklarım bazen kramp giriyor ilerde daha çok olacak magnezyum kullanıyorum ocean extramag gece icince sabah dinlenmis uyanıyorum resmen

Evet benim 1 aydır var cekiliyormus gibi bacaklarım bazen kramp giriyor ilerde daha çok olacak magnezyum kullanıyorum ocean extramag gece icince sabah dinlenmis uyanıyorum resmen
Doktor bana kramp varmı dedi yok dedim ama iki gündür böyle geriliyormusda agrimis gibi aynen canım söylesem magnezyum yazarmi

Bizim pandemiden sonra sistem degişti kimse doğum zamanı gelmiyor ben oğlumda dogum gününde davet ettim akraba ve arkadaşlarımı hepimizinki öyle devam ediyor
Bizim iki tarafta da aile çok geniş, hastaneden çıkar çıkmaz gelmeye başlamışlardı

Hadi inşallah güzel haberlerle gel arkadaşım Rabbim yüzünü güldürsün
Amin canım inşallah
Ayy cokk heycanli canimm bize hemen yaz nasıl geçti neler olduğu merak ederiz
Yazarım cnm.
Ben sadece ikili yaptırdım doktorum ayrintiliya yönlendirdi sonra
Aynen beni de.
Evet de mi özellikle tavuk yiyince benim ağzımda büyüyor yemek.
Tavuktan tiksindim .bı ara kardeşime gitmiştik orda patatesli yemek gibi yapmıştı orda yedim bsy olmamıştı.sonra eşim de nasılsa bsy olmadı tavuk yapalım dedi.tavuk yaptı .bnm mide bulantılarım pik yaptı.oglumda da tiksinmistim .normalde aşırı severim.
Bazen hareketsiz kalıyoruz ondan oluyor.dun ben hareketsizdim evde.masa başında yapılması gerekenler vardı.kalkmadan onu yaptım.ama oturdugum yerde ayaklarımı hareket ettirdim ona rağmen yine de sanki yük taşımişim gibiydi akşama doğru.yuruyuse çıktık yürümekte zorlandım.ama tabi bu haftalardan sonra magnezyum almak şart.dr bana da sordu ağrı kramp var mı die yok dedim ozaman ilerde vereyim dedi.

Kizlar 2gundur ayrıntılı ultrasonun stresi bastı beni.hic uyuyamıyorum.bugun hele hiç uyumadım.uyudugum da hem güzel hem değişik rüyalar görüyorum. .oglumda 19.haftayi geçmişti yaptırmıştık.bunda ikili de yaş riski çıkınca sanırım erkene aldılar.allahim inşallah iyi sonuçlarla çıkarım bide ilçedeki kız dedi ama rüyamda 1yasinda sarışın bı erkek çocuğu gördüm ayrıntılı ultrason da.

Kan basıncı artıyor ondan uzanınca ayakları yüksekte tutun kramp falan yoksa magnezyum değildir bende lipödem var ayrıca varisten dolayı venöz yetmezlik var kan basıncı hamilelikte daha da artıyor o nedenle olur öyle benim de şimdi öyle o kadar yattım uyudum sanki spor yapmışım gibi baldırlar

Yaa hiç kestiremiyorum teşekkür ederim iyi ki varsınız bu gruptaki herkees çok güzel bilgi fikir paylaşımı oluyor bana kalsa küçük diye 2-4 alıyordum hepsini
❤ bende hep 2 4 almistim zaten ayarlanabilirlerden yigenim bana kiyafetler vermisti onlar olmasa ilk 3 ayi geciremezdim yeniden alışveriş yaomak zorunda kalirdim

Kızlar günaydın. Sürekli bir şey yazıyorum ama sürekli yeni bir gün bir şeyler oluyor bu sabah kalktığımda iç çamaşırım epeyi ıslaktı şeffaf su gibi bir akıntı gelmiş. Sizinde böyle akıntınız oluyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…