Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
cinnabon canim benim pembiş kalbim yok tabloda birde nacizane fikrim tahmini cinsiyet sekmesini kaldırabilirsin nasilsa herkes ögreniyor artik

Ben şuan bile kullaniom sıkıyor sutyenler.
İlk kadın doğuma gidiyorsun cnm
Aaa evet aramızda ilk sen gidiyorsun , çok heyecanlı güzel haberlerle gel inşallah
Amin inşallah cnm.
Ben bir yerde en iyi zamanın 19 20 hafta arası olduğunu okumuştum. İyi senin tarihin bence. Ama en erken sensin galiba gerçekten de. İnşallah güzel sonuçlar alırsın.
Amin insallah cnm.Bnm 18.hafta oluyor erken gibi geldi bana da

Ben daha hiç alışveriş yapmadım bebekle ilgili daha yeni başlayacağım emzik için bu philips aventin ultra ile air soft arasındaki fark nedir acaba tam olarak kullanan var mı

Bunları trendyolda gördüm çoraplar çok tatlış yorumları güzel takım fiyatları da çok uygun geldi bakmak isteyen olursa

Eklentiler

• IMG_1972.jpeg
    69,3 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_1973.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 73
99 cok yüksek bir ihtimalmiş Ne zaman gideceksiniz doktora genelde 16 dan sonra daha net gözüküyor diyorlar
14ünde gidicem yani 18 hafta civarı oluyor. Ultrasonda bir çıkıntı var evet ama 13-14.haftada kordon vs olma ihtimali var mı acaba diye düşünüyorum işte.

Çok doğru düşünmüşsün canım. Haziranda doğan kızımı Temmuz-ağustosta falan sadece çıtçıtlı body ile yatırıyorduk. Bir de ben bebeğin sürekli sarmalanıp örtülmesine karşıyım doktorlarda hep diyor; bebek soğuktan değil sıcaktan hasta olur diye. Göğsü sırtı soğuk değilse tmmdir benm için

Owli uyku gurusu alacağım ben, 0-36 ayı kapsıyor. Ayriyetten ilay’s markasından kundak da aldım.

Evet önce kadın Doğumdan randevu alıyorsunuz. Sonrasında sizi perinatalojiye yönlendiriyorlar. Ya da çapadan direkt gidip perinatolojiden randevu alabiliyorsunuz.
Normalde devletteki doktorum perinatoloji için sevk açtı bana müsaitliği olan hastaneden randevu alıyorum ama cerrahpaşa ve çapada randevu bölümünde hiç göremedim perinatoloji ondan sormak istedim. Onlar muayeneden sonra randevu veriyorsa tamam öyle yaparım ozaman canım sağol

Benim bundan var geceleri cok kullanisli oluyor.

Eklentiler

• Screenshot_20240807_193126_Trendyol.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 94
Neler aldın canimm link varmi
Aldıklarımı bir önceki yorumda paylaşmıştım. 3 tane yazlık alt üst takim aldım. Dur link ekleniyorsa ekleyeyim.

Artık şeninde pembe bir kalbin var sağlıkla gelsin prenses
Ya orayı silmek için bilgisayardan girmem lazım , bi ara bakarım
Bu arada ben nasil yaptiysam benim anasayfamda direk kk amblemli uygulama seklinde cikiyor yeni yapmadim o yüzden hatirlamiyorum

Eklentiler

• Screenshot_20240807-204852_One UI Home.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 80
Bazı yerlerde sakatat ciğerde dahil yememek gerek yazıyor ama doktoruma sormadım korktum yeme der diye
Bizde artık neye kime inanacaz şaşırdık mesela ben bir doğumda ameliyat öncesi tahlil yapıldı doktor bana sen hiç dalak ciğer yemedin mi dedi kimi de zararlı diyor ama sen canın istediği için az yiyebilirsin ne olur ne olmaz

Çok sağol canım görmedim kusura bakma hepsi çok güzel güzel günlerde giysin insallh bebişin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…