Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Benm kullandığım buydu çok da memnun kaldım. İki sene ince haziranda doğum yapmıştım evde sadece bununla gezdim. 3 rengi var. Tavsiye ederim.

Ayyy ben de aynı. Hatta rüyalarıma girmeye başladı 😁
Evet evet çokta iyi değilmiş yememek gerekiyormuş galiba ama bazen dayanamıyorum 🤦🏽‍♀️

Kızlar birşey danışmak istiyorum. Şimdi cerrahpaşa, çapa gibi hastanelerden mhrs üzerinden randevu alınamıyor kendi online randevu sistemlerinden alınıyor. Dün baktım ama perinatoloji göremedim iki hastanede de. Sadece kadın doğum var. Acaba önce kadın doğuma muayene olup sonra onlar mı perinatoloji randevusu veriyor deneyimleyen yada bilen var mı?
Evet önce kadın Doğumdan randevu alıyorsunuz. Sonrasında sizi perinatalojiye yönlendiriyorlar. Ya da çapadan direkt gidip perinatolojiden randevu alabiliyorsunuz.

Ben diğer doğumum da 10 gün önce bıraktım üç gün az değil mi ki sizin ki normal doğum mu acaba ben sezeryanla oluyorum da
Planlanan normal doğum arkadaşım. Bilmiyorum doktorum üç gün yeter dedi hatta kimileri son güne kadar kullanıyormuş

Evet önce kadın Doğumdan randevu alıyorsunuz. Sonrasında sizi perinatalojiye yönlendiriyorlar. Ya da çapadan direkt gidip perinatolojiden randevu alabiliyorsunuz.
Çapada perinataloji hala kara kaplı deftere yazıp randevu veriyor. İlk kez gitmek istediğimde ben de sizin gibi aradım ulaşmadım. Sonra hastanenin önünden geçerken eşim hadi gel bi bakalım dedi. Hastaneye girdik kadın doğum bizi perinatolojiye yönlendirdi ordan gidip kara kaplı deftere yazıp randevu vermişlerdi.

Bakayım bende bi 💕
Ben yine 6-9 ay yazlık beğendim. Sürekli yazlık bir şeyler beğeniyorum 😅 Bunlarla beraber 3 tane alt üst takim ve 3 tane de kısa tulumu oldu. Daha 6 9 ay almasam iyi olacak. Beğendiğim şeyi de almak istiyorum, doğmamış bebeğe don biçmek deyimi benim için söylenmiş gibi😅

Eklentiler

• 1000138230.jpg
    1000138230.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 40
  • 1000138226.jpg
    1000138226.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 30
  • 1000138224.jpg
    1000138224.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 37
Ben yine 6-9 ay yazlık beğendim. Sürekli yazlık bir şeyler beğeniyorum 😅 Bunlarla beraber 3 tane alt üst takim ve 3 tane de kısa tulumu oldu. Daha 6 9 ay almasam iyi olacak. Beğendiğim şeyi de almak istiyorum, doğmamış bebeğe don biçmek deyimi benim için söylenmiş gibi😅
Ay özellikle winnie olana bayıldımmmmm 😍😍😍😍 bakayorum bende hemen

Bende bakıyorum bazı markalara ama sezonu olmadığı için heralde kışlık bişey yok henüz olsa da çok az, o yüzden yazlıklar daha güzel görünüyor 😄

Bir kere olsun nefsini köreltmek için ye bence ya 😅

İçini orası rahatlattıysa gene oraya git bence de , doktorun güven vermesi çok önemli diye düşünüyorum 🌸

Oy kıyamam , bence bir kere olsun yemelisin 🥹

Kız nasıl ayrı bir eğitim yok 4 yıl kadın doğum uzmanlığının üstüne 3 yıl da perinatoloji için okuyorlar. Cihaz da önemli ama ultrasonu doğru bir şekilde yorumlayabilmesi için perinatoloji doktoru olması da önemli 🌸
Demek ki normal doktordan farki var 5 yil tıp okuyup tustan sonra istedikleri bölüme geçiyorlar ya herhangi bir egitim almiyorlar uzmanliktan sonra ekstra demek egitimi oluyor o da cihazi iyi kullanabilme sorunlari görmek üzerine demek ki ben bugun kontrolde sordum doktoruma ben egitimini yurt disinda aldim dedi
Ayrıntılı fiyatlari da hersey gibi artmis ama yine de iyi gibi. ( Lady Luck Lady Luck cim ben de Ağustos 2022 annesiyim ama sessizce okuyirdum grupta yokum yani.) Kizim zamaninda yani bi iki bucuk yil once biz iki bucuga girmistik ayrintiliya. Normal muayene yedi yuzdu. Klinikti gerci ama kiyaslama yaptigimizda o kadar katlamamis fiyati
Ben o zamanda ayni doktora gitmiştim yine ekstra ödemem olmamişti
Kızlar sizlere doktor vitamin olarak ne verdi? Bana kan ilacı ve prenelac omega 3 verdi ama çok kötü kokusu ya,resmen ağzımdan gitmiyor tadı kokusu 🤮 midemi bulandırdı. Kan ilacının icebiliyorum ama bu çok zor
Ben regenesis max iciyordum bugun demir başladi gyno ferro diye
Kızlar bebeklerinizi kundaklayacak mısınız? Yoksa şu 1 tog 2 tog olan uyku tulumlarindan mi alacaksınız? Ben kundaklamayı düşünüyorum. O yüzden küçük uyku tulumuna gerek yok diye düşündüm. Bir sonraki sonbahar kış ayında da bedenine göre uyku tulumu alırım herhalde.
Ben ilkini kundakladim cunku kendini surekli uyandiriyordu

X