Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Evet evet çokta iyi değilmiş yememek gerekiyormuş galiba ama bazen dayanamıyorum

Evet önce kadın Doğumdan randevu alıyorsunuz. Sonrasında sizi perinatalojiye yönlendiriyorlar. Ya da çapadan direkt gidip perinatolojiden randevu alabiliyorsunuz.

Ben diğer doğumum da 10 gün önce bıraktım üç gün az değil mi ki sizin ki normal doğum mu acaba ben sezeryanla oluyorum da
Planlanan normal doğum arkadaşım. Bilmiyorum doktorum üç gün yeter dedi hatta kimileri son güne kadar kullanıyormuş

Evet önce kadın Doğumdan randevu alıyorsunuz. Sonrasında sizi perinatalojiye yönlendiriyorlar. Ya da çapadan direkt gidip perinatolojiden randevu alabiliyorsunuz.
Çapada perinataloji hala kara kaplı deftere yazıp randevu veriyor. İlk kez gitmek istediğimde ben de sizin gibi aradım ulaşmadım. Sonra hastanenin önünden geçerken eşim hadi gel bi bakalım dedi. Hastaneye girdik kadın doğum bizi perinatolojiye yönlendirdi ordan gidip kara kaplı deftere yazıp randevu vermişlerdi.

Bakayım bende bi
Ben yine 6-9 ay yazlık beğendim. Sürekli yazlık bir şeyler beğeniyorum Bunlarla beraber 3 tane alt üst takim ve 3 tane de kısa tulumu oldu. Daha 6 9 ay almasam iyi olacak. Beğendiğim şeyi de almak istiyorum, doğmamış bebeğe don biçmek deyimi benim için söylenmiş gibi

Eklentiler

• 1000138230.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 40
  • 1000138226.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 30
  • 1000138224.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 37
Ay özellikle winnie olana bayıldımmmmm bakayorum bende hemen

Bende bakıyorum bazı markalara ama sezonu olmadığı için heralde kışlık bişey yok henüz olsa da çok az, o yüzden yazlıklar daha güzel görünüyor

Demek ki normal doktordan farki var 5 yil tıp okuyup tustan sonra istedikleri bölüme geçiyorlar ya herhangi bir egitim almiyorlar uzmanliktan sonra ekstra demek egitimi oluyor o da cihazi iyi kullanabilme sorunlari görmek üzerine demek ki ben bugun kontrolde sordum doktoruma ben egitimini yurt disinda aldim dedi
Ben o zamanda ayni doktora gitmiştim yine ekstra ödemem olmamişti
Kızlar sizlere doktor vitamin olarak ne verdi? Bana kan ilacı ve prenelac omega 3 verdi ama çok kötü kokusu ya,resmen ağzımdan gitmiyor tadı kokusu midemi bulandırdı. Kan ilacının icebiliyorum ama bu çok zor
Ben regenesis max iciyordum bugun demir başladi gyno ferro diye
Ben ilkini kundakladim cunku kendini surekli uyandiriyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…