Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ahahaha o da güzel ya bence bu olay büyük şehirlerde biraz daha farklı. Ben izmirdeyim buradaki tüm doktorlar istiyor arkadaşım İstanbul’da yaşıyor onunda gittiği doktorlar çevresindekiler hep ayrıntılı ultrason yaptırdı. Ama memleketim Antep’te kuzenlerimle falan konuşuyorum kimsenin ayrıntılı ultrasondan , perinatologdan haberi yok kimse onlara böyle birşeyden bahsetmemiş ki hep özel hastanelere gidiyorlar. Zamanla o taraflarda da zorunlu tutacak doktorlar bence , çünkü Avrupa’da Amerika’da da herkese yapılan bir şey bu.

Sizin de canınız yememeniz gereken şeyler istiyor mu? Canım sürekli ketçap mayonez sıkıp yiyeceğim şeyler istiyor
Bir kere olsun nefsini köreltmek için ye bence ya
İçini orası rahatlattıysa gene oraya git bence de , doktorun güven vermesi çok önemli diye düşünüyorum
Bak bi de kızartma eski usul kızartıp ekmeğe koyup yemek istiyorum ama yasak şekerim yükseliyor ne yazık ki
Oy kıyamam , bence bir kere olsun yemelisin
Benim doktorum kendisi yapıyor zaten perinatoloji doktorlarinin aldigi ayri bir egitim yok ki bu konuda cihaz ile alakali sanirim tam detayli da bilmiyorum benim doktorumdaki cihaz zaten çok degişik her hücremi ayirip gosteriyor resmen
Kız nasıl ayrı bir eğitim yok 4 yıl kadın doğum uzmanlığının üstüne 3 yıl da perinatoloji için okuyorlar. Cihaz da önemli ama ultrasonu doğru bir şekilde yorumlayabilmesi için perinatoloji doktoru olması da önemli

Bence yapabilirsin tığ yok şiş yok elinle örüyorsun. YouTube da videoları da var ayrıntılı ordan da bakarsın
Ya baktım hatta ben beceriksiz amigurumi yapmaya kalkıştım hajakak yapamadıkça delirdim yapamadıkça delirdim gidip en zor şeyden başlamışım sonra bıraktım kendimi daha kötü hissetmemek adına

Ayrıntılı fiyatlari da hersey gibi artmis ama yine de iyi gibi. ( Lady Luck cim ben de Ağustos 2022 annesiyim ama sessizce okuyirdum grupta yokum yani.) Kizim zamaninda yani bi iki bucuk yil once biz iki bucuga girmistik ayrintiliya. Normal muayene yedi yuzdu. Klinikti gerci ama kiyaslama yaptigimizda o kadar katlamamis fiyati

Ya baktım hatta ben beceriksiz amigurumi yapmaya kalkıştım hajakak yapamadıkça delirdim yapamadıkça delirdim gidip en zor şeyden başlamışım sonra bıraktım kendimi daha kötü hissetmemek adına
Yaaaa bırakma uğraş muhakkak yaparsin. Cok tatlis seyler oruluyor.bilmen gereken sadece sıkı igne yapmak ve kesip azaltabilmek. Gerisi hep ayni. Ben kizima birsuru bebis ormustum simdi onlara sarılıp yatiyor. Sormak istedigin olursa dilim dondugunce ben anlatmaya çalışırım. İnternettekiler duzgun anlatamamistir

Bende aynı fikirdeyim.atleti daha çok sevdim.onda da toparlayıcı var normal atlet değil sonuçta.ben emzirme atleti giyince sütyeni takmıyorum gerek olmuyor çünkü hatta bı iki daha alasim var

Atletle alakali sunu da soyleyeyim zaten emzirme sutyeni kullaninca bir de atlet giyilecekse o da emzirme atleti olmali yoksa normal atlet zorluk cikariyor bu sefer. Yani her halukarda alin derim. Pentininkiler guzeldi uc al iki ode yapmistim ben ama adini su an bilmedigim bir marka vardi onunki mahremiyet icin daha güzeldi hani insanlarin yaninda falan emzirmek gerektigi zaman daha rahat ediyordum ama evde de lullanacagim diyene penti daha rahat. Onun markasına bakayim söyleyeyim inşallah

Kızlar sizlere doktor vitamin olarak ne verdi? Bana kan ilacı ve prenelac omega 3 verdi ama çok kötü kokusu ya,resmen ağzımdan gitmiyor tadı kokusu midemi bulandırdı. Kan ilacının icebiliyorum ama bu çok zor

Kızlar sizlere doktor vitamin olarak ne verdi? Bana kan ilacı ve prenelac omega 3 verdi ama çok kötü kokusu ya,resmen ağzımdan gitmiyor tadı kokusu midemi bulandırdı. Kan ilacının icebiliyorum ama bu çok zor
Ocean mummy, elenatal 2, efa mom alabilirsin demişti. Ben ocean mummy aldım. Güzel koktuğunu söyleyemem suda eriyen magnezyum verdi, onun kokusu tadı güzel. Ben de omegayı onunla beraber yutuyorum bastırıyor kokuyu

Eki Görüntüle 3462340 bunun etrafi kapali iyice ve tek tek parcalari o yuzden disarisi icin ideal. Link atamadim cnm hepsi burada da bu sekilde var
Daha uygun olanları da var e bebekte cnm.
Valla demir ve d 3 verdi regenesis Max a devam et dedi.gecen hafta midemi bulandirdi deyince bırakalım 20den sonra kullan dedi.suan sadece d vitamini kullanıyorum.pazartesi dahiliye de kan verdim sonuclarim da anormal bsy yoktu maşallah
Ocean mummy, elenatal 2, efa mom alabilirsin demişti. Ben ocean mummy aldım. Güzel koktuğunu söyleyemem suda eriyen magnezyum verdi, onun kokusu tadı güzel. Ben de omegayı onunla beraber yutuyorum bastırıyor kokuyu
Suda eriyen magnezyum oğlumda kullanmıştım faydası oluyordu .

Ya çok video izledim yavaşlata yavaşlata günlerce uğraştım ama bende yetenek sıfır elim hiç yatkın değil, çok heves etmiştim kendi ördüğüm bi oyuncağı olsun diye ama yok benlik değil herkes her şeyi yapamıyor sizi de tebrik ederim gerçekten el yeteneği istiyor özellikle amigurumi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…