Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Ya böyle pıt pıt ediyor sanki bir de kayıyor bazen sanki bir şeyler

Nasılsın şimdi ? Her şey yolunda inşallah
İyiyim cok sukur kanamam yok canim
Ben elele madre anne yani olan park yataktan aldim tatile bile giderken goturuyorum kucuk bir cantaya sıgıyor bu bebegime de onu kullancam oglumu ayirabilirsem bende senin gibi erkenden oda ayirma hayali kuranlardandim ama gel gör ki benim oglum gecelerin lordu asla uyumuyor memeden kestim uyku egitimi verdim hala deliksiz uykusu yok küçük zombi gibi

Ben de erkenden ayırma hayali kuruyordum 1 yaşında gider kendi odasında yatakta yatar diyordum ama annem 1 yaşında çocuk yeni yeni ayaklanacak yatağından düşer dedi. Ben sana vermem çocuğu falan diyor böyle fikirler ileri sürdükçe Sanki anormal şeyler söylüyorum gibi.

Kızlarrrr doktorum erkek demişti 3 hafta once bugun %95 kız dedi
ay valah benım de bayramdan beri özel doktorumuz kız dedı gecen hafta hastalandım devlette kı kadın doguma gıttum pipi can :) dedi güle güle cıktım hastaneden sinirlerim bozuldu kıyaftlermızı almıstım pembiş pembiş :) simdi özel doktrumuzu değiştrdık . bakam ona gıdınce ne dıyecek :) beklemekteyız .

Canım ben daha bişey almadim cinsiyet öğrenemedik henüz 6 .ayda falan başlarız herhalde

Baby hug çok güzel gerçekten güle güle kullanın
Oda montesorri yatak alacağım country model veya veya minimal sade tonlarda olacak konsept gri soft tonlarda olsun istiyorum sizin var mı kafanızda oda fikri

Kızlar ilk 6 ay bebek arabası lazım mi değil mi? Şimdiden almamıza gerek yok di mi
Bebek arabası değil de puset lazım. Ben travel sistemi aldığım için hepsini içinde almış oldum. Ama puset alıp sonra içinize sinen travel sistem olmayan başka bir bebek arabası almak da mantıklı bir fikir.

Benim kuzenim doğum yapmıştı tüpleri bağlattı tekrar çocuk düşünmüyor bebişin kullanmadığı tüm eşyaları verdi sağolsun. Hiç alışveriş etmedim ama anne yanı beşik oto koltuk bebek arabası bir sürü kıyafet ana kucağı her şeyi oldu gerçi biraz da kendimi kötü hissediyorum ben ikinci el kullanırım hiç gocunmam da acaba önem vermiyor gibi mi oluyorum diyr kafama takıyorum bazen gerçi daha alınacak tonla ihtiyacı var en azından biraz elimiz rahatladı bu sayede

Ay çok geçmiş olsun arkadaşım arkadaşımın da başına gelmişti aynısı o 16. Haftada yaptırmıştı diş çekimini. Senin ki gibi cerrahi işlemle alınmıştı
Sağol arkadaşım Kadın doğumdan izin kağıtı istemişler miydi arkadaşından Dr lâ konuştum muayene olmaya gel sıkıntı yoksa kağıt verim yaparsn dedi

Ya bir de ben korkuyorum önceki kayıplarımdan dolayı, elim birşey almaya gitmiyor, şöyle bir 30. haftayı görebilirsek inşaAllah o zaman rahatlayacağım herhalde
Kesinlikle katılıyorum. Kızımda da 27.hafta kontrolünde doktor yaşama sınırını geçti artık doğsa da yaşar dedi öyle gidip herseyi aldım. Ama benm daha önce kayıplarım olmuştu tamamen onunla alakalı hevesli anneler tabiki de alın en doğal hakkınız her hamilelik olumsuz sonuçlanmıyor şükürler olsun ki
Grupta tansiyon ile alakli erken dogum riski olan vardi sanki dogru mu hatirliyorum acaba o arkadas bir cevap verebilir rica etsem ?
Benm suan yok ama kızıma hamileyken dibine kadar yaşayıp 36+3 te erken doğum yapmıştım.

Yok ya bununla ilgili hiç rahatsız olma. Annemin 5 kardeşinin çocuğu var. Bir dayım elektrikli ana kucağı almış hepsi onunla büyüdü sapasağlam gözüküyor hala. Hiçbir çocuk da bu eski ben bunda sallanmam uyumam demedi. Ayrıca kullanmaya da bağlı. Sadece oto koltuk kemerleri gevşemiş mi sağlam mı ona bakmak gerekiyormuş ikinci el için. Ben henüz oto koltuk da almadım benim aldığım puset oto koltuk olarak kullanılıyormuş. 9 36 kilo olan oto koltuklar var onlardan almayı düşünüyorum büyüyünce. Ayrıca benim bile bebeklik kıyafetlerim vardı bir ikisini bebeğime kullanacağım. Kız olsa daha fazlasini giydirirdim ne olmuş. Ayrıca 19 yaşındaki erkek kardeşimin kullanmadığı 18-24 ay iki de zıbın gördük onları da bebeğe ayırdık. Şimdi mesela benim ikinci çocuğum olsa abisinin kıyafetlerini giydiririm. Böyle yazarken bile bebeğimi seviyorum büyümüş de abi olmuş diye. Benim kafa yavaştan gidiyor arkadaşlar sevmekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…