Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Ben sonradan cinsiyet değişenleri gördükçe alışveriş işini detaylı ultrasondan sonrasına bıraktım canım

Ben neredeyse bi çok şeyini çaktırmadan almışım anne yanı mama sandalyesi ve odası kaldı bi bebişin

Bizde bi alalım lütfen. İçimizde bi kız umudu vardı hep bence yavrum da isterdi ablayla büyümek. Akıllı mutlu sağlıklı olsun da. Şimdi cinsiyetli alışverişler ve isim düşünme aşamasına geçebiliriz.

AFP için ben de kan verdim bugün. 17+0 diye gittik 17+6 olduğumuzu öğrendik.

Ooo maşallah bitmiş her şey neredeyse ay valla beğendikçe bende alıyorum gördüğümü yazlık kışlık ortaya karışık bez beşik dediğin park yatak galiba değil mi ?
Ben sonradan cinsiyet değişenleri gördükçe alışveriş işini detaylı ultrasondan sonrasına bıraktım canım
Neyse az kaldı detaylıya da
Ben neredeyse bi çok şeyini çaktırmadan almışım anne yanı mama sandalyesi ve odası kaldı bi bebişin
Ooo bir şey kalmamış ben bebek arabası , oda takımı , anne yanı , babybjörn falan bunların hepsini önceki gebeliğimde almıştım o yüzden şu an sadece kıyafet alıyorum ben anne yanı olarak chicco baby hug aldım onu daha sonra mama sandalyesi olarak da kullanabiliyorsun aparatlarını falan da aldım. Bir de resimdekileri aldım gene mama sandalyesi olarak kullanmak amaçlı. Oioi nin setini aldım bir de. Ek gıda dönemi için ihtiyaçlarımız tamam diye düşünüyorum varmı aklında oda için fikir ?

Eklentiler

• IMG_8314.png
    270,8 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_8316.jpeg
    113 KB · Görüntüleme: 30
Benim de AFP sonucum çıkmış bugün doktor mesaj artı çok şükür temiz çıkmış inşallah şeninde sonucun tertemiz çıkar

grubumuza bir beyefendi daha eklendi sağlıkla gelsin oğluşun

Ya bir de ben korkuyorum önceki kayıplarımdan dolayı, elim birşey almaya gitmiyor, şöyle bir 30. haftayı görebilirsek inşaAllah o zaman rahatlayacağım herhalde

Bir iki tulum aldım unisex okadar kuzum. Emzirme yastığı buldum indirimde onuda almıştım. Kızımdan kalma unisex kıyafetleri çıkarıp bakıcam ona göre bi liste yapıcam

Kızlar 20 lik dişim çok ağrıyo Dr gömülü cerrahi işlem lazm ameliyat gerek dedi çok da ağrıyo doğuma çok var dayanılmaz bi ağrı Dr a mesaj attım ama geri dönmedi daha internette 18, 28 hafta arası işlem yapılır diyo da bilemedim

Çok geçmiş olsun canım ya

Canım benim oğlum da tontişti zaten haftası hep ileride gidiyordu kilosuda öyle. Ben hiç 0-3 ay almamıştım. 4 kilo 260 gram doğdu

Bi ara bende çok ağrı çektim. Benimde cerrahi işlemle alınması gerekiyor geçmeseydi ağrım doktora gidecektim şuan geçti. İnşallah ağrımaz daha diyorum

Bende korkuyordum hamilelikte diş problemelri çıkar diye . Öncesinde 20lik dişlerimi hallettim
Sadece bir dolgum vardı ilaçlı dolgu yapıldı ama doktor sıkıntı çıkarırsa gel kanal yaparız demişti . Bende çocuk düşündüğüm için sordum dış doktoruma hamilelikte nasıl olur diye . 3 aydan sonra her türlü işlem yapiyoruz anestezi de ona göre yapılıyor zaten endişe etme demişti . Tabi istersen tekrar doktoruna da danış .

Bnmde planlıydı demir eksikliğim vardı ilaç kullandım 3 ay sonra çoçuk düşündüm ama o dönemler ağrı sızı kesinlikle bi ağrı yoktu Dr a yazdm dönüş yapmadı daha

Kıyafet olarak aldıklarıma baktım. Herhalde daha yenidoğan ve 0-3 ay almasam da olur. Sadece iç zıbın almam gerekiyor o yok.

Yenidogan/0-1 ay:2 tulum, 1 tulum 2 iç zıbın eldiven ve önlükten oluşan 5 parça hastane çıkışı set, 10 parça hastane çıkışı, alt üst takim eldiven ve önlüklü 5 parça hastane çıkışı set

0-3 ay: 7 tulum, 1 tulum body set, 1 uyku tulumu

3-6/6 ay:2 tane alt üst set, 2 tulum, 4 iç zıbın

6-9 ay:2 tane şort ve zibindan olusan takım, 2 tane kısa şort tulum,1 tane body

9-12 ay: bir tane tulum bir tane alt üst takim.

Bir de 2 tane nevresim takımı aldım. Baby Juno aldım. Alize Puffy tellerden cam göbeği bir battaniyesi var, Kraft Napoli Pr puset ve bebek arabasi var(geldi çok beğendim), Kraft Safe Sleep anne yanı park beşik, bir de ahşap büyüyen beşik aldım. Bir de havlusu hediye geldi.

Şu an almam gereken eminim yine bir sürü şey var ama azıcık ara verdim. Baby Björn muadili Mamma ana kucağı alabilirim bir de.

Sizce kıyafetlerini çok mu almışım normal mi, yoksa almaya devam et sık değişiyor mu diyorsunuz.

Ay çok geçmiş olsun arkadaşım arkadaşımın da başına gelmişti aynısı o 16. Haftada yaptırmıştı diş çekimini. Senin ki gibi cerrahi işlemle alınmıştı

Ya bir de ben korkuyorum önceki kayıplarımdan dolayı, elim birşey almaya gitmiyor, şöyle bir 30. haftayı görebilirsek inşaAllah o zaman rahatlayacağım herhalde
Ah bende de var aynı durum ama ben niyeyse hiç korkmuyorum ya alıyorum fütursuzca
Canım benim oğlum da tontişti zaten haftası hep ileride gidiyordu kilosuda öyle. Ben hiç 0-3 ay almamıştım. 4 kilo 260 gram doğdu
Oyyy maşallah kuzucuğa
Ya işte bende bundan çekiniyorum ve 0-3 ay 2-3 parça aldım başka da almam herhalde. Bir de hem eşimin hem benim boyumuz uzun muhtemelen bebiş de uzun olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…