Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Bende hep tersine denk geldim erkek denilip sonradan kıza dönen 3-4 kişi var yanımda grupta bile iki arkadaşa önce erkek sonra kız dediler benim bariz erkek değişeceğini sanmıyorum da bi arkadaşıma 9 ay kız dediler doğumda erkek olduğu belli oldu🙈
Aslında sürprizler güzel oluyor ama ben hiç sevmem 🤭 çünkü kızım diye seversem kızımı görmek isterim yada tam tersi o doğum psikolojisi birde cinsiyet değişikliği gerçekten aklım almaz birde benim ki sezeryan kamera kaydı isterim ancak 🤣🤣senki yine iyi benim diğer oğluma 17 haftaya kadar kız dediler üç doktor pipiyle Kordon birbirine girmiş boştu hep gönül her ikisinide istiyor rabbim hayırlısını nasip etsin 🤲🏻 🥰

Hanımlar merhaba. 31 Ocak’ta doğum yaptım arada sizin grubunuzu okuyorum heyecanınız çok hoşuma gidiyor 🫠 Zaman çok hızlı geçti dişlerimiz çıkmaya başladı bile 🥹 Hepiniz sağ salim yavrularınızı kucağınıza alırsınız inşallah 🤲🏻 Hiçbir şeyi kafaya takmadan hamileliğinizin tadını çıkarın 🌸♥️ cinnabon cinnabon canım erkek annesi olacakmışsın çok sevindim kucağına almakta nasip olur inşallah 🤲🏻♥️
Ay maşallah 🧿 inci gibi dişleri çıksın inşallah 🩵🩵
Amin canım inşallah sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 sende sağlıkla büyüt , güzel günlerini gör yavrunun 🥰
Çok tatlısın , çok sevindim yazmana 🥹

Merhabalar,
Ben bu park beşiği çok beğendim. Arkadaşım da Kraft'ın park beşiğini seneler önce kullanmış hala sağlam taş gibi diyor. Bunu almayı düşünüyorum fakat bez beşiklere uygun ayrıca dönence aparatı bulamadım. Bez beşikler için uygun dönence aparatları oluyor mu?
Evet canım güzel görünüyor , kraftın bu tarz ürünleri kaliteli oluyor genelde. Ben diğer dönenceler bunlara da oluyor diye biliyorum.
Bugün kontrolüm vardı çok şükür herşey yolunda. Cinsiyetimiz erkekmiş 🥰☺️
Gözün aydın arkadaşım , sağlıkla gelsin oğluşun 🩵

Dün bize doktor 2 kız dedi ama ben gece rüyamda sapsarı bir oğlan emziriyordum. O kadar güzel bir çocuktu ki anlatamam. Hemen tutuyordu mememi. Yutkunma seslerini dinliyordum. Benim tahminim 1 kız 1 erkekti. Yine içime şüphe düştü. Sanırım alış veriş için bir muayene daha beklicem 😂
Maşallah canım 🧿benim kızım da var oğlumda hepsinide rüyamda görmüştüm emzirirken kızlar esmer erkekler sarışındı öylede oldu rüyalar malum oluyor hayırlısı olsun hakkınızda ❤️ 🤲🏻

Maşallah canım 🧿benim kızım da var oğlumda hepsinide rüyamda görmüştüm emzirirken kızlar esmer erkekler sarışındı öylede oldu rüyalar malum oluyor hayırlısı olsun hakkınızda ❤️ 🤲🏻
Gebeliğimden beri gördüğüm her rüyam gerçekleşti. Tabi ki bilimsel bir veri değil rüyalar ama his işte 🙈 19’unda bir randevum daha var belki o zaman daha da kafamda oturur 🥰 hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah ❤️❤️

Ay arkadaşım inşallah benim de kıza döner çok isterim bir kız evlat 🌸
Annemlerin köyünde Bı kızın doğuma kadar erkek denmiş .doğum da gele gele kız gelmiş☺️ bnm bı oğlum var şükür elhamdülillah 🤲 bu bebeğime de kız dediler ama bakalım bide 8nde ayrıntılı var orda ne çıkacak ☺️ çokta kesin gormuyorum bu cihazları.eltime 18e kadar kız dediler sonra döndü erkeğe ve erkek oldu.insallah hayırlısıyla kızımız olsun 🤲 senin de bnm de

Kız olmasını ümit ettiğim bebemin pipisi ile ortama girişi😂
Ay ikizlerde erkekti dimi 🥲🧿 saglikla gelsin minnoş💙
Dün bize doktor 2 kız dedi ama ben gece rüyamda sapsarı bir oğlan emziriyordum. O kadar güzel bir çocuktu ki anlatamam. Hemen tutuyordu mememi. Yutkunma seslerini dinliyordum. Benim tahminim 1 kız 1 erkekti. Yine içime şüphe düştü. Sanırım alış veriş için bir muayene daha beklicem 😂
Bende de %90 kiz dedi alisveriş yapmıyorum bu çarşamba teyit edicem artik tatil dönüşü başlarim alişverişe🤣

Bende hep tersine denk geldim erkek denilip sonradan kıza dönen 3-4 kişi var yanımda grupta bile iki arkadaşa önce erkek sonra kız dediler benim bariz erkek değişeceğini sanmıyorum da bi arkadaşıma 9 ay kız dediler doğumda erkek olduğu belli oldu🙈
Böyle olaylar oluyor mu hala ya 9 ay nasıl anlaşılamıyor

Selam kızlar. 3 4 gündür kabus gibi günler geçiriyorum. Salı gece acile gittik sabaha kadar serum yedim inanılmaz bir bulantım var kendimi sıkmasam belki günde 10 15 kere istifra ederim. Dün yine çok kötüydüm yine acile gittim yine 2 şişe serum yaptılar ama gram faydası yok bulantıdan ölüyorum. Sürekli istifra etmemek için kasıyorum kendimi. 2 lokma kızarmış ekmek zorla yedim az önce dün öğlenden beri mideme giren ilk şey. Su asla içemiyorum şu içtiğim an direk öğürüyorum. 2 hastanede tahlil yapmadı salı gündüz idrar vermiştim o temiz. Doktotlar salgına yakalandığımı söylüyorlar. İnanılmaz bir kusma ishal salgını varmış ve hamile olduğum için şuan tek çarem sıvı tüketmekmiş ama dediğim gibi suyu ağzıma götürdüğüm an öğürüyorum. Varmı önerisi olan resmen hayatım kabusa döndü evde 6 yaşında kızım var kızımada yetemiyorum kendimede. 🥺
Gecmis olsun patates haslayip kuru kuru yemeyi deneyin belki minik bir dilim beyaz peynirle o biraz mide bulantinizi azaltabilir . Ben oyle yapinca iyi geliyordu. Su icemiyorsaniz da suya biraz toz seker koyup serbet gibi icin o da cok mide bulandirmaz

Kızlar ikinci gebeligi olup hareketlerini hissetmeye başlayanlar var mı
🙋‍♀️🐣
Ben 9.hafyada pıt pıt bişeyler hissediyodum. Sonra bebiş büyüdükçe çok daha netleşmeye başladı. En net 14. Haftadan sonra hissetmeye başladım canım hatta şuan 15+5 iz ve bu mesajı yazarken 2 kere vurdu 🥰

Kız olmasını ümit ettiğim bebemin pipisi ile ortama girişi😂
Benim de 15+4 te doktorun erkek değil kız bu dediği pozisyon tam olarak böyleydi . Ultrason görüntüsü elimde yok ama aynen böyle açmıştı bacakları . doktor hatta bakın sizde bişey yok bakın boş kız bu falan demişti . Doktor kız dedikten sonra benim için daha bir hoş oldu ya Demekki kız istiyormusum dedim bende . Çok değişen oluyor yazmış herkes İnşallah demismez diyorum şu an yazılanları okuyunca. Sağlıkla gelsin inşallah hepimizin bebisleri

2 gündür çok ciddi mide bulantısı, kusma, baş ağrısı, baş dönmesi yaşıyorum. Benim gibi olan var mı yarın tam 18 hafta olacak. Benim ilk trimesterde çok az kusmam oldu. İkincide daha çok oldu denebilir. Şimdi de süreklilik kazandı gibi.

🙋‍♀️🐣
Ben 9.hafyada pıt pıt bişeyler hissediyodum. Sonra bebiş büyüdükçe çok daha netleşmeye başladı. En net 14. Haftadan sonra hissetmeye başladım canım hatta şuan 15+5 iz ve bu mesajı yazarken 2 kere vurdu 🥰
Günde kac kez hissediyorsunuz mesela ve zayıf mısınız ben sol tarafımda çok hafif emin olmamakla arada bişeyler hissediyorum ama bu evde kalp atışı dinlemek için aldığımız cihazda sag tarafta kalp atışı alıyor 🤣 yarın randevum var bakalım ne taraftaymış

X