Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Hanımlar merhaba. 31 Ocak’ta doğum yaptım arada sizin grubunuzu okuyorum heyecanınız çok hoşuma gidiyor 🫠 Zaman çok hızlı geçti dişlerimiz çıkmaya başladı bile 🥹 Hepiniz sağ salim yavrularınızı kucağınıza alırsınız inşallah 🤲🏻 Hiçbir şeyi kafaya takmadan hamileliğinizin tadını çıkarın 🌸♥️ cinnabon cinnabon canım erkek annesi olacakmışsın çok sevindim kucağına almakta nasip olur inşallah 🤲🏻♥️

Ya kızlar bu bugün tam 16 haftalık olduk, 3 gündür renksiz kokusuz şeffaf ve yapışkan bir akıntı geliyor, bu normal mi?
Rahim ağzında yumuşama olabilir mi o yüzden böyle bir akıntı olabilir mi
Bu serklaj yüzünden herşeyi bir şeylere yoruyorum kafayı yiyeceğim sonunda herhalde🤷🏻‍♀️

Gerçekten o kadar etkili, benim oğluş 4 aya kadar yanlış emdi hep sürekli meme ucu yarasıyla uğraştım lansinoh’un 2 farklı kremini kullandım bana mısın demedi mavi hametan zeytinyağı göğüs kalkanı bile aldım, bornoz bile giyemiyordum gümüş kapak 1 haftada iyileştirdi ve ben bayağı bi süre kullandım ev içinde, geçince bırakıyor hassasiyet olunca tekrar başlıyordum. Etkisi şöyle meme ucunu sürekli nemli tutuyor, bebekte emince nemli kaldığı için kuruluk olmuyor, kuruluk olmayınca yara da olmuyor yarayıda iyileştirici etkisi var ztaeb gümüşün. Silverdin kremini bilirisiniz yanıklarda kullanılır içinde gümüş vardır bi de antibakteriyel özelliği var o yüzden etkili
Bilmiyordum canım bilgilendirme için çok teşekkür ederim 🙏 hemen alınsın ozaman gümüş kapak 🤭

Canım ben cuma yaptırmıştım pazartesiye çıktı sonucuda doktordan randevu aldım gene öyle aldım e nabizdsn çıkmıyor aynı hastaneden başka doktora da randebu alabilirsin ama yaptırdığın hastane olması lazim
Bende perşembe yaptırdım dün çıkmış üç değer e nabızda gözüküyor sadece üç değer mi cabım? Raporu göremiyorum tabi.Şehir dışından dönünce alayım o hâlde çünkü 17 gün öncesine vermiyor şuan randevu

Bende perşembe yaptırdım dün çıkmış üç değer e nabızda gözüküyor sadece üç değer mi cabım? Raporu göremiyorum tabi.Şehir dışından dönünce alayım o hâlde çünkü 17 gün öncesine vermiyor şuan randevu
E nabizda görünuyor evet ama o değerlere değil başka kağıt veriyorlar canım bende 15 gün bekleyip randevu almıştım ☺️

Kızlar ikinci gebeligi olup hareketlerini hissetmeye başlayanlar var mı
Ben hisseduyorum ama hergun surekli degil gerci oturuo dinlemeye vaktim olmuyor oglum 23 aylik aşiri hareketli titim yer görmüyor desem yeri 🤣
Ya kızlar bu bugün tam 16 haftalık olduk, 3 gündür renksiz kokusuz şeffaf ve yapışkan bir akıntı geliyor, bu normal mi?
Rahim ağzında yumuşama olabilir mi o yüzden böyle bir akıntı olabilir mi
Bu serklaj yüzünden herşeyi bir şeylere yoruyorum kafayı yiyeceğim sonunda herhalde🤷🏻‍♀️
Bende 15+3üm bende de şeffaf yapiskan akinti bazen geliyor cok takma onceki gebeligimde de ara ara okuyordu ama olagan dişi oluyorsa doktoruna daniş tabi

Aslinda diger bebegimde coraspinde kullandim doktor bunda kullanma onu garantinolsun diye vermistim fazla gelmesin dedi sadece günde 1 kere sabah yapiyorum saatini asla kacirmam alarm ile 0.4 oksapar vuruyorum baska kan sulandirici kullanmiyorum
Teşekkürler açıklama için canım. Benim teyzem de üç kuzenim de hepsi kan sulandırıcı kullanmak zorunda kaldı gebeliklerinde. Bu kadar yaygın olduğunu bilmiyordum. Sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza 🙏 amin

İkili test sonucum çıkmış,doktorumun asistanı arayıp doktorun sonuca baktığını iyi olduğunu söyledi kontrole gidince sonuç hakkında konuşacağız,sizede sormak istedim sonuç nasıl sizce?

Eklentiler

• IMG_0039.jpeg
    IMG_0039.jpeg
    109,1 KB · Görüntüleme: 107
  • IMG_0040.jpeg
    IMG_0040.jpeg
    108 KB · Görüntüleme: 106
Ben hisseduyorum ama hergun surekli degil gerci oturuo dinlemeye vaktim olmuyor oglum 23 aylik aşiri hareketli titim yer görmüyor desem yeri 🤣

Bende 15+3üm bende de şeffaf yapiskan akinti bazen geliyor cok takma onceki gebeligimde de ara ara okuyordu ama olagan dişi oluyorsa doktoruna daniş tabi
Normalde böyle bir akıntım yoktu o yüzden biraz endişenlendim, ağrımda olursa yazarın doktora
Teşekkür ederim 😊

X