Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Kızlar kanaması olanlara birsey sorsam. Kanama olduktan sonra bir kac gun kahverengi akıntı geldi. Akabinde bgn de renksiz kokusuz akıntı gelmeye başladı. Kanaması olanlar siz de böyle bir şey yaşadınız mı? Su gibi akıntı olunca ben de korkmaya başladım. Sabaha kadar devam ederse doktoruma yazacağım.
Bnm de öyle olmuştu.
Kızlar cinsiyeti erkekten kıza dönenler erkek dediklerindeki ultrason fotoğrafınız var mı bana 12+5 te bacak arası boş dedi doktor aradan 1 hafta geçti 13+4 te pipi görüyorum erkek bu bebek dedi değişmez sanmıyorum ama değişenleri de görünce bi acaba mı dedim bide 13+4 haftaya göre pipisi aşırı büyük geldi bana açana kordon olabilir mi erkeğe alıştırdım kendimi ama
Daha erken ama bu haftalarda bana da erkeğe benzio dedi.dun gittik 17haftada kız yüzde 90dedi.
Sadece ben miyim devletten randevu alamayan 🥲 İstanbula mi özgü boyle acaba ben de sehir hastanesine gittim doktorum yesil alan açtık perinatolojiden randevu alırsın dedi ama e-nabizda kesinlikle randevu açılmıyor. Diger devlet hastaneleri gözüküyor ama onlarda da ayrıntılı usg yapılmamaktadır diye not düşmüşler. Detaylisini istanbulda devlette yaptırabilirler nerde yaptırdı acaba. Sanirim onu mecburen özelde yaptiricam
İstanbul'da bende devletten asla randevu alamıyordum oğlumda.simdi şükür burda her saat alabiliyorum.perinatolojiyi kadın doğum aciyor oyle randevu alabiliyorsun.
Kızlar ikinci gebeligi olup hareketlerini hissetmeye başlayanlar var mı
Ben sanki.
İkili test sonucum çıkmış,doktorumun asistanı arayıp doktorun sonuca baktığını iyi olduğunu söyledi kontrole gidince sonuç hakkında konuşacağız,sizede sormak istedim sonuç nasıl sizce?
Güzel sonucun

Teşekkürler açıklama için canım. Benim teyzem de üç kuzenim de hepsi kan sulandırıcı kullanmak zorunda kaldı gebeliklerinde. Bu kadar yaygın olduğunu bilmiyordum. Sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza 🙏 amin
Bende başima gelene kadar hic duymamiştim ama etrafimda o kadar çokmuş ki şok olmuştum
Normalde böyle bir akıntım yoktu o yüzden biraz endişenlendim, ağrımda olursa yazarın doktora
Teşekkür ederim 😊
Ara ara oluyor

Merhabalar,
Ben bu park beşiği çok beğendim. Arkadaşım da Kraft'ın park beşiğini seneler önce kullanmış hala sağlam taş gibi diyor. Bunu almayı düşünüyorum fakat bez beşiklere uygun ayrıca dönence aparatı bulamadım. Bez beşikler için uygun dönence aparatları oluyor mu?

Eklentiler

• 1000136752.jpg
    1000136752.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 139
Bnm de öyle olmuştu.

Daha erken ama bu haftalarda bana da erkeğe benzio dedi.dun gittik 17haftada kız yüzde 90dedi.

İstanbul'da bende devletten asla randevu alamıyordum oğlumda.simdi şükür burda her saat alabiliyorum.perinatolojiyi kadın doğum aciyor oyle randevu alabiliyorsun.

Ben sanki.

Güzel sonucun
Ay arkadaşım inşallah benim de kıza döner çok isterim bir kız evlat 🌸

Selam kızlar. 3 4 gündür kabus gibi günler geçiriyorum. Salı gece acile gittik sabaha kadar serum yedim inanılmaz bir bulantım var kendimi sıkmasam belki günde 10 15 kere istifra ederim. Dün yine çok kötüydüm yine acile gittim yine 2 şişe serum yaptılar ama gram faydası yok bulantıdan ölüyorum. Sürekli istifra etmemek için kasıyorum kendimi. 2 lokma kızarmış ekmek zorla yedim az önce dün öğlenden beri mideme giren ilk şey. Su asla içemiyorum şu içtiğim an direk öğürüyorum. 2 hastanede tahlil yapmadı salı gündüz idrar vermiştim o temiz. Doktotlar salgına yakalandığımı söylüyorlar. İnanılmaz bir kusma ishal salgını varmış ve hamile olduğum için şuan tek çarem sıvı tüketmekmiş ama dediğim gibi suyu ağzıma götürdüğüm an öğürüyorum. Varmı önerisi olan resmen hayatım kabusa döndü evde 6 yaşında kızım var kızımada yetemiyorum kendimede. 🥺
Çok geçmiş olsun canım gerçekten çok kötü bir salgın var bende çok kötüyüm zor ayakta duruyorum bulantı bitti derken bu defa salgın başladı beyaz susam çok iyi yemeye çalış bana iyi geliyor🤲🏻🤎

Selam kızlar. 3 4 gündür kabus gibi günler geçiriyorum. Salı gece acile gittik sabaha kadar serum yedim inanılmaz bir bulantım var kendimi sıkmasam belki günde 10 15 kere istifra ederim. Dün yine çok kötüydüm yine acile gittim yine 2 şişe serum yaptılar ama gram faydası yok bulantıdan ölüyorum. Sürekli istifra etmemek için kasıyorum kendimi. 2 lokma kızarmış ekmek zorla yedim az önce dün öğlenden beri mideme giren ilk şey. Su asla içemiyorum şu içtiğim an direk öğürüyorum. 2 hastanede tahlil yapmadı salı gündüz idrar vermiştim o temiz. Doktotlar salgına yakalandığımı söylüyorlar. İnanılmaz bir kusma ishal salgını varmış ve hamile olduğum için şuan tek çarem sıvı tüketmekmiş ama dediğim gibi suyu ağzıma götürdüğüm an öğürüyorum. Varmı önerisi olan resmen hayatım kabusa döndü evde 6 yaşında kızım var kızımada yetemiyorum kendimede. 🥺
Çok geçmiş olsun canım gerçekten çok kötü bir salgın var bende çok kötüyüm zor ayakta duruyorum bulantı bitti derken bu defa salgın başladı beyaz susam çok iyi yemeye çalış bana iyi geliyor

Kızlar cinsiyeti erkekten kıza dönenler erkek dediklerindeki ultrason fotoğrafınız var mı bana 12+5 te bacak arası boş dedi doktor aradan 1 hafta geçti 13+4 te pipi görüyorum erkek bu bebek dedi değişmez sanmıyorum ama değişenleri de görünce bi acaba mı dedim bide 13+4 haftaya göre pipisi aşırı büyük geldi bana açana kordon olabilir mi erkeğe alıştırdım kendimi ama
Ben 11 haftalıkken gittiğimde bacak arasıda bariz bir çıkıntı vardı yani ben bu bebek erkek dedim doktorum bu hafta her iki cinsiyette çıkıntı olur dedi kız gibi dedi hatta sonra ki haftalarda çıkıntı daha belirgin olursa erkektir dedi öyle de oldu büyük ihtimalle sizin çıkıntı da sonradan daha belirgin hale geldi ama kız deyip erkek olan daha fazla

Ben 11 haftalıkken gittiğimde bacak arasıda bariz bir çıkıntı vardı yani ben bu bebek erkek dedim doktorum bu hafta her iki cinsiyette çıkıntı olur dedi kız gibi dedi hatta sonra ki haftalarda çıkıntı daha belirgin olursa erkektir dedi öyle de oldu büyük ihtimalle sizin çıkıntı da sonradan daha belirgin hale geldi ama kız deyip erkek olan daha fazla
Bende hep tersine denk geldim erkek denilip sonradan kıza dönen 3-4 kişi var yanımda grupta bile iki arkadaşa önce erkek sonra kız dediler benim bariz erkek değişeceğini sanmıyorum da bi arkadaşıma 9 ay kız dediler doğumda erkek olduğu belli oldu🙈

cinnabon cinnabon tabloya bir erkek daha ekleyebilir misin 🧿🧿😅 hiç utanmadan şak diye gösterdi, yiğidin malı meydandadır dedi 😅 değişeceğini de çok sanmıyorum
Canım hayırlı olsun sizin minik çıkıntı baya büyümüş 🧿🤭daha 10 haftalıkken atmıştin minik çıkıntı görmüştüm sağlıcakla kucağınıza alın ❤️ 🤲🏻

Dün bize doktor 2 kız dedi ama ben gece rüyamda sapsarı bir oğlan emziriyordum. O kadar güzel bir çocuktu ki anlatamam. Hemen tutuyordu mememi. Yutkunma seslerini dinliyordum. Benim tahminim 1 kız 1 erkekti. Yine içime şüphe düştü. Sanırım alış veriş için bir muayene daha beklicem 😂

13 haftalık oldum doktor kontrolüne gittik ama daha küçük dedi cinsiyet söylemedi çok umutlanmıştım. Ense kalınlığı 0.9 çıktı iyi dedi . İkili yapalım dedi ama İkili tarama testi yaptırmayı düşünmüyorum

X