Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
kremi dogumdan once kullanmaya baslamaniz gerekiyor 7 ayda felan ama bu sefer bende gumus kapak alicam gogus problemi yasamak istemiyorum garatiye gitmek istiyorum
Evet öyleymiş canım ama beni bilgilendiren kimse olmadı ben doğumdan sonra yara olunca kullandım lansinoh ve madecassol. Genelde ikinci emzirmeler çok sorun olmuyor ilkte alışıyor göğüs diyorlar ama bilemedim.

Evet öyleymiş canım ama beni bilgilendiren kimse olmadı ben doğumdan sonra yara olunca kullandım lansinoh ve madecassol. Genelde ikinci emzirmeler çok sorun olmuyor ilkte alışıyor göğüs diyorlar ama bilemedim.
Ilki kadar olmuyor ama dikkat etmezsen yine sikintilar cikabiliyor ucde ne olur bilmiyorum

Hakkımızda hayırlısı artık :) ben emzirmeyi çok özledim hatta hamile değilken bile söylerdim şu hayatta en özlediğim şey emzirmek diye. Rabbimyaşamak isteyen herkese yaşatsın
Evt cok guzel bir his bir canli senden besleniyor onun o bakislari cok guzel

Keton pozitif çıkması diyabet ile ilgili olabilir canım birde bol bol su iç bulantı kusman çok mu fazla oldu metabolik olarak yıpranmış olabilirsin
Normalde diyabetim yok ama ilk gebelikte vardı gebelik şekeri bunda da olmaz inşallah diyordum ama dikkat edeyim bari

Yarın arayıp hasnltaneyi bı sorayim radyoloji ile ilgili bı kağıt vermişti onlami alcaktim acaba doktorda radyoloji 3 aya veriyor randevu dedi hiç düşünmedim devletten almayı
Evet simdi hatirladim doktorun verdiği kagitla radyoloji bölümünden almistim randevuyu

Benim kusma değil bende şekerden şüpheleniyorum ilk gebeliğimde şeker vardı

Benim kusma değil bende şekerden şüpheleniyorum ilk gebeliğimde şeker vardı
Umarım hızlı bit şekilde atlatırsın yoluna girer canım benim serumla kusmalarım duruca ketonumda düzene girmişti. Sanada muhakkak bir önerisi olacaktır ne zaman sonuç göstereceksin? Bizide bilgilendir merak ederiz.

Devlette ikili tarama yaptıran arkadaşlarım,sonucu kaç günde çıktı ve sadece o hastaneye gidip mi alabilirim.Bana internetten sonuç almak için barkodu vermişlerdi ama kan almada aldılar ve bakamıyorum internetten.Şehir dışına çıkıcaz ve ordaki devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum acaba orda görürler mi sonucumu bi fikriniz var mı

O hastanenin sitesi varsa ordan indirin raporu.e nabizda rapor çıkmıyor çünkü.gittiginiz hastane göremez.

Gercekten iyi geldi mi 1 ay onceden kulannin diyorlar ben sadece krem kullanmistim iyi gelmisti ama emzirme donemi azda olsa sikinti cekmistim. Eger iyiyse alayim bende
Ben doğumdan sonra yaraya kremle çare bulamayınca alıp kullanmıştım krem surup üzerine kapattığımda çok faydasını gördüm.
Hakkımızda hayırlısı artık :) ben emzirmeyi çok özledim hatta hamile değilken bile söylerdim şu hayatta en özlediğim şey emzirmek diye. Rabbimyaşamak isteyen herkese yaşatsın
Ben de öyle, emzirmeyi çok seviyorum nisanda bıraktım bende. Çok özledim gerçekten çok güzel bir duygu.

Kızlar kanaması olanlara birsey sorsam. Kanama olduktan sonra bir kac gun kahverengi akıntı geldi. Akabinde bgn de renksiz kokusuz akıntı gelmeye başladı. Kanaması olanlar siz de böyle bir şey yaşadınız mı? Su gibi akıntı olunca ben de korkmaya başladım. Sabaha kadar devam ederse doktoruma yazacağım.

Hafta içi gidip gösteririm normalde 2 haftada bir kontrollerim ama bunu gider sorarım bilgi veririm teşekkürler ilgin için ilk gebelikte insülin kullandım bunda da olmaz inşallah

Kızlar cinsiyeti erkekten kıza dönenler erkek dediklerindeki ultrason fotoğrafınız var mı bana 12+5 te bacak arası boş dedi doktor aradan 1 hafta geçti 13+4 te pipi görüyorum erkek bu bebek dedi değişmez sanmıyorum ama değişenleri de görünce bi acaba mı dedim bide 13+4 haftaya göre pipisi aşırı büyük geldi bana açana kordon olabilir mi erkeğe alıştırdım kendimi ama

Çatlak için ben ham kakao almıştım,instagramda birkaç kişide görmüştüm denemek istedim. Bugünden itibaren başlayayım dedim, katı halde geliyor benmari usulü eritilipte kullanılıyor, istenilen bölgeye direk sürülüp vücut sıcaklığıyla eriyor kendiliğinden. Az önce denedim,mis gibi kokuyor Çatlak kremide alacağım ikisini bir kullanırım artık ☺

Sehir hastanesinde normal muayenemi oldum doktor kağıt verdi ayrıntılı için simdiden randevu alman gerek dediler. Kagitla radyoloji bölümünde randevumu aldim
Sadece ben miyim devletten randevu alamayan İstanbula mi özgü boyle acaba ben de sehir hastanesine gittim doktorum yesil alan açtık perinatolojiden randevu alırsın dedi ama e-nabizda kesinlikle randevu açılmıyor. Diger devlet hastaneleri gözüküyor ama onlarda da ayrıntılı usg yapılmamaktadır diye not düşmüşler. Detaylisini istanbulda devlette yaptırabilirler nerde yaptırdı acaba. Sanirim onu mecburen özelde yaptiricam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…