Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Evet bende aldım. Ayarını bilmiyorum ama , şimdi baktım da aldığım yerde de yazmıyor

Eklentiler

• IMG_8292.jpeg
    55,1 KB · Görüntüleme: 33
Haklısın canım baya etki ediyormuş ben anlamamışım kusmayınca. Daha da bırakmam kolay kolay. Teşekkür ederim

Geçmiş olsun canım bende kızımda sürekli istifra ediyordum günde belki 15 20 kere keton +3 çıkmıştı bende. Doktor acil yatış vermişti. Ama benimki kusmaktandı. Babamda şeker hastası bazen ketonu yükseliyor. Doktoruna sebebini sor öğren muhakkak zaten tedavi uygulayacaktır.

Benim tek kurtarıcımdı, inşallah kimse ihtiyaç duymaz ama hassas göğüs uçlarına ve göğüs yaralarına tek çare gümüş kapak
Ya gerçekten okadar etkili mi? Ben kızımda kanlı kanlı emzirmek zorunda kalmıştım ağlaya ağlaya.. Çevremde bilgili insanda yoktu yönlendirsin kreme bile yara olduktan sonra başladım doktorum dahi uyarmadı doğumdan önce. Eğerki krem tek başına yeterli olmayacaksa bende alayım gümüş kapak. Ne işe yarıyor mesela yani etkisi ne?

kremi dogumdan once kullanmaya baslamaniz gerekiyor 7 ayda felan ama bu sefer bende gumus kapak alicam gogus problemi yasamak istemiyorum garatiye gitmek istiyorum

kremi dogumdan once kullanmaya baslamaniz gerekiyor 7 ayda felan ama bu sefer bende gumus kapak alicam gogus problemi yasamak istemiyorum garatiye gitmek istiyorum
Yara olmaması icinmi kullanıyor gümüş kapak acaba tan bı bilgim yok bu konuda onun yerine başka bişey kullanılabilirmi

Yara olmaması icinmi kullanıyor gümüş kapak acaba tan bı bilgim yok bu konuda onun yerine başka bişey kullanılabilirmi
Ben diger gebeliklerimde kullanmadim krem sadece ise yariyor ama ara ara sikinti cikabilir tabi oyle kanama vs yasatmadi bana ama garantiye gitmek istiyorum bu sefer iki cocugumda okula basliyacak saglik sorunu olsun istemiyorum insaalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…