Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Kızlar bugün doktordan geldikten sonra göğüsüme bir sancı girdi anlık ama iğne batar gibi. Göğüs ucuma bakmak için hafif bastırdım tutarken çok az ama şeffaf bi sıvı geldi. Daha önce hamilelik yaşayanlar bilir. Normal mi bu sizce?

Canım bende su gibi değil ama kahverengi akıntıdan sonra akıntım artık afedersin sarı sümüksü bi akıntı şeklinde olmaya başladı

Perinatoloji ozel bir alan oldugu icin normal kadin dogum doktorunun sevk yazmasi lazim perinatolojinden randevu alabilmen için diye biliyorum. Yesil alan actik ne demek ki? Diger devlet hastanelerinde ayrintili ultrason yapilmama sebebi cihaz yetersizligidir. Yoksa dedigim gibi yani ben randevumu aldim sehir hast den. Üniversite hastanelerine falan bj baksan onlarin cihazlari iyidir zannimca

Canım ben cuma yaptırmıştım pazartesiye çıktı sonucuda doktordan randevu aldım gene öyle aldım e nabizdsn çıkmıyor aynı hastaneden başka doktora da randebu alabilirsin ama yaptırdığın hastane olması lazim

Devlet hastanelerinde doktorum bana en erken 3 aya veriyorlar demişti tabi bu sizin yaaaiginizt şehre göre değişir. Radyolojiden alacaksın demişti bana

Bana radyoloji ile ilegili bı kağıt verdi oraya görseydim belki randevu alcaktimda 3 ay deyince hiç ugrasmadim bende özelde yaptircam o yüzden zaten 16 .haftadayim

Ben bebe yağı kullanıyorum catlarsa yapcak bisey yok artık genetik olduğunu düşünüyorum ben

Gerçekten o kadar etkili, benim oğluş 4 aya kadar yanlış emdi hep sürekli meme ucu yarasıyla uğraştım lansinoh’un 2 farklı kremini kullandım bana mısın demedi mavi hametan zeytinyağı göğüs kalkanı bile aldım, bornoz bile giyemiyordum gümüş kapak 1 haftada iyileştirdi ve ben bayağı bi süre kullandım ev içinde, geçince bırakıyor hassasiyet olunca tekrar başlıyordum. Etkisi şöyle meme ucunu sürekli nemli tutuyor, bebekte emince nemli kaldığı için kuruluk olmuyor, kuruluk olmayınca yara da olmuyor yarayıda iyileştirici etkisi var ztaeb gümüşün. Silverdin kremini bilirisiniz yanıklarda kullanılır içinde gümüş vardır bi de antibakteriyel özelliği var o yüzden etkili

Yesil alan açmak burda sevk yazmak anlamında sanirim ikili test yaptıracağım dönemde de başka bi hastaneye gitmiştim yine aynı şekilde kadin dogum doktoru bana bu sekilde söylemişti sana yesil alan açtık perinotolojiden randevu alıp ikili testini yaptırırsin demisti öyle de yaptım. Ama nedense burda hiç bir perinotolog detayli usg yapmıyor ya da yapanları varsa e-nabiza düşmeden randevular bitiyor anlayamadım

Gercekten iyi geldi mi 1 ay onceden kulannin diyorlar ben sadece krem kullanmistim iyi gelmisti ama emzirme donemi azda olsa sikinti cekmistim. Eger iyiyse alayim bende
Evet canim dogumdan 1 ay once lansinoh krem ve gümüş kapak kullandim yara olmadi benim yine oyle yapicam
Canim normal ama gogus ucunla oynama rahim kasilmasi yapabilir demisti hemşire bana süt indigi icin sızliyor mesela emzirdikten sonrada sızlıyor sürekli süt ürettikçe benimde şu arakar fazla sızlıyor

Normal canım sen dokunma ilerde daha fazlada geliyor

Devlette detaylı randevuyu mhrsden mi alıyoruz acaba radyolojiden alacaksın dedi ama internette mi anlamadim
Hastanede radyoloji sekreterliği bölümü var ordan almıştım ben. 8. Haftamda hem ikili hem detaylı için gün aldım. Devlette eandevu bulmak çok zor o yüzden erkenden aldırıyolar doktorlar

Kızlar ya şimdi doktor kız dedi ama daha sonra değişir mi? Şimdi heveslenip kız kıyafetleri bakıyorum alırım ederim sonra erkek derlerse 15+3 de kız dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…