Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Hanımlar merhaba. 31 Ocak’ta doğum yaptım arada sizin grubunuzu okuyorum heyecanınız çok hoşuma gidiyor Zaman çok hızlı geçti dişlerimiz çıkmaya başladı bile Hepiniz sağ salim yavrularınızı kucağınıza alırsınız inşallah Hiçbir şeyi kafaya takmadan hamileliğinizin tadını çıkarın cinnabon canım erkek annesi olacakmışsın çok sevindim kucağına almakta nasip olur inşallah

Ya kızlar bu bugün tam 16 haftalık olduk, 3 gündür renksiz kokusuz şeffaf ve yapışkan bir akıntı geliyor, bu normal mi?
Rahim ağzında yumuşama olabilir mi o yüzden böyle bir akıntı olabilir mi
Bu serklaj yüzünden herşeyi bir şeylere yoruyorum kafayı yiyeceğim sonunda herhalde

Bilmiyordum canım bilgilendirme için çok teşekkür ederim hemen alınsın ozaman gümüş kapak

Bende perşembe yaptırdım dün çıkmış üç değer e nabızda gözüküyor sadece üç değer mi cabım? Raporu göremiyorum tabi.Şehir dışından dönünce alayım o hâlde çünkü 17 gün öncesine vermiyor şuan randevu

E nabizda görünuyor evet ama o değerlere değil başka kağıt veriyorlar canım bende 15 gün bekleyip randevu almıştım

Kızlar ikinci gebeligi olup hareketlerini hissetmeye başlayanlar var mı
Ben hisseduyorum ama hergun surekli degil gerci oturuo dinlemeye vaktim olmuyor oglum 23 aylik aşiri hareketli titim yer görmüyor desem yeri
Bende 15+3üm bende de şeffaf yapiskan akinti bazen geliyor cok takma onceki gebeligimde de ara ara okuyordu ama olagan dişi oluyorsa doktoruna daniş tabi

Aslinda diger bebegimde coraspinde kullandim doktor bunda kullanma onu garantinolsun diye vermistim fazla gelmesin dedi sadece günde 1 kere sabah yapiyorum saatini asla kacirmam alarm ile 0.4 oksapar vuruyorum baska kan sulandirici kullanmiyorum
Teşekkürler açıklama için canım. Benim teyzem de üç kuzenim de hepsi kan sulandırıcı kullanmak zorunda kaldı gebeliklerinde. Bu kadar yaygın olduğunu bilmiyordum. Sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza amin

İkili test sonucum çıkmış,doktorumun asistanı arayıp doktorun sonuca baktığını iyi olduğunu söyledi kontrole gidince sonuç hakkında konuşacağız,sizede sormak istedim sonuç nasıl sizce?

Eklentiler

• IMG_0039.jpeg
    109,1 KB · Görüntüleme: 107
  • IMG_0040.jpeg
    108 KB · Görüntüleme: 106
Normalde böyle bir akıntım yoktu o yüzden biraz endişenlendim, ağrımda olursa yazarın doktora
Teşekkür ederim

Hastanede radyoloji sekreterliği bölümü var ordan almıştım ben. 8. Haftamda hem ikili hem detaylı için gün aldım. Devlette eandevu bulmak çok zor o yüzden erkenden aldırıyolar doktorlar
Pazartesi telefonla arasam verirler mi acaba devlet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…