Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Okadar korkuyorumki ağzıma bişey atmaya ya midem bulanır kusarsam diye ama dayanamazsam deniycem canım çok sağol.
Bende dün öyleydim yedigimi cikariyordum önceki gunden beri bisey yemedim korkumdan sürüne sürüne geziyorum ama prilam iyi geldiyse bunu ic ishale de fayda eder belki

Bu grupta sanırım bir sürü kişinin önce erkek tahmini olup sonra kız dendi hayırlı olsun

Devlette detaylı randevuyu mhrsden mi alıyoruz acaba radyolojiden alacaksın dedi ama internette mi anlamadim
Ben sehir hastanesine gidiyorum. Bana da randevuyu daha gecen ay aldirttilar. Eylule verildi randevum. Direkt hastanenin kendisinde verdiler randevuyu. Hasta girisinde verilmisti galiba ama mhrs degildi yani

Bende dün öyleydim yedigimi cikariyordum önceki gunden beri bisey yemedim korkumdan sürüne sürüne geziyorum ama prilam iyi geldiyse bunu ic ishale de fayda eder belki
İshalim çokçok az zaten kuzum yok denecek kadar az. Ama bulantı mahvetti beni ptilam azda olsa iyi geldi prilamdan devam

Ben sehir hastanesine gidiyorum. Bana da randevuyu daha gecen ay aldirttilar. Eylule verildi randevum. Direkt hastanenin kendisinde verdiler randevuyu. Hasta girisinde verilmisti galiba ama mhrs degildi yani
Yarın arayıp hasnltaneyi bı sorayim radyoloji ile ilgili bı kağıt vermişti onlami alcaktim acaba doktorda radyoloji 3 aya veriyor randevu dedi hiç düşünmedim devletten almayı

Ben de gümüş kapağı ilk bebeğimde son care almıştım. Anlam veremediğim bir şekilde göğüs ucu yaralarına çok iyi gelmişti. kesinlikle almanızı tavsiye ederim.
Gercekten iyi geldi mi 1 ay onceden kulannin diyorlar ben sadece krem kullanmistim iyi gelmisti ama emzirme donemi azda olsa sikinti cekmistim. Eger iyiyse alayim bende

Şehir hastanesinde kadin dogumdan mi randevu alip gittiniz ? Oradan mi yonlendirildiniz?

Kızlar selamlar bugün kasık ağrısı baskı nedeniyle hastaneye gittim çünkü rahim ağzı takip ediliyor benim dokktor birde idrar bakalım belki enfeksiyon vardır dedi enfeksiyon çıkmamış ama keton pozitif çıkmış neden olur ki bu bilgisi olan var mı

Evet canım kıza döndük biz bu sefer kesin dedi doktor daha değişmez Alışverişe başlayabilirsin dedi
Bende birkaç güne özeldeki doktoruma gideceğim keşke bizim de değişse rabbim sağlık versin iki oğlum var kız çocuk istiyordum sap Salim kucağıma alayım tek isteğim o şu an

Keton pozitif çıkması diyabet ile ilgili olabilir canım birde bol bol su iç bulantı kusman çok mu fazla oldu metabolik olarak yıpranmış olabilirsin

Geçti sandım artık. Geceleri yatarken 1 içiyordum yetiyordu bırakıp deneyeyim dedim gördüm günümü :)
Prilam’ın etkisi içilmediğinde anlaşılıyor. Günde 4 taneye kadar içebilirsin dedi benim doktorum böyle devam ederse bırakmayı düşünmüyorum. Mutlaka başlayın tekrar 3-4 tane içince etki ediyor hiçbir zararı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…