Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Prilamı ben bugun denemek için bıtaktım normale döndüm mi bi bakıyım dedim bırakmaz olaydım sabah bulantıdan ilaç bile içemedim tekrar başladım🥺
Dün akşam hastanede bir şişe metpamid li serum bir şişede parol lu serum taktılar şuan içsem prilamı sorun olmaz herhalde üzerinden en az 16 17 saat geçti serumların

Dün akşam hastanede bir şişe metpamid li serum bir şişede parol lu serum taktılar şuan içsem prilamı sorun olmaz herhalde üzerinden en az 16 17 saat geçti serumların
Ben hastaneden çıktığım gece içmiştim 5 6 saat sonra bi sorun olmamıştı canım

Selam kızlar. 3 4 gündür kabus gibi günler geçiriyorum. Salı gece acile gittik sabaha kadar serum yedim inanılmaz bir bulantım var kendimi sıkmasam belki günde 10 15 kere istifra ederim. Dün yine çok kötüydüm yine acile gittim yine 2 şişe serum yaptılar ama gram faydası yok bulantıdan ölüyorum. Sürekli istifra etmemek için kasıyorum kendimi. 2 lokma kızarmış ekmek zorla yedim az önce dün öğlenden beri mideme giren ilk şey. Su asla içemiyorum şu içtiğim an direk öğürüyorum. 2 hastanede tahlil yapmadı salı gündüz idrar vermiştim o temiz. Doktotlar salgına yakalandığımı söylüyorlar. İnanılmaz bir kusma ishal salgını varmış ve hamile olduğum için şuan tek çarem sıvı tüketmekmiş ama dediğim gibi suyu ağzıma götürdüğüm an öğürüyorum. Varmı önerisi olan resmen hayatım kabusa döndü evde 6 yaşında kızım var kızımada yetemiyorum kendimede. 🥺
Çok geçmiş olsun 🙏🏻 keşke senin için yapabileceğimiz bir şey olsa 😔

Ben hastaneden çıktığım gece içmiştim 5 6 saat sonra bi sorun olmamıştı canım
İçtim o mesajdan sonra bende. Yemin ederimki hafifledi bulantım. O mesajları yazarken kusmamak için dua ediyodum bulantıdan, içtim yarım saat sonra hafifledi. Bundan sonra bırakmam. Demekki kızımdaki hiperemezis gravidarium durumu oğlumda da var ama prilam kullandığım için farkedilmedi bırakınca başladı direk kusmalar. Bitmek üzere yarın hemen doktoruma gidip yazdırayım yenisini 🥺

Çok geçmiş olsun 🙏🏻 keşke senin için yapabileceğimiz bir şey olsa 😔
Canımsın, düşünmen bile yeter. Ama burası iyiki var az önce bir arkadaş prilamı tekrar kullanmamı söyledi dinledim ve hafifledi şuan. Sanırım kızımdaki gibi 5. 6. Aya kadar sürecek bu bulantılar. Kızımda prilam daha çıkmamıştı zofer içtim 5 6 aya kadar. Oğlumda da prilama devam gittiği yere kadar artık. Yardımcı olan iyi dilek dileyen herkesten allah razı olsun ❣️

İçtim o mesajdan sonra bende. Yemin ederimki hafifledi bulantım. O mesajları yazarken kusmamak için dua ediyodum bulantıdan, içtim yarım saat sonra hafifledi. Bundan sonra bırakmam. Demekki kızımdaki hiperemezis gravidarium durumu oğlumda da var ama prilam kullandığım için farkedilmedi bırakınca başladı direk kusmalar. Bitmek üzere yarın hemen doktoruma gidip yazdırayım yenisini 🥺
sevindim canım prilam olmadan asla yapamıyorum☺️ doktor 16. haftaya kadar bulantı geçmiyorsa genelde sonrada dewam ediyo demişti paket paket stok yapıyorum bnde😁

sevindim canım prilam olmadan asla yapamıyorum☺️ doktor 16. haftaya kadar bulantı geçmiyorsa genelde sonrada dewam ediyo demişti paket paket stok yapıyorum bnde😁
Yok allah için kızımda 5 buçuk aylıktım bitmişti bulantım ve zofere elveda demiştim allah razı olsun kızımdan 😂 kaybettiğim 8 kiloyu hızla alarak üzerine bi on kilo daha alıp doğuma gitmiştim 😂 temennim az bi zaman var 5 buçuk aya. Umarım biter 🙃🤭

Selam kızlar. 3 4 gündür kabus gibi günler geçiriyorum. Salı gece acile gittik sabaha kadar serum yedim inanılmaz bir bulantım var kendimi sıkmasam belki günde 10 15 kere istifra ederim. Dün yine çok kötüydüm yine acile gittim yine 2 şişe serum yaptılar ama gram faydası yok bulantıdan ölüyorum. Sürekli istifra etmemek için kasıyorum kendimi. 2 lokma kızarmış ekmek zorla yedim az önce dün öğlenden beri mideme giren ilk şey. Su asla içemiyorum şu içtiğim an direk öğürüyorum. 2 hastanede tahlil yapmadı salı gündüz idrar vermiştim o temiz. Doktotlar salgına yakalandığımı söylüyorlar. İnanılmaz bir kusma ishal salgını varmış ve hamile olduğum için şuan tek çarem sıvı tüketmekmiş ama dediğim gibi suyu ağzıma götürdüğüm an öğürüyorum. Varmı önerisi olan resmen hayatım kabusa döndü evde 6 yaşında kızım var kızımada yetemiyorum kendimede. 🥺
Çok üzüldüm arkadaşım çok geçmiş olsun ❤️‍🩹 Rabbiö sabır versin inan aklıma bir şey de gelmiyor ilk haftalar ben de öyleydim ama benim geçti artık .
Niye böyle oldu acaba ya 😞
İnşallah en yakın zamanda atlatırsın. Rabbim güç versin 🙏🏻🌹❤️‍🩹

Canım benim Allah yardımcın olsun inşallah tez zamanda geçer artık sende rahat edersin🤲

Çok üzüldüm arkadaşım çok geçmiş olsun ❤️‍🩹 Rabbiö sabır versin inan aklıma bir şey de gelmiyor ilk haftalar ben de öyleydim ama benim geçti artık .
Niye böyle oldu acaba ya 😞
İnşallah en yakın zamanda atlatırsın. Rabbim güç versin 🙏🏻🌹❤️‍🩹
Allah razı olsun arkadaşım ❣️ prilam içtim o hafifletti biraz umarım böyle devam eder 🙏

Ben devlete ilk başta bi kere gitmiştim kese yeni göründüğü zamanlarda, eşimin işinden dolayı ilçede oturuyoruz onun için haftaiçi izin randevu zor oluyor cumartesileri gidiyoruz Burak hocayada. Bi sonraki kontrolde ayrıntılı önce ben bakcam sonra yönlendircem dedi ama sormak aklıma gelmedi nereye yönlendircek bilmiyorum
Burak hoca bana detaylı ile ilgili bir şey demedi henüz. Bir dahaki ay görüşürüz demişti sadece. Devletteki verdi detaylı için randevuyu.

Ayy deme ben 17hafta Oldum hala daha var.devam etmesin artık.
Burak hoca bana detaylı ile ilgili bir şey demedi henüz. Bir dahaki ay görüşürüz demişti sadece. Devletteki verdi detaylı için randevuyu.
Hangi haftaya aldınız detayliyi

X