Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Prilamı ben bugun denemek için bıtaktım normale döndüm mi bi bakıyım dedim bırakmaz olaydım sabah bulantıdan ilaç bile içemedim tekrar başladım
Dün akşam hastanede bir şişe metpamid li serum bir şişede parol lu serum taktılar şuan içsem prilamı sorun olmaz herhalde üzerinden en az 16 17 saat geçti serumların

Dün akşam hastanede bir şişe metpamid li serum bir şişede parol lu serum taktılar şuan içsem prilamı sorun olmaz herhalde üzerinden en az 16 17 saat geçti serumların
Ben hastaneden çıktığım gece içmiştim 5 6 saat sonra bi sorun olmamıştı canım

Çok geçmiş olsun keşke senin için yapabileceğimiz bir şey olsa

Ben hastaneden çıktığım gece içmiştim 5 6 saat sonra bi sorun olmamıştı canım
İçtim o mesajdan sonra bende. Yemin ederimki hafifledi bulantım. O mesajları yazarken kusmamak için dua ediyodum bulantıdan, içtim yarım saat sonra hafifledi. Bundan sonra bırakmam. Demekki kızımdaki hiperemezis gravidarium durumu oğlumda da var ama prilam kullandığım için farkedilmedi bırakınca başladı direk kusmalar. Bitmek üzere yarın hemen doktoruma gidip yazdırayım yenisini

Çok geçmiş olsun keşke senin için yapabileceğimiz bir şey olsa
Canımsın, düşünmen bile yeter. Ama burası iyiki var az önce bir arkadaş prilamı tekrar kullanmamı söyledi dinledim ve hafifledi şuan. Sanırım kızımdaki gibi 5. 6. Aya kadar sürecek bu bulantılar. Kızımda prilam daha çıkmamıştı zofer içtim 5 6 aya kadar. Oğlumda da prilama devam gittiği yere kadar artık. Yardımcı olan iyi dilek dileyen herkesten allah razı olsun

sevindim canım prilam olmadan asla yapamıyorum doktor 16. haftaya kadar bulantı geçmiyorsa genelde sonrada dewam ediyo demişti paket paket stok yapıyorum bnde

sevindim canım prilam olmadan asla yapamıyorum doktor 16. haftaya kadar bulantı geçmiyorsa genelde sonrada dewam ediyo demişti paket paket stok yapıyorum bnde
Yok allah için kızımda 5 buçuk aylıktım bitmişti bulantım ve zofere elveda demiştim allah razı olsun kızımdan kaybettiğim 8 kiloyu hızla alarak üzerine bi on kilo daha alıp doğuma gitmiştim temennim az bi zaman var 5 buçuk aya. Umarım biter

Çok üzüldüm arkadaşım çok geçmiş olsun Rabbiö sabır versin inan aklıma bir şey de gelmiyor ilk haftalar ben de öyleydim ama benim geçti artık .
Niye böyle oldu acaba ya
İnşallah en yakın zamanda atlatırsın. Rabbim güç versin

Canım benim Allah yardımcın olsun inşallah tez zamanda geçer artık sende rahat edersin

Allah razı olsun arkadaşım prilam içtim o hafifletti biraz umarım böyle devam eder

Burak hoca bana detaylı ile ilgili bir şey demedi henüz. Bir dahaki ay görüşürüz demişti sadece. Devletteki verdi detaylı için randevuyu.

Ayy deme ben 17hafta Oldum hala daha var.devam etmesin artık.
Burak hoca bana detaylı ile ilgili bir şey demedi henüz. Bir dahaki ay görüşürüz demişti sadece. Devletteki verdi detaylı için randevuyu.
Hangi haftaya aldınız detayliyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…