Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Bende bu haftalarda aşırı duygusallık ve ruh hali demişimş başladı ya
Birazda hızlı sinirlenip üzüleniliyorum normalde hiç öyle bi karakter olmama rağmen
Herşeye ağlayasım geliyo sizde durumlar ne

Kızlar yatak konusunda tecrübelerimi paylaşmak istiyorum tabi herkesin tercihi ve hevesi farklı saygım sonsuz ben ilk chicco next2me almıştım bir heves ilk bebek diye sadece 6 ay kullanılıyor. Sonrasında park beşik aldım ilk baştan almadığıma pişman oldum. Fakat bebeğim 1,5 yaşına gelince park yataktan kendi çıkmaya başladı ki yukarıdan çıkmaya çalıştığı için bu bizim açıdan biraz tehlike arz etti. Bir de park yatağın boyutları büyük olmasına rağmen benim çocuğum hareketli olduğu için kenarlara çarptıkça uyandı. En güzeli 1-1,5 yasa kadar park yatak. Sonrası içinde montessoriler yere yakın olan ama kesinlikle 1,5 kişilik olmalı yatak. Çünkü çocuk kendi başına uyumuyor sizin de yanına yatmanız gerekiyor uyuyana kadar. 4-5 yaştan önce benimki kendi yatağına gidip uyuyor diyen ebeveynlere saygım sonsuz ama benm çocuğum öyle bir çocuk olamadı maalesef ben de cilekin montessori takımın almıştım daha doğmadan ama tek kişilik olduğu için uyuturken yanına biz sığmıyoruz. Neticede çocuk bizim odada yerde iki tane çift kişilik yorganın üzerinde uyuyor

Yaaaa sağlıkla gelsin prenses tabloyu güncelledim değişiklik olursa haber et bana
Zeka testi neymiş ya hiç duymamıştım
Tamam canım 20 gün sonra felan tekrar gidicem netleşir sanırım bugün sordum doktora kan alıbıyomuş ve ultrasonda ölçüm yapılıyormuş. Belki benim tiroid değerlerim yüksek olduğu için yapmak istemiştir bilemiyorum. İbşallah sıkıntı çıkmaz

Oğlum 3 yaşında park yatak kullanıyoruz memnunduk bu zamna kadar ama artık yaz sıcaklardan çok dönüyo ve park yatakda dar geldiği için sık sık uyanıyor. Artık montessori almak istiyorum bende. Bu 1,5 kişilik olanların ölçüsü felan nasıl olıyor büyük geniş almak istiyorım. Aslında eşim malzemesini alıp ben yaparım dedi ama bilmiyorım yinede ölçü lazım

Ölçülerini inan bilemiyorum bizim yatak da 90-200 ama kenarlarda korumalikta olduğu için yanına sığmak namumkun yani çocuk yatınca yanına en az bir yetişkin de rahatlıkla sığabilmeli bence de eşinin yeteneği varsa kesinlikle yapılabilir.

Şu an çok kötüyüm yediğim hiçbir şey midem de durmuyor su bile içsem anında kusuyorum ne yapacağımı bilmiyorum Prilam içeceğim ama büyük ihtimalle onu da KUSARIM 15+4deyim benim gibi bu durumu yaşayanlar var mı tavsiyeniz nedir

Anlıyor o işlerden ama önce yatağını mı almalı acaba onun ölçüsüne göre de montessori yapılır

Zeka testi denilen şey ikili test sanırım canım,diğer adı zeka testi sanırım

Muhtemelen pik yaptığı dönemdesiniz. Kıtır ürünler tüketin, lifli ürünler tüketin, yağlı ve tatlı şeylerden kaçının. Merak etmeyin o pik noktasından sonra rahatlama dönemi geliyor, az kaldı

Eklentiler

• IMG_8285.jpeg
    77 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…