Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Bende bormalde baya çok uyurum saat 10 a kadar hamılelıkle bırlıkte kendılıgımden daha erken kalkmaya basladım bende ona şaşırıyorum bebek mı kaldırıyo acaba

Bende bormalde baya çok uyurum saat 10 a kadar hamılelıkle bırlıkte kendılıgımden daha erken kalkmaya basladım bende ona şaşırıyorum bebek mı kaldırıyo acaba
Bizim bebiş uykuyu seviyomu acaba ben hiç erken kalkamıyorum en erkenim 10 11 bu saatlerde anca kahvaltı yapıyorum

Aynı şeyleri yaşıyorum ben de normalde yazları çok uyurdum öğleye doğru kalkardım. Şimdi 8 dedi mi ayaktayım

Kızlar sanırım içinizde Sakarya da yaşayanlarınız var, ben de Sakarya'dayım.
Riskli gebelik uzmanı arıyorum özel hastanede, içinizde bilen ya da giden var mııı

Kızlar sanırım içinizde Sakarya da yaşayanlarınız var, ben de Sakarya'dayım.
Riskli gebelik uzmanı arıyorum özel hastanede, içinizde bilen ya da giden var mııı
Ben sakarya dayım canım Medar a gidiyorum ama riskli gebelik için bilmiyorum sorayım doktoruma

Ben sakarya dayım canım Medar a gidiyorum ama riskli gebelik için bilmiyorum sorayım doktoruma
Ben de ilk başta medara gidiyordum canım Burak hocaya, ama riskli gebelik için bir doktor arıyorum perinatolog lazım bana, şuanda adatıpa gidiyorum ama pek memnun kalmadım doktordan

Ben de ilk başta medara gidiyordum canım Burak hocaya, ama riskli gebelik için bir doktor arıyorum perinatolog lazım bana, şuanda adatıpa gidiyorum ama pek memnun kalmadım doktordan
Bnde Burak Hazine ye gidiyorum memnunum bi sıkıntı olmadı şuana kadar canım Adatıp da bi prof var diye duymuştum adını hatırlayamadım belki biliyosundur

Bnde Burak Hazine ye gidiyorum memnunum bi sıkıntı olmadı şuana kadar canım Adatıp da bi prof var diye duymuştum adını hatırlayamadım belki biliyosundur
Ben Burak hocayı instagrmada takip ediyorum. Sakarya da olsam kesin ona giderdim

Selam kızlar. 3 4 gündür kabus gibi günler geçiriyorum. Salı gece acile gittik sabaha kadar serum yedim inanılmaz bir bulantım var kendimi sıkmasam belki günde 10 15 kere istifra ederim. Dün yine çok kötüydüm yine acile gittim yine 2 şişe serum yaptılar ama gram faydası yok bulantıdan ölüyorum. Sürekli istifra etmemek için kasıyorum kendimi. 2 lokma kızarmış ekmek zorla yedim az önce dün öğlenden beri mideme giren ilk şey. Su asla içemiyorum şu içtiğim an direk öğürüyorum. 2 hastanede tahlil yapmadı salı gündüz idrar vermiştim o temiz. Doktotlar salgına yakalandığımı söylüyorlar. İnanılmaz bir kusma ishal salgını varmış ve hamile olduğum için şuan tek çarem sıvı tüketmekmiş ama dediğim gibi suyu ağzıma götürdüğüm an öğürüyorum. Varmı önerisi olan resmen hayatım kabusa döndü evde 6 yaşında kızım var kızımada yetemiyorum kendimede.

Ben de çok memnundum ama rahim ağzına dikiş atılması gerekiyordu ve ben izmitte Eray Çalışkan hocaya gittim sonra bir daha Burak hocaya gidemedim acaba takip eder mi diye çünkü doktorlar pek kabul etmiyor başka doktorun işlem yaptığı hastayı falan
Bülent Duran ı diyorsun sanırım o da sezaryen yanlısı malesef o yüzden ona da gitmiyorum başka bir dr a gidiyoruz şimdilik bakalım hayırlısı olsun
Ben Burak hocayı instagrmada takip ediyorum. Sakarya da olsam kesin ona giderdim
Çok iyidir komiktir Burak hoca işini de iyi yapar, belki şimdi gitsem takibe devam eder ama
Ben çekindim gitmeye ya

Eder bence gidin

Çok geçmiş olsun, ben ilk haftalarda böyleydim kusmaktan mahfoldum
Bana bir tek limon sıktığım maden suyu iyi geliyordu bulantıyı kesiyordu, bilmem ki belki sende de işe yarar canım

Bnce memnunsan bi dene tekrar kabul eder gibi geliyor her doktorla aynı enerjiyi tutturmak zor oluyor, Gebelik öncesi medarda Ertan zan a gitmiştim genel kontrol amaçlı arkadaş çok memnundu ama ben memnun kalmadım pek

Çok geçmiş olsun, ben ilk haftalarda böyleydim kusmaktan mahfoldum
Bana bir tek limon sıktığım maden suyu iyi geliyordu bulantıyı kesiyordu, bilmem ki belki sende de işe yarar canım
Haklısın canım denedim biraz iyi geldi. Şimdi annem nane limon kaynattı onu içmeye çalışıyorum. Allah nerde bulantı çeken varsa yardımcısı olsun çok zor çok

Haklısın canım denedim biraz iyi geldi. Şimdi annem nane limon kaynattı onu içmeye çalışıyorum. Allah nerde bulantı çeken varsa yardımcısı olsun çok zor çok
canım çok geçmiş olsun bnde 12. haftalarda senin gibi bulantıdan acillik olmuştum 1 buçuk gün hiç bişey midemde durmadı salgından şüphelenmişti doktorda ama serumdan sonra biraz toparlanmıştım sade kuru ekmekten tost gibi bişeyler az az yemiştim serum fayda etmedi mi hiç

bide süzme yoğurttan naneli bi yoğurt çorbası o biraz midemi bastırmıştı benim yiyebilirsen belki faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…