Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ay çok sevindim canım çok mutlu oldum senin adına sağlıkla gelsin bizde 14. Hafta içindeyiz erkek dediler bugün 3. Erkek geliyoe
Çok şükür oo maşallah sağlıkla gelsin

Aaaa değişiklik mi oldu. Sağlıkla gelsin prenses
Evet canım kıza döndük biz bu sefer kesin dedi doktor daha değişmez Alışverişe başlayabilirsin dedi

Sizin attığınız baya büyükmüş bundan bulursam daha ne isterim :) çok teşekkürler bir kız bir erkek umarım değişmez

Bu da çok güzel fikirmiş. Araştırdıkça da montessoriye daha çok yattı aklım. Hatta bugün nasıl bir şey kaça kaç almalıyız diye araştırdık. Araba konusunu da eşime bıraktım. Kolay katlanabilen, çok az yer kaplayan, hafif, güvenli ve konforlu bir şey bulmasını istedim. Yani her şey olsun istedim

Kızlar öncelikle sağlıkla gelsin bebişlerimiz. Ben cinsiyetle alakalı bir şey sormak istiyorum. Baştan beri kız hissediyorum ilk bebegim ve 3 kez rüyamda kız gördüm. Hatta üçüncüsü çok netti suratını bile çizebilirim. Ama iki doktora gittim ikisi de erkek dedi 13-14. Haftada falandık sanırım. Şuan 16 olmak üzere. Acaba yanılma ihtimalleri var mı ben hala kız oldugunu hissediyorum rüyalardan dolayı kafam çok karışık.

Eklentiler

• IMG_1606.jpeg
    119,4 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_1627.jpeg
    121,2 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_1626.jpeg
    147 KB · Görüntüleme: 52
  • DA0A8893-8A5F-4782-9C87-AED210805FD6.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar hamilelik çok ilginç bir süreç ya her gün vücuduma şaşırıyorum. Normalde uykuya çok düşkünümdür artık her gün 5.50 gibi uyanıyorum. Normalde ilk öğünümü hep 12/1 gibi yaparım ama aşırı aç oluyorum sabahları 7 gibi kahvaltı yapıyorum kendime inanamıyorum yıllardır kahvaltıyı atlayan ben sabahın köründe kahvaltı yapıyorum sizde de böyle değişik şeyler oluyor mu?

Yanılma olabilir canım ben 12 haftada Medical park Keçiören hastanesinde çok iyi bi doktora gittim ve kesin erkek dediler ama ben hep kız hissediyorum hiç inanmadım 15.ve 17 haftada devlet hastanesine gittim ve bu bebek kız dediler kesinleşti kız olduğu Allah gönlüne göre versin inşallah

Çok teşekkür ederim, mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. İnş bebeklerimizi sağlıcakla kucağımıza alırız :)

Hangi dozlarda alıyorsun şu an sen arkadaşım? Tek kan inceltici mi yoksa aspirin de var mı
Aslinda diger bebegimde coraspinde kullandim doktor bunda kullanma onu garantinolsun diye vermistim fazla gelmesin dedi sadece günde 1 kere sabah yapiyorum saatini asla kacirmam alarm ile 0.4 oksapar vuruyorum baska kan sulandirici kullanmiyorum

Bende oglumda aç gibiydim surekli yiyordum dünden önceki gün akşamdan beri 1 şeftali hariç daha agzima bisey koymadim kusma korkusundan degisik bi istahsizligim var

Merhaba Sakarya da mı yaşıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…