Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kızlar sizi sağlık ocağından aradılar mı tetanoz aşısı için?Kaçıncı haftada olmayı düşünüyorsunuz?

Bn de 1.60 boyundayim 55 kilo ile hamile kaldim simdi 56_57 gidip gelio. Hep börek ekmek tarzi cnm istiyo..tuzlu şeyler yani...Tatli hic yiyesim yok istahszilk var aslında. Iyi kontrollü gidiyoruz cok cok kilo alan olmamis sanki😄🤭 devam.. alsak da dogum sonrasi veririz napalim

Kızlar bebek için kıyafetleri nasıl tercih edeceksiniz yani hangi üründen kaç adet alacaksınız ? Yenidoğan kaç tane 3 aylık kaç tane mesela ?

Selam ben yine doktordan geliyorum, Pendik’te aradığım doktoru hala bulamadım. Bugün medipolde gittiğim doktor çok ilgisizdi cinsiyeti geçen hafta kız diye söylemişti başka bir doktor bu doktorda 11. Haftada cinsiyet mi oluyormuş da söylüyormuş diye diğer doktora laf etti. 16. Haftada anca söylenilir dedi. Kadın beni çok gerdi gerçekten zor geçiyor benim için

Haklısın canım arkadaşım 27. Haftada bu yüzden kaybetmişti bebeğini. Çok dikkat etmek lazım dediğin gibi. Hemen sipariş ediyorum trendyoldan.
Tansiyon aleti linki var mı acaba 😅 Güvenli
Bende omron 2 kullanıyorum . Markanın birkaç farklı modelini kullanan var çevremde memnunlar
hemen bakacağım çok teşekkürler 🥰

Selam ben yine doktordan geliyorum, Pendik’te aradığım doktoru hala bulamadım. Bugün medipolde gittiğim doktor çok ilgisizdi cinsiyeti geçen hafta kız diye söylemişti başka bir doktor bu doktorda 11. Haftada cinsiyet mi oluyormuş da söylüyormuş diye diğer doktora laf etti. 16. Haftada anca söylenilir dedi. Kadın beni çok gerdi gerçekten zor geçiyor benim için
Canim bahar ergen cok iyidir gidebilirsen ona git yuzyil esra gunay oda iyi

Yatak konusunda ben montessori tercih ettim.fakat memnun degilim cocuklar buyudukce onu akrobasi aleti gibi kullabiliyor. Cok hantal ,yer kapliyor, yatak duzeltmek zorluyor surekli yatagi kaldir indir 😔 ben ikeanin yataklarindan almayi dusunuyorum ilerleyen surecte ☺️

IMG_1076.jpeg
IMG_1077.jpeg
Kızlar cinsiyet tahmini yapabilecek var mı 13 haftalığız 🙈

X