Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Onunla da olur bence. Belki alet de bi sorun vardır. Kendi kalp atışınızı duyabiliyor musunuz ?
Bileğimde felan denedim ama kalp atışı duymadım sadece ekran görünüyor gerçi şöyle zaten nereye koyarsan koy nabız veriyor dediğim gibi cihazı açtım daha hiçbir yere dokunmadı o zaman bile nabız verdi ekranda. Ama kalp atışı duymadım hiç kendi kalbimi de duymadım. Belki benim cihaz bozuktur bilmiyorum dediğim gibi yine 16. Haftayı bekliyorum umutla ama benim için hayal kırıklığı oldu ürün

Bebeğin tekmelerini bugün net bir şekilde hissettim. Çok heyecan veriyor insana. Bir daha tekmelesin diye ne yapsam acaba
Yaa kaçıncı haftadasınız? İlk çocuk mu? Nasıl bir şeydi tekme olduğunu nasıl anladınız? Bende o anı sabırsızlıkla bekliyorumm

Yaa kaçıncı haftadasınız? İlk çocuk mu? Nasıl bir şeydi tekme olduğunu nasıl anladınız? Bende o anı sabırsızlıkla bekliyorumm
İlk bebeğim. 16 hafta 3 günlük hamileyim. Aslında birkaç gündür bir kelebek sanki içimde kanat çırpıyordu. Ben de yok canım o tekme değildir diyordum. Bugün daha büyük bir kelebek kanat çırptı sanki Hemen minik kelebeğim olduğunu anladım, tekme olduğu çok belliydi. Yumuşak ama ben buradayım der gibi.

Yani vücudumuzun her yerinden damar geçiyor zaten aslında nabızdan çok kalp atışı sesi duymaya odaklanın. Önce bi kendi kalbinizde deneyin eğer ses duyuluyorsa bebeği bulmaya çalışın. Doktorun ultrasonu koyduğu yerlere odaklanın daha çok.

Ya ben şimdi tekrar denedim merak ettim de sizin dediğiniz gibi doktorun ultrasonla baktığı yere baktım. Hiç oynatmıyorum sürekli nabız değişiyor. 110/126/60/70/98/130 sonra …. Yapıyor. Hiç kımıldatmama rağmen. Bir sürü saçma değer çıkıyor ekranda. Bebeğin kalbinin bu kadar oynak olacağını sanmıyorum. Bilmiyorum bana çok sağlıklı gelmedi. Kendi kalbime tuttum ondan da kalp atışı alamadım. Bilemedim ya ben beceremiyorumdur belki

Yaa çok güzel darısı bize nasip olsun inşallah. İlk hamilelikte genelde 20. Hafta diyorlar ama siz erken hissetmişsiniz ne güzel

Siz nabzı kaç ölçüyorsunuz? Ve sürekli değer değişiyor mu?

Kendi kalbinize tuttuğunuzda ses duyulmadı mı hiç ? Eğer öyleyse iade edin bence alet bozuk demekki

Kızlar hamile pantolonu ya da taytı nereden aldınız hangi markadan memnunsunuz. İşyerinde giyilebilecek tarzda birşeylere ihtiyacim var. 14 haftaligim bugün. Hiç kilo almamama rağmen pantolonlar belden kapanmıyor artık

Kızlar cinsel isteksizlik yaşayan var mı? Kocamdan kaçıyorum resmen
Ben bırak cinselliği artık sarılmıyorum da gerçi 2 çocukta var çalısıyorum da hamileyim de zaman ayıramıyorum normal olarak . Akşam oldu mu çeviriyorum popomu hiç kendimi ona hissettirmeden yatıyorum bu sabah sarıldım kendisine , hayatım kusura bakma seni ihmal ediyorum ama elimde değil hakkını helal et dedim sanırsam vicdanımı öyle rahat ediyorum
Oda diyor ki bırak cinsellik artık ayda bir sarılıyorsun alıştım artık diyor
Ama bu kadar kaçmak yeter birazda onlarla ilgilenelim

Son düzenleme:
Günaydın arkadaşlar 14+2 oldum az önce açık renkli pembe kanamam oldu çok az miktar ağrı vs olmadı sanki idrar gibi bi an da geldi çok da sürmedi geldi geçti doktoruma yazdım çekinerek erken olduğu için ama acile gitmeli miyim ne yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…