Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    134
Arkadaşlar iyi akşamlar protein s ve protein c değerlerine baktıran yada bilgisi olan varmı hiç,kan pıhtılaşması için bakılıyor sanırım.
Benim trombofili paneli heterozigot çıkınca hematolojiye gidip bu testleri yaptım. Çok şükür temiz çıktı. Direkt gidip iğneye başlamak istememiştim.

Günaydın arkadaşlar 14+2 oldum az önce açık renkli pembe kanamam oldu çok az miktar ağrı vs olmadı sanki idrar gibi bi an da geldi çok da sürmedi geldi geçti doktoruma yazdım çekinerek erken olduğu için ama acile gitmeli miyim ne yapayım
İdrar gibi bir anda gelen akıntılardan şahsen ben çekiniyorum. Hiç erken falan düşünmeyin gidin acile baksınlar

Günaydın arkadaşlar 14+2 oldum az önce açık renkli pembe kanamam oldu çok az miktar ağrı vs olmadı sanki idrar gibi bi an da geldi çok da sürmedi geldi geçti doktoruma yazdım çekinerek erken olduğu için ama acile gitmeli miyim ne yapayım
Bence gidin. En azından içiniz rahat olsun bir şey yoksa bile. Riskli dönemi atlattık ama ne olur ne olmaz tedbirde fayda var.

Bebeğin tekmelerini bugün net bir şekilde hissettim. Çok heyecan veriyor insana. Bir daha tekmelesin diye ne yapsam acaba 😅
Sirt üstü uzan rahatsiz oluyorlar🤣
Ben sağ tarafıma yatınca tekmeliyor genelde 😍
Ben her zaman hissetmiyorum gerci kucuk terminatörümden yatamiyorum🤣 aninda gelip üstüme atliyor dana
Kızlar cinsel isteksizlik yaşayan var mı? Kocamdan kaçıyorum resmen
Of öpünce bile irite oluyorum bu ara🤣
Uzan kalkma bende de oldu ama iliski sonrasi 2 gafta önce oyle az da degil baya oldu rahimde damar patlamiştir dedi biraz belle dönmezse acile git bence benimki şansima 7de döndü erken dogumlari oluyor genelde çünkü

Kendi doktoruma gideceğim şimdi yoldayız ben öğretmenim müdür yardımcısı oldum bu sene okula gidip geliyorum havalar sıcak aksi gibi aracımız da arızalandı yoruldum biraz yolda okulda

Kendi doktoruma gideceğim şimdi yoldayız ben öğretmenim müdür yardımcısı oldum bu sene okula gidip geliyorum havalar sıcak aksi gibi aracımız da arızalandı yoruldum biraz yolda okulda
Umarim ciddi bişey yoktur diger ögretmenler tatil iken idare gidiyormu yaz tatilinde ne zor ya

günaydın, grubun en son doğurcak kişisi sanırsam bendim. Bugün 12 haftalık olduk. Sistemde doğum tarihi 7 şubat görünüyor ama ilk çocuğum sezaryen olduğu için doktor 25 ocak gibi düşün sen demişti. 11+3 de doktor bebeğe kız diyerek bizi çok şaşırtmıştı şimdi haftaya tekrar gideyimde cinsiyate baksınlar istiyorum. :)

Kızlar hamile pantolonu ya da taytı nereden aldınız hangi markadan memnunsunuz. İşyerinde giyilebilecek tarzda birşeylere ihtiyacim var. 14 haftaligim bugün. Hiç kilo almamama rağmen pantolonlar belden kapanmıyor artık 🫣
bende aynıyım sizinle :) mangodan bi tane hamile pantolunu aldım, hm de hamile ürünleri var oradan da birkaç bişi alacağım. Kilo verdiğim halde beli sıkıyor pantolonların

elden ayaktan kesti cidden bu ağrı beni ne yapacağımı şaşırdım
benimde migrenim var bu hafta tam 3 gün çektim bir nebze eczanelerdeki migren taşı ya da migren için naneli bi krem oluyor onlar birazcık rahatlatıyor şakaklarınıza masaj yaparak sürüp gözlerinizi kapatıp yatın en etkilisi o birde bol su fazla bol

Benim öncesinde de migrenim vardı . Atak tuttumu öyle hemen geçmiyor malesef. Doktorum bana da parol icebilirsin demişti . Ama ben bir kaç kez nane yağı kullandım . Hafif başıma sürüp masaj yaptırdım. Soğuk kompres de iyi geliyor ama nane yağı zaten oldukça soguttugu ferahlattigi için benzer etkiyi yapiyor kokusu da sakinlestiriyor tavsiye ederim. Yalnız çok çok az sadece şakaklara birer damla şeklinde surmeni tavsiye ederim. Ben ilk kullandigimda eşim sağolsun bol bol sürdü o kadar yandı ki cildim anlatamam yikayamadim bile daha da yandı çünkü .

Birde geçenlerde bir tavsiye aldım . Flowy oils diye bir markanin baş agri kesici ağrı yağı . Nane , okaliptüs ve biberiye yağı var içinde ..elimdeki nane yağı bitince mutlaka bundan alacağım . Trendyol da 120tl civarında var
benim de aynı iş yerinde vantilatör kullanıyorum ondan mı dedim kapalı bugün ama yok geçmiyor. bol su içmeye çalışıyorum midem el verdiği sürece
Birde doktor bana ayrıca magnezyum yazdı baş ağrısına da iyi geliyormuş ilk defa duydum bende

X