Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    136
kızlar aşırı bir baş ağrım var iki gündür geçmeyen resmen zonkluyor yani, doktorum parol içebilirsin dedi ama işe yaramadı, öneriniz var mı bu baş ağrısı nasıl geçer🥺
Ben de iki gündür aynı durumdayım . Mide bulantıları azaldı sevindim bu seferde baş ağrıları başladı neredeyse ağlıcam 😞

Bende yaptırmadım.35 yaş üstüyum.yas riski çıktı sadece onun dışında şükür iyi.

Ayy maşallah darısı bize inşallah🤲🤗

Ben aldım 8 ağustosta.18 hafta olcaz inşallah 🤲
Ay inşallah canim 😍
Kizlar benim geceleri ayaklarim ellerim sismeye basladi. Su yu cok icince veya acken icince de midem bulaniyor. Ne yapacagimi bilemedim. Var mi benim gibi olan
Tansiyonun nasil canim ödem oluyor malesef gebelikte su icmek masaj yapmak gerekiyor sanirim
Arkadaşlar iyi akşamlar protein s ve protein c değerlerine baktıran yada bilgisi olan varmı hiç,kan pıhtılaşması için bakılıyor sanırım.
Bende kan pihtilaşmasi var 0.4 mg oksapar kullaniyorum hic yaptirmadim neden yapiliyor ki faktor V leiden be MTHFR geni bozuk

Valla buraya link atmışlardı ondan aldım 520 tl sanırım trendyolda 😊
Bende bu var. Trendyoldan aldım bende. Hiçbir işe yaramıyor. Havaya tutunca bile nabzı alıyor 🙈 inşallah siz memnun kalırsınız

Eklentiler

• IMG_7098.jpeg
    IMG_7098.jpeg
    93,3 KB · Görüntüleme: 23
Evet yorumlarında altlara inince sizin gibi yorum yapan var 🤭 benim daha elime geçmedi ama bakalım . Kullanınca iade de yoktur
Gene deneyin. Ben şimdi sabırla 16. Haftayı bekliyorum. 16. Haftadan itibaren kullanılır diyor belki o yüzden bebeğin nabzını alamadım diyorum 🫣 ama havadanda nabzı almazsın be 😂

Ay bakalım benim ki değişecek mi ? Birde ben hamide hoca için yorumları okudum çok kötü şeyler yazmışlar 😅
Canım her doktor için kötü yorum oluyor genelde. Senin elektriğin tuttuysa güvendiysen onlara bakma bence. Benim çok yakın arkadaşım halide hoca da yaptı doğumunu ve takiplerini çok memnundu kendisi.
Biz de bir 🩵 ekleyelim son zamanlarda hep kız gibi gelmişti ama Mustafa Kemal Tek geliyor teyzeleri
Bizim koğuş büyüyor 😂
sağlıkla gelsin Mustafa Kemal 🩵🩵🩵🩵🩵

Gene deneyin. Ben şimdi sabırla 16. Haftayı bekliyorum. 16. Haftadan itibaren kullanılır diyor belki o yüzden bebeğin nabzını alamadım diyorum 🫣 ama havadanda nabzı almazsın be 😂
Bende de var , nabzı doğru göstermiyor bence ama kalp atışı duyuluyor 12. Haftadan beri. Bebe yağı ve ya jel kullanıyor musunuz ?

X