Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Ayy benimde hep sağlıksız şeyler canım istiyor normalde hamburger aklıma gelmez resmen can atıyorum inşallah doğuma kadar dengeyi sağlarız
Ben de çok fazla tatlı tüketiyorum. Kafein ve çayı tamamen bırakmıştım. Şimdi de bir iki damla çaya sıcak su koyuyorlar öyle veriyorlar içeyim diye ancak iki bardak icebiliyorum. Filtre kahve de bardağın 1/4'üne kahve koyuyoruz üzerine de süt ve buz. Nefsimi köreltiyorum işte. Bir de aşırı derecede tuzlu çekirdek yemek istiyorum. Bir yersem kaptırıp giderim diye bugün kendimi zor tuttum. Yapacak bir şey yok aylarca çok dikkat ettim yine birtakım sorunlar yaşadım. Eskiden annelerimiz doktora bile bu denli gitmiyor, her şeyden yiyormuş. Biz o kadar dikkat ediyoruz ama onlar kadar rahat bir hamilelik yaşadığımızı düşünmüyorum mental olarak.

Çok geçmiş olsun canım biran önce toparlarsın inşallah Rabbim şifa versin

Allah şifa versin canım
ilk iki gün benimde ağrım çok olmuştu sonra baya azaldı. Geçecek bunlar öyle düşün

Çok geçmiş olsun canım biran önce toparlarsın inşallah Rabbim şifa versin
Amin Allah razı olsun canım
Allah şifa versin canım
ilk iki gün benimde ağrım çok olmuştu sonra baya azaldı. Geçecek bunlar öyle düşün
Amin canım çok teşekkür ederim, inşaAllah geçer.
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Merhabalar gençler 14 haftalık bebişin cinsiyetini tahmin edebilen var mı acaba?

Eklentiler

• IMG_20240717_132232.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 99
  • IMG_20240717_132306.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 95
Benimki bir ay sonra gel dedi aynıyım bnde kanama yaşadım kan pıhtılaşma var ama yarın devlet Hastanesi'ne gidip kalbini dinlicem kalpli atiyormu diye bir kaybim var çünkü endiseliyim kanama alanım fazla olmasına rağmen iğne ilaç verdi bir ay sonra gel dedi çok rahatlar bnde doktor değiştirmeyi düşünüyorum isallah yarın bir sorun çıkmaz bende bu aralar kndimi rahatlamis hosediyorum belirtiler az 13 haftalık oldum sende bir devlete görün istersen kalpli atiyormu diye

Teşekkür ederim, sayende benim de canım Hamburger istiyor artık
Hamburgeri kim istemez ben oğluma hep evde yaptığım için artık kendime de öyle yapıyorum içim rahat bi şekilde yiyorum tavsiye ederim köftesine tuz karabiber pekmez ekleyince dışarıdaki köfteler gibi oluyor tavsiye ederim bebişlerinize öyle yapıp yiyin afiyetle

Tarif için teşekkür ederim, en kısa sürede deneyeceğim inşallah

İnan canım bende senin gibiyim çok kasmıyorum yemem gerekiyorsa yiyorum o an kısıtlayınca kendimi kötü hissediyorum çünkü zaten stresli süreç yaşadım tek kafama takılan kilo almış olmam onu da sağlıkla bebiş gelince hallederim inşallah

İnşaAllah iyidir, bende cuma günü gideceğim

En büyük derdimiz kilo olsun arkadaşım bende 74 le doğum yaptım 70 le eve döndüm kızım 1 buçuk yaşındaydı 61 kiloydum. Daha erkende verebilirdim ama süt yapsın diye saçma sapan şeyler yedim içtim. Demem o ki gidiyor yani. Yeterki yavrularımızı sağlıkla alalım kucağımıza sadece çiğlerden uzak dur toksoplazma dan dolayı. Kalandan abartmadan tadımlık yemekten bir zarar geleceğini düşünmüyorum

Çok geçmiş olsun canım. Çabucak toparlanirsin. Bende bugün olucam serklaj. Korkudan gözüme uyku girmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…