Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ben de şok oldum. Tekraren sordum aynı cevabı aldım. En son ben bir araştırayım dönerim noktasına geldi beyefendi. Umarım sonuçlarım iyi gelir. Bir de yalancı pozitif olayı görmek istemiyorum.
Güzelim ben panorama yaptırdım ama mantığı aynı diye biliyorum normal şartta bizden alınan kanı anne ve bebek olarak ayrıştırıyorlar. Bebeğin dna sına bakıyorlar. Annede ki genetik hastalıklar bebekte çıksaydı bir çok kişi hem testi yaptırmaz hemde illa ki duyulurdu bu konu bana mantıklı gelmedi sana söylenilenler. Bence hatalı biliyor

Selam kizlarrr 12+3 muayene olduk cinsiyeti erkek gibi dedi ama emin olmadı doktorum Erkek diyip sonra dan kiz çıkma ihtimali nedir acaba merak ediyorum🖐 var mi başına gelen yoksa net erkekmidir meraktan çatlıyoruz

Benim fetal DNA sonucum gelince bu ibare dikkatimi çekmişti araştırdım . Bu oram %8 den az ise bebekle annenin kanı doğru sonuç alacak kadar ayrıştırılamamış demekmiş . Sizler de sonuçlarınıza bakabilirsiniz . Ben de %10

Fetal Reaksiyon yazan kısımdaki sayıya bakmak gerekiyor sanırım

Eklentiler

• 4F697C3D-EC38-426D-8CE2-5AC094D9F1D0.png
    123,6 KB · Görüntüleme: 70
İnşallah geçer kızlar. Bugün doktorum prilam verdi. İlk bebeğimde çok faydası olmamıştı, şimdi olur inşallah

Canım ben kızımda hastanede yattım ve her gün ultrasonla bebeğe bakıldı devlet hastanesiydi. Bir zararı olduğunu sanmıyorum korkma.

Selam kizlarrr 12+3 muayene olduk cinsiyeti erkek gibi dedi ama emin olmadı doktorum Erkek diyip sonra dan kiz çıkma ihtimali nedir acaba merak ediyorum🖐 var mi başına gelen yoksa net erkekmidir meraktan çatlıyoruz
Aynı şekilde ben de bugün 13.haftada yani gittim erkege benziyor dedi bana da ama iki hafta sonra falan netleşir dedi ben de çatliyorum meraktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…