Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Kızlar bana Migros’tan minycenter da kullanabileceğim 750 de 150 liralık indirim kuponu geldi belki size de gelmiştir bi emaillerinizi kontrol edin isterseniz

Eklentiler

• IMG_7930.png
    318,9 KB · Görüntüleme: 68
Kızlar mide bulantıları düzelen var mı? Ben gittikçe daha kötü oluyorum. Bişey yesem kusuyorum, yemesem başım dönüyor yataktan kalkamıyorum. Gün boyu yatmaktan her yerim ağrıdı, ayağa da kalkamıyorum. Güç bela kontrole gittim geldim. Dün kayınvalidem geldi 'sana nolmuş böyle' dedi, şok oldu kadıncağız.
Yarın panorama testi için kan vercem inşallah. Sonra annemlere yerleşmeyi düşünüyorum. Birinin oğluma bakması lazım

Tam düzeldim sanıyorum tekrar başlıyor. Sıcaklardan kaçayım derken fark etmeden üşütüyorum gibi geliyor benim de. O da daha çok tetikliyor bulantıyı tabii. Ben bir de işe gidip geliyorum o halimle hiçbir şey yiyemeden, yemediğim için de daha çok midem bulanıyor. Hayırlısıyla geçseydi şu bulantı illeti

Ben de geçen hafta çok kötüydüm , hem bulantı hem yanma hem ekşime hepsi bir aradaydı. Bu hafta daha iyiyim ama hala devam ediyor. Ben ilk 12 hafta neredeyse hiç bulantı yaşamadım 13 de başladı ilginç bir şekilde

Kızlar bir şey sorabilir miyim. Fazla ultrason bebeğe zarar verir mi ? Ben geçen hafta 3 gün hastanede yattım kanamadan dolayı riskli bir gebelik yaşıyorum. Doktorum hastanede olduğum günler bebeği ultrason ile kontrol ediyordu. Taburcu olduğumdan beri merak ediyorum bebeğimi doktor 20 gün sonra gel dedi. Bugün mesaj attım ben çok endişelim bebeğimi görmek istiyorum kalp atışı var mı yaşıyor mu vs, doktorda fazla ultrason iyi değil, sen kendini iyi hissediyorsan gelme dedi. Bende gitmedim ama içim içimi yiyor, kendimi normal zamanlardan daha iyi hissediyorum ve bebeğimi sanki hissetmiyor şişkinliğim azalmış ağrılarım azalmış hatta iştahım bile yok belki stresten ama bilmiyorum. Sizce cuma günü gitsem sıkıntı olur mu bir hafta geçmiş olacak

Aaa bu çok saçmaymış gerçekten.. hani bebeğin kanını ve dnasını ayrıştırıyorlardı.. tam ayrıştırmıyorlar demek ki

Aaa bu çok saçmaymış gerçekten.. hani bebeğin kanını ve dnasını ayrıştırıyorlardı.. tam ayrıştırmıyorlar demek ki
Ben de şok oldum. Tekraren sordum aynı cevabı aldım. En son ben bir araştırayım dönerim noktasına geldi beyefendi. Umarım sonuçlarım iyi gelir. Bir de yalancı pozitif olayı görmek istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…