Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Valla canım 3ten sonrası sıkıntı bizim ülkemizde. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah 🤲 genelde devlet öyle oluyor ama bnm Dr um ilçe devlet hastanesindeki bana çevirip gösteriyor eşimi alıyor ama şehir hastanesi eşimi yada baskasini almıyor.yarin bı rica edicem bakalim alır mı.bide yarın özelden randevu aldım özeller genelde cinsiyeti erken söylüyor belki kesin bı cinsiyet söyler.bizim de içimizden erkek geçiyor ilçedeki de erkeğe benziyor dedi ama kız diliyoruz bizde 🤗🤲🤣
Amin canım 🌸

Aslında benimde takipli olduğum devletteki doktor gösteriyor ama bu göstermedi. Hatta başta perinatolojiye sevk açıcam randevu alıp orada yaptıracaksınız ikiliyi dedi. Gel genel bi muayene edeyim dedi. Sonra sevdi beni herhalde kendi yaptı sağolsun 😂 devlet genelde erkeği almıyor içeriye. Özeldeki doktorum kıza benziyor dedi buradaki öngörüm erkek erkeğe benziyor dedi annemde çok net pipi gördüm dedi 😂 gönlümüze göre versin rabbim hepimizin ❣️

Aynen sandalyeye de sabitleniyor , mamas papas olanı alacaktım o 6 bin civarı , bunu da takip ediyordum dün anlık indirim yaptılar normalde 3500 civarı fiyatı var 1300 e görünce anında aldım. Yerde falan otururken de çok rahat oluyor. Arkadaşımın bar çok aktif kullanıyor bunları
çok güzel canım o sandalye çok işe yarıyor kızımda çok rahat etmiştik en kötüsü yer sofrası yapar yersiniz :))))bende kızımda philips emzik kullandım şidmi arkadaşlarımdan bibs marka emzik duyuyorum memeye çok yakın deniliyor var mı duyanınız

çok güzel canım o sandalye çok işe yarıyor kızımda çok rahat etmiştik en kötüsü yer sofrası yapar yersiniz :))))bende kızımda philips emzik kullandım şidmi arkadaşlarımdan bibs marka emzik duyuyorum memeye çok yakın deniliyor var mı duyanınız
Bibs bana hediye geldi, kuzenimin oğlu kullanıyor umarım benim bebe philips tutar. Bibs çok tüy topluyor ve şişiyor, şiştikten sonra da değiştirmek gerekiyor ama bebek yenisini kabul etmiyor. Baya denk geldim ben şikayetlere, kuzenimin oğlunda da gördüm umarım onu beğenmez bebe 😂

Ben bugün fetal dna için Eurofins'e kan verdim. Neyse ailemde genetik bir rahatsızlık olduğunu bende de olup olmadığını bilmediğimi, doktorlar yüzde yüz tespiti mümkün değil dediği için test de yaptirmayi tavsiye etmediği için genetik test vs yaptirmadiğimi söyledim. Bende genetik olarak bir rahatsızlık oladabilir olmayadabilir bilmiyoruz yani. Ama ben fetal dna'da bebeğin genetik materyallerini ayırıp test ediyorlar anne ile bebeğin hastalığının karışma ihtimali yok diye düşünürken Eurofins temsilcisi dedi ki sizde genetik bir sorun olduğu için bebekte de olmasa da var gibi görünebilir. Yaptıkları testleri annede genetik bir sorun yok önyargisi ile yapıyorlarmış. Sonra bu konuyu tekrar sorunca araştırıp döneceğini belirtti ama bir kere benim kafam karıştı. Bir de Eurofins'e yaptıran arkadaşlar sonuçlarınız ne kadar sürede çıktı? Bir arkadaşıma 2 haftada gelmiş.
Bana 1 haftada geldi sonucum tam

Bibs bana hediye geldi, kuzenimin oğlu kullanıyor umarım benim bebe philips tutar. Bibs çok tüy topluyor ve şişiyor, şiştikten sonra da değiştirmek gerekiyor ama bebek yenisini kabul etmiyor. Baya denk geldim ben şikayetlere, kuzenimin oğlunda da gördüm umarım onu beğenmez bebe 😂
o zaman hiç başlamayın bizde köpekte oluyor sık sık zorlanırız. birde philips eczanede hemen bulunuyor acil bir durum olsa diğeri stoklu olcak :)

Ben bugün fetal dna için Eurofins'e kan verdim. Neyse ailemde genetik bir rahatsızlık olduğunu bende de olup olmadığını bilmediğimi, doktorlar yüzde yüz tespiti mümkün değil dediği için test de yaptirmayi tavsiye etmediği için genetik test vs yaptirmadiğimi söyledim. Bende genetik olarak bir rahatsızlık oladabilir olmayadabilir bilmiyoruz yani. Ama ben fetal dna'da bebeğin genetik materyallerini ayırıp test ediyorlar anne ile bebeğin hastalığının karışma ihtimali yok diye düşünürken Eurofins temsilcisi dedi ki sizde genetik bir sorun olduğu için bebekte de olmasa da var gibi görünebilir. Yaptıkları testleri annede genetik bir sorun yok önyargisi ile yapıyorlarmış. Sonra bu konuyu tekrar sorunca araştırıp döneceğini belirtti ama bir kere benim kafam karıştı. Bir de Eurofins'e yaptıran arkadaşlar sonuçlarınız ne kadar sürede çıktı? Bir arkadaşıma 2 haftada gelmiş.
Benim pzrt kan alındı cuma sonuç çıktı doktorumu da arayıp bilgilendirmişler.Önce wp üzerinden temsilci yazdı birkaç dk sonra doktorum arayıp sonucun iyi geldiğini ve cinsiyet bilgisini söyledi.Sizin de sonucunuz sağlıklı gelsin🌺🌺

Bibs olan da var bende. Çiçekli bir modeli vardı çok hoşuma gitmişti bir önceki gebeliğim de almıştım. Ama bebekler genelde Philips’i tutuyor dedikleri için onu da alayım dedim.

Kızlar bakın bu diğeri kadar kullanışlı mı bilmiyorum ama baya indirime girmiş , son 4 kaldı diyor. Bi inceleyin isterseniz.

https://amzn.eu/d/03v721HZ

Eklentiler

• IMG_7929.png
    IMG_7929.png
    177,6 KB · Görüntüleme: 49
Kuzum burun kemiği izlenmiş ense 0.9cikmis bence sıkıntı yok gibi
İnşallah❤️ kan sonucum cıkmadı daha sonra gidp göstercem artık
ayrica bende de miyom var.dr kese ve bebekten uzak bı yerde dedi 3cm demişti 7 8 haftalıkken .onu da ben söyledim de öyle bakmisti.kurtaj olduğum hamilelikte vardi duruyor mu hala die sordum öyle baktı ilçedeki dr..yarin randevum var şehir merkezinde. .2dr a gidicem bı şehir hastanesi bide özelden randevu aldım .
Benim ki kesenin hemen yanındaymış şuanlıl bi sorun olmadı umarım hiç olmaz 😊

X