Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Kızlar bu sitenin uygulaması yok mu telefona indireceğimiz sürekli tarayıcıdan çok zor oluyor uygulama var da ben mi bilmiyorum acaba

Ben bu transfer gebeliğimdede hiç stres yapmamıştım tuttu ama bu şekilde kaybetmek üzdü sadece ama gerçekten herşeyin başı stres
Kordonlarım bağlı diye rahat davranmasam belki bnmde yöne düşükle sonuçlanırdı çünkü bana o kadar baskı yaptılar ki. Senın hamileliklerin bu sağlıklı bi sağlıksız olacak .. herhalde erkek olunca düşüyor kızlar tutunuyor gıbısınden.belkıde doğrudur yıne bilemem ama. Bekleyıp göreceğiz Çok denıldı ıster ıstemsz İnsan kuruyor kendını …

Anladım canım teşekkür ederim bizde de tam net görünmedi ama Dr pipiye benziyor dedi on gün sonra tekrar gideceğim o zaman belki netleşir

Kızlar yarın ikili test için devlet Hastanesi'ne randevu aldım aç tok farkediyormu acaba bilgisi olan varmı

Kızlar cinsiyet için bana bi tahmininiz var mı 12 di burda tam Dr tahmin söyledi ama yüzde seksen dedi

Eklentiler

• IMG_1868.jpeg
    90,2 KB · Görüntüleme: 93
  • 25AA1859-3B48-49ED-8B9B-A57B224B5295.jpeg
    90,4 KB · Görüntüleme: 89
Kızlar fetal DNA testi yaptırmak istiyorum nerden yaptırıyorsunuz sonuç ne zaman çıkıyor
Ben doktorumun önerisiyle panorama test yaptırdım. Amerika’ya gitti kan. 1 haftada geldi sonuç. Başlangıç paketi 425 dolara yaptırdık

Eklentiler

• IMG_7744.jpeg
    234,6 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_7743.jpeg
    221,9 KB · Görüntüleme: 73
Sen günün fazla gecmeden baska dontora git canim kafani karistirmiş doktor da madem o kadar yaşlandin git emekli ol genclerin önü acilsin bi tuhaflar ya

Günaydin kizlar 2 gündür karnim çok sert nedense bi de regl dönemim tüm kemiklerim agriyor sivilceler cikiyor bi pes etmediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…