Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    35
Arkadaşlar ben çatlak için bio oil kreme başladım artık . (12+3) . Bir de Lierac krem alayım dedim ama fiyatını görünce şok oldum . 2500 lerde.
Tek bio oil yeter mi başka ne alsam sizler ne düşünüyorsunuz?
Lierac çok önerildi ama ben de fiyatını görünce şok oldum yurt dışından aldırabilirseniz oralarda daha uygun dedi arkadaşlar

Benim de bulantılarım çok azaldı (12+3) . Bir yandan rahat etsem de bir yandan endişe başladı . Mide bulantım var diye içim rahat bebeğim iyi diye dolanıyordum .
Doktora sorucam , hocam bulantılar geçince nasıl teskin edicem kendimi bebeğimin iyi olup olmadığı konusunda diye 🤭🤭 doktor çok endişe ediyorum diye kızacak ama ne yapayım ben korkarım . Bir tane de kaybım olunca bu hale geldim :KK43:
Bende 12+3um canım.2gundur folik asiti atmadım fena değildim.hatta sabah 2tane gözleme bile yedim maşallah diyim ☺️ ne zamandır aseriyordum resmen.sonra eşime dedim ki ya Dr demeden birakmayim ben yine de kullanayım .kahvaltıdan sonra attım bitane .bulantım hooop yine başladı.aynen kayıplar olunca insan endişe ediyor.ama ozaman da kimildanmalar yavaş yavaş başlıyor artık.ozaman da AA nie oynamıyor diye insan tedirgin oluyor.ama bebekler nerdeyse 18 20 saate yakın uyuyorlar 20li haftalarda.bnm de bı oglumdan önce bide oglumdan sonra olmak üzere 2 kaybim var. Her Dr a gidişimde yüreğim ağzımda giriyorum.ultrasonda bebeği gorunce dünya duruyor ve Dr un bütün dediklerini unutuyorum duymuyorum resmen.o yüzden genelde eşimle girmek istiyorum ama şehir hastanesi tek hamisleri alıyor başka kimse almıyor.ilcedeki Dr alıyor ama eşimi o yönden iyi.bakalim hepimizde sağlıcakla kucagima alalim inşallah.bebek rahme düşünce annelik endiseleri de başlıyor artık 🤗

Bende 12+3um canım.2gundur folik asiti atmadım fena değildim.hatta sabah 2tane gözleme bile yedim maşallah diyim ☺️ ne zamandır aseriyordum resmen.sonra eşime dedim ki ya Dr demeden birakmayim ben yine de kullanayım .kahvaltıdan sonra attım bitane .bulantım hooop yine başladı.aynen kayıplar olunca insan endişe ediyor.ama ozaman da kimildanmalar yavaş yavaş başlıyor artık.ozaman da AA nie oynamıyor diye insan tedirgin oluyor.ama bebekler nerdeyse 18 20 saate yakın uyuyorlar 20li haftalarda.bnm de bı oglumdan önce bide oglumdan sonra olmak üzere 2 kaybim var. Her Dr a gidişimde yüreğim ağzımda giriyorum.ultrasonda bebeği gorunce dünya duruyor ve Dr un bütün dediklerini unutuyorum duymuyorum resmen.o yüzden genelde eşimle girmek istiyorum ama şehir hastanesi tek hamisleri alıyor başka kimse almıyor.ilcedeki Dr alıyor ama eşimi o yönden iyi.bakalim hepimizde sağlıcakla kucagima alalim inşallah.bebek rahme düşünce annelik endiseleri de başlıyor artık 🤗
Ben de aynı durumdayım doktor bana Salı günü yani bugün için son kez iç bırak dedi folik asiti . Ama ben dün de içmedim ve bıraktım . Zaten gebelikten önce iki ay ve 12. Haftaya kadar düzenli kullandım . Perşembe yine randevum var fetal DNA testi için kan vericez ve doktor da muayene edecek .
Ben doktora soracaklarımı yazıyorum önceden senin gibi ben de bebeği görünce her şeyi unutuyorum arkadaşım 🤭🤭🥰
İnşallah Rabbim anneliği dileyen herkese nasip eder 🙏🏻

Kızlar 11 haftalık gebeyim tüp bebek benimki şükür hiç bulantım vs olmadı genel ağrılar göğüs hassasiyeti falan doktor randevum 11 Temmuz ama ben zihinsel olarak endişe yaptığım için mi bilmiyorum sanki bugün hiç belirtim yok gibi böyle belirti git gelli durumlar oluyor mu sizde de 🥹
Canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah 🌸 evet oluyor böyle hiç endişelenme 🧿🤍

Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🏻 Afedersin ben çok kötü geçirdim bulantı kusma arada da hiç belirti olmuyor kaç kez kalbi durdu diye gittim doktora da söyledim hocam çok iyi hissediyorum kendimi bulantı kusma gitti doktor güldü arada belirttiler gidip gelebilir dedi tabi diğer gün yine kusmaya başlayınca eşim de çok şükür kusuyorsun dedi:⁠-⁠) Anlayacağın kafanı rahat tut inşallah bir sorun yoktur.❤️🙏🏻
Sağ ol canım ya bende belirgin belirtiler de yok batma oluyor ara ara göğüs hassasiyeti falan daha hafif ama o da gidince kafam karışıyor 🥲🥲

Benim de bulantılarım çok azaldı (12+3) . Bir yandan rahat etsem de bir yandan endişe başladı . Mide bulantım var diye içim rahat bebeğim iyi diye dolanıyordum .
Doktora sorucam , hocam bulantılar geçince nasıl teskin edicem kendimi bebeğimin iyi olup olmadığı konusunda diye 🤭🤭 doktor çok endişe ediyorum diye kızacak ama ne yapayım ben korkarım . Bir tane de kaybım olunca bu hale geldim :KK43:
Canım inanki sağlıklı gebelik olmayınca ne yaparsan yap ilerlemiyor hiç kafana takma benim de şu an azaldı eskiye göre gayet iyiyim 12 haftadan sonra azalıyor bulantı tiksinme fln 16 da tamamen bitiyor tabi kişide kişiye de değişiyor ama şu ağızda ki acı tat varya hiç geçmiyor.Çikolata ye sırt üstü uzan bak içinde hafif kıpırtılar hissediyorsun🥰

Sağ ol canım ya bende belirgin belirtiler de yok batma oluyor ara ara göğüs hassasiyeti falan daha hafif ama o da gidince kafam karışıyor 🥲🥲
Canım hamilelik illa belirti olacak diye bir şey yok ilk haftalarda hormonlar yükseldiği için göğüs daha hassas ve gergin oluyor ama nasıl ki bulantılar 12 den sonra azalıyor sa göğüs te öyle benim de eski si kadar ağrı sızı yok takma kafana hamileliğin tadını çıkar🤲🏻❤️🥰

Canım inanki sağlıklı gebelik olmayınca ne yaparsan yap ilerlemiyor hiç kafana takma benim de şu an azaldı eskiye göre gayet iyiyim 12 haftadan sonra azalıyor bulantı tiksinme fln 16 da tamamen bitiyor tabi kişide kişiye de değişiyor ama şu ağızda ki acı tat varya hiç geçmiyor.
Aaa gercekten acı su var sanki biseyler yerken geciyor sadece

Canım inanki sağlıklı gebelik olmayınca ne yaparsan yap ilerlemiyor hiç kafana takma benim de şu an azaldı eskiye göre gayet iyiyim 12 haftadan sonra azalıyor bulantı tiksinme fln 16 da tamamen bitiyor tabi kişide kişiye de değişiyor ama şu ağızda ki acı tat varya hiç geçmiyor.Çikolata ye sırt üstü uzan bak içinde hafif kıpırtılar hissediyorsun🥰
Bu haftalarda mı gerçekten mi 🥰🥰🥰

daha kimseye açıklamadığımızdan kimseye de soramıyorum 🥹😂 dün anneme “ya bi arkadaşımın da hamilelikte 11-12 haftada göğüsleri sızlamaya başlamış” annem de dedi ki “değişir o kişiden kişiye benim 9 ay sızladı” hahahahah derin bi oh çektim 🤣🤣🤣🤣
Aa daha soylemediniz mi bende 3 dusukten sonra milletin acima kendince akil verme ve surekli sebebini bilmelerine ragmen bi sacma sapan haller bikmistim 4. Yü 5. Aya kadar kimseye demedim herkes tribe girdi 🤣

Canım hamilelik illa belirti olacak diye bir şey yok ilk haftalarda hormonlar yükseldiği için göğüs daha hassas ve gergin oluyor ama nasıl ki bulantılar 12 den sonra azalıyor sa göğüs te öyle benim de eski si kadar ağrı sızı yok takma kafana hamileliğin tadını çıkar🤲🏻❤️🥰
Doğru diyorsun canım çok teşekkür ederim hayırla sağlıkla inşallah rabbimin takdiri tabi nasibi varsa engeller olsa bile oluyor yoksa pamuklara sarsan kendini boş 🙏

X