Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    30
Kızlar selamlar 10. Haftayım dünden beri sol kasıkta sinyal gibi ağrı olup geçiyor bide su gibi akıntım oluyor biraz fazla normal mi
Merhabalar 🌹 geçen hafta ben de yazmıştım buraya aynı sulu akıntı ve ağrı bende de oldu doktora yazdım bebeğin suyu mu acaba diye bu haftada bebeğin suyu gelmez haftaya gelince bakarım dedi perşembe günü gidicez benim hala ara ara devam ediyor geçen hafta daha çoktu . İnşallah bir sıkıntı yoktur🙏🏻

Aramızda bebek hareketlerini hissetmeye başlayan var mı? Ne zaman başlarız en erken? Ben çok cılız bir hareketlenme hissediyorum ama sanırım bağırsaklarım bana oyun oynuyor 🙈 hepte aynı bölgede bebek mi acaba diyorum ama çok küçük olması çok zor. Of ne bileyim annelik işte 😂

Aramızda bebek hareketlerini hissetmeye başlayan var mı? Ne zaman başlarız en erken? Ben çok cılız bir hareketlenme hissediyorum ama sanırım bağırsaklarım bana oyun oynuyor 🙈 hepte aynı bölgede bebek mi acaba diyorum ama çok küçük olması çok zor. Of ne bileyim annelik işte 😂
Valah şuan bende aynı duusnce icindeym ama gaz bagirsklrm olsa devamli aynı uerde olmz sanrm 12+2 bende tabiki tahmni sanrm daha önden gdyrz biz ☺️

Valah şuan bende aynı duusnce icindeym ama gaz bagirsklrm olsa devamli aynı uerde olmz sanrm 12+2 bende tabiki tahmni sanrm daha önden gdyrz biz ☺️
İnternete ilk gebelikte 20 haftalardan bahsediyor ama harekete başladılar belki bizde hissederiz gibi geliyor çok minikler ama psikolojikte olabilir bilemedim 😂

Valah ben artık herşeye acgim nor.lde benm son adet tarihim göre geçen hafta persmbe 10+5 benm ama dktr hep bir hafta önden solyrdu . Dktr gttik tarama testi ve cnsyt bilgisi olmaz dedi ultrsana grdik dktr ana bu cock büyükmüş ded 😂snra adet tarihimi bir hafta erkene çekti ve cinstymz bariz belli kız di resmide ekldm.oyuzden kipirdyr olblrer ben inanyrm valah bu çocuklar baya hareketli🥰

Eklentiler

• deniz emre _2.jpg
    deniz emre _2.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 67
Ben kız çocuklarına bayılıyorum. Daha evlenmeden kızıma aşağıdaki kırmızı elbiseyi aldım 😅 Ama oğlum olacak diye gördüm rüyamda. O kadar erkek olacağına inandım ki bazen oğlum diye seviyorum onu 🙃 Bebek adam falan diyorum istemsizce.
Bende kiz cocuklari cok seviyorum erkekler afacan oluyor 🤣 ikisininde ayri guzelligi var vallahi kizim olmasini sirf sünnet icin istiyor olabilirim🤣 cok aglamistim sunnet olurken

Pıt oldu sanki bir kez, sonra bir de dokundum karnıma bir baktım orası daha sert. Dedim ki kesin bebek burada. Ertesi gün acilde bebeğe oradan baktılar. Bence hissedebiliriz o zaman daha 11 haftaliktim. Bir de erkekler erken hissediliyormuş.

Arkadaşlar 6+0 da kalp atışı duyulurmu yoksa biraz daha bekleyeyim mi,vajinaldan korkuyorum 😧

Arkadaşlar 6+0 da kalp atışı duyulurmu yoksa biraz daha bekleyeyim mi,vajinaldan korkuyorum 😧
Benim vajinal 6+1 de duyuldu. Ama karından duyulmasını bekliyorsan ve ayrıca küçük oldugundan bazen duyulmuyormuş, duyamazsan tedirgin olabilirsin o nedenle dayanabilirsen bence 7'den falan sonra git. Benim 8. haftada ancak karından bebeği gördüler. O da zorla.

Benim vajinal 6+1 de duyuldu. Ama karından duyulmasını bekliyorsan ve ayrıca küçük oldugundan bazen duyulmuyormuş, duyamazsan tedirgin olabilirsin o nedenle dayanabilirsen bence 7'den falan sonra git. Benim 8. haftada ancak karından bebeği gördüler. O da zorla.
Yaaaaa ilk gebeliğimde 6+2de hemen duyulmuştu bende ümitliydim ama biraz daha beklesem iyi olacak sanırım

o günleri de görürüz inşallah ondan sonra buraya şöyle tekmeledi böyle hareket etti uyutmadı deriz inşallahhhh😍😍😍

Bende kiz cocuklari cok seviyorum erkekler afacan oluyor 🤣 ikisininde ayri guzelligi var vallahi kizim olmasini sirf sünnet icin istiyor olabilirim🤣 cok aglamistim sunnet olurken
Bende oğlum sünnet oldıktan sonra Allahım bidaha çocuğum olursa erkek olmasın dite dua ettim😂😂

Ben oğluma hamileyken 19. Haftada artık hissediyordum baya baya öncekiler bağırsak hareketi mi bebek mi ayıramıyordum :) Şimdi daha erken hisseder miyim bilmiyorum bakacaz😍

X