Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    29
Kızda da öyle çıkıntı görünüyor ama yere paralelse kız havaya dikse erkek diye biliyorum 😁
Yaaaaa ne bileyim bende onu ona benzettim 🤣 doktorum da kıza benziyor ama daha cinsiyet tahmini için erken dedi. Bende orada çıkıntı görünce dedim bu erkek heralde 🤣

Yaaaaa ne bileyim bende onu ona benzettim 🤣 doktorum da kıza benziyor ama daha cinsiyet tahmini için erken dedi. Bende orada çıkıntı görünce dedim bu erkek heralde 🤣
Evet hep orda yanılıyor anneler kız olunca dümdüz bişey görünecek sanılıyor 😁 hayırlı ve sağlıklı olur inşallah bence kız 🤩

Kızlar bugün doktor kontrolum vardı bizim fasulyeyi ilk defa eli ayağı varken gördük çok heycanlıydı 10hafta 5 günlüğüm ama boyu 11 hafta 6 günlük gibiymiş bi hafta önden gidiyoruz bende cinsiyet tahminleri alayım🥰🧿🧿

Eklentiler

• IMG_0030.jpeg
    IMG_0030.jpeg
    128,4 KB · Görüntüleme: 119
Kızlar bugün doktor kontrolum vardı bizim fasulyeyi ilk defa eli ayağı varken gördük çok heycanlıydı 10hafta 5 günlüğüm ama boyu 11 hafta 6 günlük gibiymiş bi hafta önden gidiyoruz bende cinsiyet tahminleri alayım🥰🧿🧿
Ayy maşallah🧿 Bizim günler aynıymış bnde haftaya salı gidicem kontrole☺️ sizin miniği görünce şimdiden heycan bastı😁

Harika 🤩 büyüyor bebişler🥰 doktor bir tahminde bulundu mu

Yok bulunmadı biraz erken dedi kordonla karıştırılabiliyor dedi çok heycanlı fetal dna için kan verdik ama 10 gün basıl geçecek bilmiyorum
Merhaba bende dün verdim çevrenizden hiç duydunuz mu bana 10 iş günü dediler daha erken çıkan var mı insan sabırsızlanıyor ya :))

X