Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    35
Canım seni tabloya eklememişiz ☺️ aşağıdaki bilgileri verirsen tabloya ekleyelim 🌸
Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü (hafta olarak) :
Kalp atışı (hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet tahmini:
Yaş 33,
2. Çocuk
İstanbul
3 Mayıs
25 Ocak
Kalp atışı 6+6

Son durumunuz ne acaba inşallah iyisinizdir her şey yolundadır
İyiyim çok teşekkür ederim, toplamda 3 gün çok az da olsa kanamam ve lekelenmem oldu ama ben progestan fitilden olduğunu düşündüğüm için ağız yoluyla almaya başladım. Şükür bebek de iyiydi doktora her gittiğimde.

Merhaba bende anadolu sigorta tamamlayıcı ile muayenelerimi oluyorum doğumda var içinde kasımda bitiyor poliçe yenileme yapacağım izmirde alsancak özel sağlık hastanesi var tavsiye ederim çok sakin bir hastane medıcanaya göre

Kizlar slm .bugün 2li için gittim
1.1 ense kalınlığı çıktı.burun kemiği var dedi dr.kan verdim 2haftaya çıkarmış.bizde durumlar bu simdilik
İnşallah güzel sonuçlar alırsınız. Devlette mi yaptırdınız özelde mi? Bir de ense kalınlığı ve burun kemiğini hemen söylüyorlar galiba, kan sonradan mi çıkıyor?

Kizlar 9+5 olduk az önce kontroldeydik cinsiyet tahmini sallayin gelsin bana 🤣 aa hatta 2. Fotoğrafa ilk oğlumun 9+1lik ultrason fotosunu koyayim kiyas yapin 🤣

Eklentiler

• 20240624_135849.jpg
    20240624_135849.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 65
  • 20240624_135851.jpg
    20240624_135851.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 65
Bu arada fetal dna yaptircakmisiniz ben yaptirmayacagim ilkinde de yaptirmadim allah göstermesin bir hastalik vs olsa zaten canina kiymam rabbimin bir bildiği vardir derim yani gereksiz geliyor bana

Bu arada fetal dna yaptircakmisiniz ben yaptirmayacagim ilkinde de yaptirmadim allah göstermesin bir hastalik vs olsa zaten canina kiymam rabbimin bir bildiği vardir derim yani gereksiz geliyor bana
Ben yaptıracağım. Hasta, acı çekecek veya belki de hiç yaşamayacak bir çocuğu dünyaya getirmenin bencillik olduğunu düşünüyorum. Doğuracak olsam bile öncesinde bilip önlem almak isterdim zaten.

Kizlar 9+5 olduk az önce kontroldeydik cinsiyet tahmini sallayin gelsin bana 🤣 aa hatta 2. Fotoğrafa ilk oğlumun 9+1lik ultrason fotosunu koyayim kiyas yapin 🤣
Hiç bildiğim bir konu değil. Ama umarım siz de öyle diliyorsaniz oğlunuz da olduğu için şeker bir kızınız olsun bu defa. Ben şey diye okudum kesesi yuvarlak olan kız fasulye olan erkek oluyormuş. Ama sizin ikisi de fasulye değil. İki bebişin de kafası sağda duruyor sanki ultrasonda onu benzettim bir tek.

X