Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Instagramdan hastalarını inceledim de normal insanlar çoğu Google yorumlarına da bakıyorum benim için Kadıköy ve Ataşehir civarı olursa iyi olur. Acıbadem’in doğum paketi var mı acaba haftaya araştıracağım bende.
Acıbadem sigorta hamileyken yapılmıyor, en az 1 sene öncesinden yapılıyor. Fiyatı da geçen yıl 60 bin bandındaydı, 2 sene bu ücreti ödemek yerine direkt Acıbademde doğurmak daha mantıklı bence 😂

Çok geçmiş olsun. Benim bir iki damla leke bile çok korkutuyordu Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hayırlısıyla sanki günler de hiç geçmiyor yaa 😂
Gerçekten geçmiyor. Artık herşeyden korkuyorum ben. Kanamamın olduğu gün eşime adet ağrısı gibi ağrım var belim karnım bacaklarım ağrıyor dedim. 4-5 saat sonra kanamam başladı. Şimdi biraz belim karnım ağrısın korkuyorum hemen🙈 Rabbim sağlıkla ilerletsin hepimizinki 🙏 senin kaç haftalık oldu ?

Instagramdan hastalarını inceledim de normal insanlar çoğu Google yorumlarına da bakıyorum benim için Kadıköy ve Ataşehir civarı olursa iyi olur. Acıbadem’in doğum paketi var mı acaba haftaya araştıracağım bende.
Ben Atasehir Acibademe gidiyorum. Gebelik paketi yok. Dogum paketi sadece dogumu ve dogumla ilgili tahlil mahlil, konaklama bebegin ilk islemleri fln onlari kapsiyor. Spinal sezeryan icin 90 bin civariydi 2024 fiyati. Biz 2025e sarkacagimiz icin 100 u bulur diye dusunuyorum. Onun disinda muayene ucretleri 1800 tl. O fiyati odeyince tabi 10 gun sonraya kontrol yazdiriyor doktorum yani 2 kere muayene oluyorum. İstenen tahlilleri oluyorsa saglik ocaginda olmuyorsa baska yerlerde yaptiriyorum. Daha uygun oluyor.

Kızlar merhaba,
Herkesin bebeğini sağlıkla kucağına almasını, mükemmel bi hamilelik ve doğum süreci geçirmenizi dilerim..
Benim 9 aylık bi kızım var ve ben tekrar Ocak 2025 anası olma adayıyım🥲🥲
Gel sarılalım 🫂 10 aylık olacak oğlum ve 8 haftalık hamileyim 🥹

Oradaki Neslihan alanı çok övmüyorlar. Ben bir kere gitmiştim tatlı biriydi
Neslihan alan emsey de değil miydi .medicale mi geçmiş.
Evim Pendik’te olduğu için yakın yerlere bakıyorum birde Okan üniversite hastanesi var yakınımda ama onunla ilgili birşey duymadım
Ben Pendik şifa da doğum yapmıştım Soner bey di drum.cok rahat etmiştim .çünkü sıkılmadan usanmadan herşeyi güzelce anlatıyor.korkun varsa baya rahatlatan bı Dr du.ama şimdi tuzla da bı hastaneye geçmiş diye duymuştum.bende Pendik'te oturuyordum kavakpinarda.ama tayin sebebyle memlekete geldik.

O hastanede maalesef doğum paketi yok sadece doğum için 80 90.000 TL fiyat aldım ben muayene ve tahliller ayrı fiyat
Ben Medical park Göztepe Hastanesi’nde Ömer Ulugergili gidiyorum oradan paket aldım sadece detaylı ultrason yok 83.000 TL fiyat aldım

Civardaki bir çok hastaneyi aradım doğum paketi hiçbirinde yok hastanelerinde Sompo Sigorta ile anlaşması var doğumdan sonra da yapabileceğiniz ama onda da doğum artı muayeneyi sadece kapsıyor o da 80.000 TL falandı hiçbir tahlil yok ama içinde bi memorial dam fiyat alamamıştım onda paket var mı bilmiyorum

Gerçekten geçmiyor. Artık herşeyden korkuyorum ben. Kanamamın olduğu gün eşime adet ağrısı gibi ağrım var belim karnım bacaklarım ağrıyor dedim. 4-5 saat sonra kanamam başladı. Şimdi biraz belim karnım ağrısın korkuyorum hemen🙈 Rabbim sağlıkla ilerletsin hepimizinki 🙏 senin kaç haftalık oldu ?
Benim 8 haftalık daha yolun çok başındayız ☺️

Haklısın arkadaşım 🥰 artık kendimi durdurmam lazım . Benim daha önce 12 haftalık bir kaybım olduğu için olumlu olmakta zorlanıyorum korkuyorum. Ama eşim de çok uyarıyor okuma olumlu ol diye . Her doktora gittiğimde o kalp sesini duyana kadar yaşlanıyorum resmen .
İnşallah hepimiz için güzel şeyler olur 🎊🌹🙏🏻🧡
Korkularında çok haklısın arkadaşım , benim 21 haftalıkken ikiz kaybım oldu Ekim ayında. İnan bana seni çok iyi anlıyorum. Bende çok korkuyorum ama bir şeyleri çok okumak korkularımı arttırıyor. Sadece doktoruma rica ettim kontrollerimi daha sık yapıyoruz. Onun dışında çok irdelememeye çalışıyorum. Daha önce ki gebeliğimde de hep her şeyi çok araştırırdım. 3 ayrı doktor kontrolünde ilerliyordum her şeye çok dikkat ediyordum ama doktorların bile anlamlandıramadığı şekilde bir anda açılmam oldu. Yani olacak olan oluyor 🤷🏼‍♀️ Allah bize bir daha yaşatmasın o acıları , karnımızdaki bebekleri sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🙏🏻 biraz rahat olmalıyız 🤍

X