Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Canım seni tabloya eklememişiz ☺️ aşağıdaki bilgileri verirsen tabloya ekleyelim 🌸
Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü (hafta olarak) :
Kalp atışı (hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet tahmini:
Beni de ekler misin 🥰
İlk çocuk
Çanakkale
19 Nisan
24 Ocak 2025
5+3
7+0
1 kız 1 erkek 🥰

Kizlar bnm ilk dogumumda Dr 37de cati muanesi yapmak istedi. bende istemsiz şekilde birden irkildim.dr sen normal yapamazsın catin dar bebek kilolu kafası sıkışır vs diye sezaryena karar verdi.sancim suyum nisanim olmadan doğuma girdim.dogum yapacağım gün bile Dr a dedim normali denesek diye.dr çok oralı olmadı.38+5de sezaryenle alındı oğlum.hala daha içimde uktedir normal doğum.bunda da Allah'ım nasıp ederse inşallah görünen doğum 10 Ocak ama 2.dogum olacağı için 38de fln alalım derse Aralık sonu görünüyor ama devlette yaparsam onlar 40a kadar bekliyor diye duymuştum.demem o ki normali isteyen arkadaşlar kesinlikle denesin normal doğumu.tabi risk yoksa

Kızlar ense kalınlığı, burun kemiği ölçümü yapılan var mı? Süreç nasıl ilerliyor?
Benim bugünkü muayenemde ense kalınlığı ortalama 3 mm çıktı doktor ikili tarama testi riskli çıkar direkt fetal dna yaptırın dedi pazartesi kan testi vereceğim modum biraz düştü açıkçası 😣

Kızlar 9.haftanın içindeyim ama pembe-kahve akıntım oluyor 2 gündür.. hiç yerleşme vs daha önce bir kanamam olmamıştı.. doktor zaten progestan alıyorsun yapacak bişey yok dedi ama endişelendim ister istemez.. bu haftalarda lekelennesi olan var mı hala?

Kızlar 9.haftanın içindeyim ama pembe-kahve akıntım oluyor 2 gündür.. hiç yerleşme vs daha önce bir kanamam olmamıştı.. doktor zaten progestan alıyorsun yapacak bişey yok dedi ama endişelendim ister istemez.. bu haftalarda lekelennesi olan var mı hala?
Bnm sanırım 7 8 gibi olmuştu.dr da bana dedi.yapilacak şeyleri yapıyoruz başka elimizden bsy gelmez.igne ve fitil kullandım.hala daha fitile devam ediyorum Dr 2dedi ama ben sabahları alamıyorum fitili.aksamlari alıyorum sadece.11 haftalik olduk bugün.2 3 hafta sonra bidaha konuşuruz fitili kullanıp kullanmicagini dedi

Merhaba anne adayları diş etimde şişme ve kanama var aynı sorunu yaşayan var mı merak ettim

Bnm sanırım 7 8 gibi olmuştu.dr da bana dedi.yapilacak şeyleri yapıyoruz başka elimizden bsy gelmez.igne ve fitil kullandım.hala daha fitile devam ediyorum Dr 2dedi ama ben sabahları alamıyorum fitili.aksamlari alıyorum sadece.11 haftalik olduk bugün.2 3 hafta sonra bidaha konuşuruz fitili kullanıp kullanmicagini dedi
Benim de doktorum öyle söyledi ben zaten tüp bebekten dolayı her gün 2 ampul progestan iğne oluyorum.. inşallah bir daha olmaz senin de canım

Son düzenleme:
Kızlar ilk üç ay ciğer tüketmek doğru değilmiş. İçeriğindeki çok yüksek A vitamini nedeniyle. Ben de gebeliğimi öğrendiğim ilk haftalarda iki kere tam porsiyon dana ciğer yemiştim. Şimdi okuyunca içime dert oldu. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Bende daha dün yazmıştım Pendik ve civarı diye. Vallahi giden memnun kalan bilgilendirirse harika olur 😊 beklentilerimiz az çok aynı
Ben Pendik Medicalparkta Neslihan Alan hocaya gidiyorum çok memnunum kendisinden. Pendik'te oturan kuzenim ve arkadaşlarımız da onda doğum yaptı. Çok bilgili ve ilgili bir hoca tavsiye ederim.

Kızlar selam, ben de dün prenatal test verdim, sonuçlar için iki hafta bekleyeceğim. Cinsiyet de belli olacak ama beklemek çok zor. Tahminde bulunabilen var mı 🥰
IMG_4919.jpeg

Eklentiler

• IMG_4916.jpeg
    IMG_4916.jpeg
    94,6 KB · Görüntüleme: 33
X